Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
https://www.youtube.com/watch?v=10Cx9p9RyRA
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przemyślę to. Dzięki wielkie za rady.
-
B6 DIVISION
Dziurawić dach pod antenę rekina czy nie dziurawić? Oto jest pytanie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hmm to będę się musiał poważnie zastanowić bo fajnie to wygląda no i jak ori przede wszystkim ale szkoda też robić dziurę w dachu. Żeby też potem coś się tam nie zaczęło gnić, jakoś to zabezpieczyć by trzeba.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Do rekina musiałbym dokupić jeszcze kabel-przedłużkę i wiercić dziurę w dachu? Ale ten adapter i antena co podałam są ok tak?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam Panowie. Takie coś będzie się nadawać pod RNS-E? ANTENA GPS FAKRA VW MDF RNS AUDI RNS-E OPEL (4076652519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ADAPTOR ANTENOWY AUDI RNS-E AUDI RNS E ADAPTER (4122416596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy lepiej kupić rekina? ANTENA SHARK AM / FM + GPS FAKRA AUDI RNS-E VW RNS (4115467506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja u siebie ostatnio ledwo co wymieniłem postoje masakra. Dojście takie że szkoda gadać. Ale ostatecznie sie udało.
-
B6 DIVISION
Ty sie kaju nie mądruj he Dzieki Grzesiu.
-
B6 DIVISION
Panowie planuje się z przejściem na RNS-E i powiedzcie mi do czego jest czwarta kostka. Jedna do zasilania, druga do głośników, trzecia do zmieniarki, a ta czwarta?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzieki. Lampy to sprawka Grześka Gwerty
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Wygląda super. Ta czerwień rozbraja.
-
B6 DIVISION
Aha. To będę musiał podjechać do mojego elektryka żeby mi ogarnął bo ja nie będę się pchał chyba że ktoś posiada jakieś foto gdzie się wpiąć.
-
B6 DIVISION
Panowie pomoże ktoś? Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic. Kto się na tym zna?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Podświetlenie pasuje więc jest ok. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic. I w końcu wrzuciłem białe postoje bo żółte szpeciły tylko.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ale fajnie wyglądają
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Fajnie. Widzę że poprawiłeś ramkę dolną i wyrezałeś kratki. Co tam zrobiłeś? Powycinałeś żebra tylko?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ja w sklepie z farbami kupiłem taśmę dwustronną i nie idzie ruszyć tablicy tak trzyma hehe i lepiej wygląda
-
Spoty Holandia i okolice
W maju jest https://www.facebook.com/events/640887872643398/?source=1
-
Spoty Holandia i okolice
Może by obczaić ale ja to czekam na M.I.V.W 2014 8 SIERPNIA. M.I.V.W - Men In Volkswagen
-
Spoty Holandia i okolice
https://www.facebook.com/events/1411517185754525/?source=1 VAG Meeting Azeven 2014 Teaser on Vimeo Coś, ktoś? VAG Meeting Azeven. Drachten A7 Meeting liefhebbers van de VAG groep.
-
B6 DIVISION
Na turbo legendy prlu i polskie klasyki w NL. 126p polonezy jest moc hehe
-
B6 DIVISION
Też oglądam. Cena szok. ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Audi fajne ma awaryjne hehe.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Marcin tylko można zazdrościć. Super.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Panowie kupował ktoś z tej aukcji bo widzę że poszło mu to. Jak z jakością wytrzyma to trochę? PODNOŚNIK SZYBY PRZÓD LEWY Audi A4 B6 B7 Exeo (4031238467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.