Treść opublikowana przez kris_91
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jak wyglada montaz tego modulu duzo z tym pracy? Da rade zrobic zeby dzienne wylanczaly sie gdy wlacze swiatla normalne?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
proelectDRL to ty sprzedajesz te moduly?
-
A4 b7 1.8t
Dokladnie tak jak mowicie panowie mi tez duzo ludzi to mowilo...
-
A4 b7 1.8t
Nastepny heh. Tak ma wlasnie byc!
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Okucia sa z aluminium. Gumie sol nie szkodzi:-p
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Folia firmy 3m
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jakims szczotkowanym alu z allegro, wczesniej mialem 3m i byla kicha. Ta kosztowala 60zł a lepiej sie uklada i wyglada jak 3m i bylo jej wiecej... za 3m kawalek 60x100 dalem jakos 170zł chyba juz nie pamietam...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jedrzej juz na jeden miesiac sie dostalem:-p no te zabieraki od strony pasazera mam pofalowane strasznie ale nie przeszkadza mi to az tak bardzo. Lampy beda czarne kwestia czasu:-D A ja chcialbym czarny srodek wlasnie... ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- A niby dlaczego?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Obudowy malowane w kolor lusterek RS4 i pokryte matowym bezbarwnym. Listwy ORI S-line ale lakierowalem je sam i nie wyszlo mi to za bardzo na wiosne bedzie lepiej polakierowane. Obrys to zwykla folia do lamp pomaranczowa 2 warstwy, ale szukam lampek US. A wiec tak, mialem tydz urlopu wiec cos tam pomajstrowałem. -okleilem na nowo dekory inna folia bo 3m odlazila i bylo widac kanaliki, -wpadły grzane spryski mgiełkowe, -wywaliłem uchyt na telefon i zrobilem zaslepki póki nie znajde ładnego tunelu, -listwy drzwiowe S-line w kolorze, -dystanse na tył 15mm troszke za duzo 13 bylo by idealne, -naprawiłem zawias schowka, -autko w srodku wysprzatne i zmienione dywaniki na gumowe na zime, I zamowione ida do mnie: -nowe blendy glosników BOSE -tłoczek do schowka I jakies fotki(sorry za plamy na fotelach ale i tak beda inne na wiosne;)
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
I jak to swieci? Zrob fotke jak oswietla w nocy droge jak mozesz. Miski sie nie czepiaja?
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Jakie HID-y zamontowales?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chcialem cos wiekszego na zime i dla wygladu i dla wiekszych hebli. A ze z 17 nie ma nic co mi sie podobalo wybralem 18.. ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 21:28 ---------- No to jest jakies foto reszta potem bo troche się pozmieniało:)
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Dokladki w kolor i bedzie miodzio:) Jaki masz dystans?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zamontowane ale mimo adapterow i tak slabo trzymia...
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Za wiele tu niewidac...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Macie ktos namiar na taki modol i jego instalacje?
-
A4 b7 1.8t
No to jesli sie opiera jak jedziesz to jakim cudem po opuszczeniu auto siada nizej??przeciez jesli jest oparty na odboju w czasie jazdy to juz nie powinien zejsc nizej. A nie jezdzisz napewno na opuszczonym na maxa...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Niestety nie. Ale jak pogoda sie poprawi i ogarne auto to cos pocykam:)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie moze glupie pytanie mam zwykle lampy w b6 bez xenonu. Czy da rade zamontowac ten modul zeby drogowe swieci lekka moca jako DRL? Jesli nie mam czujnika zmierzchu moge zrobic CLH?
-
A4 b7 1.8t
to co jak calkiem opuszczasz to odboj sie ugina? z czego ten odbuj
-
A4 b7 1.8t
ale przeciez jak podniesiesz to na odboju nie siada...
-
A4 b7 1.8t
kurcze ale spasik z tylu masz igielka:-D masz jakies ograniczenie czy siada na ledze?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie mam nic do czego moglby pasowac we wnetrzu
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
UP Z racji z ze mam urlop trzeba cos pogrzebac przy audi a wiec: Listwy S-line poszly w podklad jutro mam zamiar je przeszlifowac i polakierowac pod kolor budy:D A w czasie gdy listwy schna pod kaloryferem ja wziąłem sie za odnawianie wlacznika swiateł. Jak sie okazalo ktos juz to robil ale tylko blende z ikonami a srodka nie ruszal. A dodam ze jestem 1 wlascicielem w pl:P
-
Nie otwiera sie wizytownik
Musicie zdjac ta blende nad nimi ta w strukturze i ukaza wam sie zatrzaski:) Blende zdejmuje sie tym specjalnym kluczem do audikowskich plastikow:P ale mozna zrobic go z zaslepki portu PCI z kompa:P