Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze tak mam. Czwartek 23-24 spac, rano w piątek 7 do pracy cały dzień, potem szybko prysznic amciu i o 18 wyjazd całą noc w drodze kilka h snu i całą sobotę na nogach a jak mi się droga przeciąga to już nie ide spać bo mi się np o 6 rano nie opłaca spać he. Dzisiaj już odpadam powoli zaraz odkładam lapka i mam nadzieję że mnie rano nikt nie obudzi hehe Ale ja go rozebrałem na części pierwsze i jest za mały i nie będzie pasował niestety. Musze szukać tego z tt. Stary ma 4 cm średnicy to kółeczko z uchwytem a ten z Q5 ma 3,5
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście świateł. Zapomniałem dodać. 3 godz snu to za mało dla mnie jednak hehe Wczoraj w pracy cały dzień, całą noc w drodze z NL, tylko chwila snu i człowiek nie wie co pisze. Miał być szybki mod na pierwszy dzień przyjazdu a tu lipa.
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i d*pa. Kupiłem przełącznik z A4/A5/Q5 myślałem że będzie pasować ten środek ale jest za mały. pół centa różnicy w średnicy jest Nie chce ktoś kupić stan idealny
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po pracy w końcu uff. wracałem teraz i 36 stopni. Toż to nienormalne o tej porze roku w NL na dodatek. Zjeść trzeba i dalej walczyć z przeprowadzką he
  5. No nie powiem ciekawie to wygląda ale z ciemnym lakierem komponują się lepiej moim zdaniem ale z chęcią bym przymierzył i na żywo zobaczył.
  6. Czyżbyś próbował mi wcisnąć swoje fele Zapodaj jakiś VT
  7. Pablo jeszcze tylko wymienię EGR, założę większe heble no i soft i już będę działał z wyglądem auta. Narazie chcę doprowadzić auto w mechanicznym stanie tak jak chcę i będziemy coś myśleć. ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 10:16 ---------- Ostatnio udało się wytargać przełącznik chromowany z Q5 do modzenia za grosze, dzisiaj osłonę na zbiorniczki w komorze silnika. Zobaczymy co uzbieram jeszcze do połowy września nim zjadę na urlop ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 20:54 ---------- Z nowości to narazie nic specjalnego graty składają się w domu a tymczasem wczoraj wracając z pracy pykło 250000 km
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak za free to dajcie mi hehe
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i dziś zacząłem przeprowadzkę ufff nie dość że 27 stopni to jeszcze latanie z torbami
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo i więcej bo czesto wchodziłem sprawdzałem i nic aż wczoraj lukłem i działało
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki: sklep.benepol.pl/sklep/ A ja wchodzę cały czas na ten adres i też działa sklep.gajos.com.pl
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czekałem też na nią hehe prawie codziennie sprawdzałem czy działa aż tu dzisiaj wchodzę i jest
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie wątpie bo dzisiaj już się tak wkurwiałem jak jechałem że sobie powiedziałem że następny priorytet do auta to światła a potem heble i fotele hehe:kox:
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm teraz przechodzę na prywatne mieszkanie z firmówki i jadę na urlop pod koniec września do pl to nie za bardzo bede miał $$$ na to ale jak wrócę to z pierwszej wypłaty odrazu kupuje lampy hehe Bedę musiał zagaić do "Q" ile u niego takie zabawki się cenią.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam u siebie ori lampy wiec nie ma co rezac tylko zakupic gotowe bixy jakie koszta mniej wiecej?
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No zdało by się bo dopiero niedawno wróciłem z terenu a 6.30 pobudka ale na koniec zawsze trzeba zaglądnąć na forum ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- po dzisiejszej jeździe stwierdziłem że najpierw kupuje lampiony do wozu a potem zmienie sobie heble na większe. tylko co brac bixenon? uderzać odrazu do qwerty?
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    320 ma chyba 3.0 tdi s4 ma 345 chyba
  19. Chciałbym ale ciągle inne ważne sprawy wyskakuja. nie w aucie. :-(
  20. Osz ty ciuliku.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już hamerek łyknął hehe
  22. Hehe dokładnie nie ma co się rozgadywać bo opinii 1500 100 900 Ja odpowiedź na swoje pytanie uzyskałem co najważniejsze dzięki panowie Aha kris jak kupiłem auto rozbierałem i czyściłem EGR i kolektor więc wiem jak to wygląda w środku hehe
  23. Hehe spoko to teraz jeszcze bardziej mi się sprawa rozjaśnia. Nie można było tak odrazu. Zaczynam poszukiwania
  24. Dziś dodzwoniłem się do ASO i pan mi wszystko wytłumaczył. Audi wsadzało EGR do B6 ori Audi, a potem zastąpiono je Wahler'em stąd niektórzy tak mają. A jeśli chodzi o rodzaje to AA był produkowany szybciej, zastąpiono go AL'em i jeżeli gdzieś uda mi się dostać AA to dawać AA bo w serwisach są po 600 a jeżeli nie to AL gdzie one chodzą po 1000 chyba że w serwisie Seata 800 są. Więc cena AL'a zabija w serwisie a te AL dawali już na pierwszy montaż i klepał to Wahler to śmiało można brać Wahlera. Ja jednak poszukam tego AA jak się nie uda to dopiero Wahlera kupię. Info od pana z ASO
  25. Mnie też czeka wycieczka do ECU może we wrześniu jak się uda Napisz na pw ile teraz taka przyjemność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.