Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://www.youtube.com/watch?v=10Cx9p9RyRA
  2. Przemyślę to. Dzięki wielkie za rady.
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziurawić dach pod antenę rekina czy nie dziurawić? Oto jest pytanie.
  4. Hmm to będę się musiał poważnie zastanowić bo fajnie to wygląda no i jak ori przede wszystkim ale szkoda też robić dziurę w dachu. Żeby też potem coś się tam nie zaczęło gnić, jakoś to zabezpieczyć by trzeba.
  5. Do rekina musiałbym dokupić jeszcze kabel-przedłużkę i wiercić dziurę w dachu? Ale ten adapter i antena co podałam są ok tak?
  6. Witam Panowie. Takie coś będzie się nadawać pod RNS-E? ANTENA GPS FAKRA VW MDF RNS AUDI RNS-E OPEL (4076652519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ADAPTOR ANTENOWY AUDI RNS-E AUDI RNS E ADAPTER (4122416596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy lepiej kupić rekina? ANTENA SHARK AM / FM + GPS FAKRA AUDI RNS-E VW RNS (4115467506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W BT był to ma
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja u siebie ostatnio ledwo co wymieniłem postoje masakra. Dojście takie że szkoda gadać. Ale ostatecznie sie udało.
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty sie kaju nie mądruj he Dzieki Grzesiu.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie planuje się z przejściem na RNS-E i powiedzcie mi do czego jest czwarta kostka. Jedna do zasilania, druga do głośników, trzecia do zmieniarki, a ta czwarta?
  11. Wygląda super. Ta czerwień rozbraja.
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha. To będę musiał podjechać do mojego elektryka żeby mi ogarnął bo ja nie będę się pchał chyba że ktoś posiada jakieś foto gdzie się wpiąć.
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomoże ktoś? Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic. Kto się na tym zna?
  14. Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Podświetlenie pasuje więc jest ok. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic. I w końcu wrzuciłem białe postoje bo żółte szpeciły tylko.
  15. Ale fajnie wyglądają
  16. Fajnie. Widzę że poprawiłeś ramkę dolną i wyrezałeś kratki. Co tam zrobiłeś? Powycinałeś żebra tylko?
  17. Ja w sklepie z farbami kupiłem taśmę dwustronną i nie idzie ruszyć tablicy tak trzyma hehe i lepiej wygląda
  18. W maju jest https://www.facebook.com/events/640887872643398/?source=1
  19. Może by obczaić ale ja to czekam na M.I.V.W 2014 8 SIERPNIA. M.I.V.W - Men In Volkswagen
  20. https://www.facebook.com/events/1411517185754525/?source=1 VAG Meeting Azeven 2014 Teaser on Vimeo Coś, ktoś? VAG Meeting Azeven. Drachten A7 Meeting liefhebbers van de VAG groep.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na turbo legendy prlu i polskie klasyki w NL. 126p polonezy jest moc hehe
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też oglądam. Cena szok. ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Audi fajne ma awaryjne hehe.
  23. Marcin tylko można zazdrościć. Super.
  24. Panowie kupował ktoś z tej aukcji bo widzę że poszło mu to. Jak z jakością wytrzyma to trochę? PODNOŚNIK SZYBY PRZÓD LEWY Audi A4 B6 B7 Exeo (4031238467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.