Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. No to dobra. W serwisie jak patrzę to AL jest za 1000 a AA za 600 wiec w czym jest taka różnica bo jak patrzy się na aukcje to pisze wszędzie AA AL J czy coś podobnego w jednej cenie. Że co nie ma różnicy w konstrukcji tylko serwis naciąga czy jak?
  2. Aha dobra kij z tą skodą ale jaka różnica w AA a AL? Czy można to zamieniać czy nie? ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 20:49 ---------- I co nikt nie wie jaka jest różnica?
  3. Ale świnie no. Powiedzcie że zazdrościcie a nie hehe
  4. Hej łobuzie gdzie brałeś bixy bo po dzisiejszej przejażdżce stwierdziłem że trzeba byłoby zainwestować w jakieś lampki nowe. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Ok już doczytałem. Spec od lamp Q he
  5. DSCF1223.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl Co szczególnego widzicie na tej fotce?
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może tu ktoś wie. Czym się różni EGR z końcówką AA od AL?
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    marcin9680 wziąłem 8E0103928C w ciemno. Najwyżej się sprzeda a dużej straty nie będzie bo zaś czatowałem i za grosze kupiłem H4mm3R możesz podesłać PW w jakich cenach w aso to chodzi
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i ostatnia osłonka do komory na filtr powietrza jest.
  9. No to teraz znalazłem w serwisie z końcówką AL tak jak pokazuje ETKA za 1039,82 do Audi a 999,83 do Skody a z końcówką AA tak jak ja mam u siebie na zaworze 679,60 do Audi a do Skody 644,09. Tym że do skody czy do audi nie ma raczej różnicy ale jaka jest różnica w AL a AA?
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki działa
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie sprawdzacie cenę ori części bo gajos nie działa a getem nie znajduje tej akurat której szukam.
  12. Dzisiaj obczaiłem swojego EGRa i jest ori audi nie wahlera bo widziałem że niektórzy pisali że mieli taki montowany. Teraz pytanie. Na moim jest 038131501AA a ETKA pokazuje mi 03813150AL. Czy to te same są bo jak widzę w aukcjach to piszą właśnie 038131501 AA,AL.
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki który plastik szukać do 1.9 w komrę? 8E0103928B czy 8E0103928C bo nie mogę znaleźć konkretnie.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta w niebieskim ajjj
  15. RS sytuacja wyglądała tak.Przyjechałem na miejsce powiedziałem co i jak i zdecydowaliśmy że nie będziemy czekać aż tyle bo byłeś kupe drogi od nas a co mieliśmy robić stać w tym upale? Więc zadzwoniłem i powiedziałem że nie bardzo się nam widzi tyle czekać. Poczekaliśmy jeszcze pół godziny bo myśleliśmy że może jeszcze ktoś dojedzie i pojechaliśmy na teren lotniska. Tam ustawiliśmy się to ciśli nas żeby nawet pod same d*py cofać bo miejsce muszą robić, miejsce a potem i tak było go w h*j tam gdzie my stali więc miałbyś gdzie zaparkować ale widzieliśmy gdzie stanąłeś więc nawet tam nie podjechałeś zobaczyć. Co ci szkodziło powiedzieć dobra to jade dam auto, gdzie idziecie podbijemy zaraz do was czy coś skoro zależało ci na spotkaniu z ludźmi z klubu. Trudno. Miało być inaczej ale wyszło jak wyszło niestety. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
  16. No ale to nie nasza zasługa. My byliśmy o czasie i czekaliśmy jeszcze trochę w razie czego a że ty się wybierałeś jak sójka za morze to niestety. Podziękuj żonie bo jak mówiłeś to jej zasługa więc sorki stary.
  17. Również dzięki wielkie za spotkanie i podrzucam kilka fotek ode mnie ale odrazu uprzedzam że fotograf ze mnie to żadem https://picasaweb.google.com/113310884824011053204/MIVW2013Katwijk?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPbD9JeDmLCHxQE&feat=directlink
  18. Do mnie powinien zaraz Wojtek przyjechać, jakaś kawka i lecimy dalej :-D
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedy ja ja się dostanę z moją A4 hohoho Napewno nie prędko
  20. No to panowie Godzina 12.00 - Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 przy drodze N206 i lecimy razem na teren lotniska http://goo.gl/maps/i1sdf Na spóźnialskich chwilkę zaczekamy. Jakby co to dzwonić do mnie +31 645 995 374
  21. To ty ciuliku tak blisko mieszkasz mnie i nic nie pisałeś.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde posty znikają ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Ooo edycja była widzę
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-borbet-17-2-opony-235-45-17-bravuris-2-a-282068/
  24. Kolega zakwa jest z Oss.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.