Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Hehe Wladi robimy im na złość i zostawiamy fury jak są albo jeszcze wyżej
-
B6 DIVISION
Łooo Pany co ja by tu dzisiaj nawrzucał. Otworzyłem folder z dawno nie słuchanymi nutkami. Jutro zabieram wszystko do auta.
-
B6 DIVISION
https://www.youtube.com/watch?v=K2OJ3-Pckpo
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------
- B6 DIVISION
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
Gratki Pawle. Super A3. W twoich rękach napewno będzie wyglądać jeszcze lepiej.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
O komuś się podoba. Podpowiedzcie które podesłać.
-
B6 DIVISION
- Montaż BNS 5.0 w B6
Ja mam Chorusa II i żeby śmigał mi BNS to w przejściówce takiej samej jak do RNS-E muszę w kostce B zmienić miejscami piny 5 i 7 oraz w kostce głównej złączyć piny 15 i 16 tak? A co z kodowaniem? Ma ktoś jakąś procedurę bo znalazłem tylko to. Podłanczamy VAG-a i wybieramy kanał 56 (radio) lub 37 (nawigacja) i łączymy się. Kodowanie i adaptacja. Czyli moje kodowanie by było takie? 0- cyfra stała 3- typ nadwozia A4 8E 0- diagnoza przednich gwizdków - aktywne 1- charakterystyka dźwięku - A4 8E 1- telefo/ telematyka- brak telefonu 1- Equipment 1- brak dodatkowego tunera 3- Equipment 2- zmieniarka CD Czyli: 0301113 ?- B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- No i jeszcze to- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Jakby nie to że nie chcą gadać po angielsku szkopy to bym poszukał a nie mam zamiaru się uczyć niemieckiego Laki tylko się uparł i szprechać będzie hehe- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Kolejny. Nie moge skrecic nizej bo juz szuram podloga. Nagram filmik to zobaczycie jak ciezko jest miec glebe w NL. A mowia ze w PL nie ma zycia na glebie.- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Leżą w Polsce. Muszę je dać komuś do odmalowania odnowienia i w czerwcu dopiero wskoczą ---------- Post dopisany 20-04-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 18:16 ---------- Z nudów pojechałem płuknąć trochę auto z syfu i pstrykłem jakieś fotki ale nic ciekawego. A tak się prezentuje narazie radyjko które wg mnie gra lepiej niż ori radio no i nie muszę się bawić z płytami. Może nie wygląda za ładnie ale podświetlenie w rzeczywistości jest identyczne jak ori audi i się dobrze komponuje. I jeszcze filmik hehe. Co to z nudów człowiek zrobi.- B6 DIVISION
Ja mam AWX i mam czarną- B6 DIVISION
Pany nie mogę znaleźć tematu o przejściu z BNS na RNS-E. Podrzuci ktoś?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok poszukam. Dzięki Ja jeszcze mam Chorus'a , nie RNS-E a już mam wszystko kupione prócz radia. A nim je kupie to troszkę pewnie minie he to sobie wrzucę BNS na jakiś czas.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
O to chodzi?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tzn które?- [B6 AWX] Work in progress...
Super środeczek. Tylko zazdrościć.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Eksperci czy kostki, wejścia z tyłu radia w RNS-E i BNS są takie same? Bo może nim kupię RNS-E wsadzę BNS, a już mam wszystkie kable i nie wiem czy muszę kupować inne przejściówki czy są takie same jak do RNS-E.- [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No i się wyebałem z wrażenia. I jak cię tu nie nienawidzić?- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Widać lubią cię tam.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to skoro tyle styka to chyba kupię tą pod tapicerkę. Koszt nie duży a jak coś to sobie może kiedyś zmienię jak się odwidzi.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Panowie kto sprzedaje przekaźniki do klimatronika z b7 żeby działało podgrzewanie szyby? - Montaż BNS 5.0 w B6