Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Kolego ja też myślałem martwiłem się że nie zrobię że coś pokręcę ale akcja jest tak prosta że sama przyjemność tylko
  2. http://opolskivag.pl/viewtopic.php?f=4&t=1852&start=140 Kto się wybiera na Bielawe w sobotę. Ja jadę.
  3. Ok panowie będę patrzył jak odbiorę kabelek do licznika z ASO a przed chwilą zmieniłem sobie język z niemieckiego na angielski na fisie hehe Jak dobrze że jest coś takiego jak komputer, internet i forum. ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 11:49 ---------- Napiszę dokładne nr części jakie potrzeba do zamontowania czujnika poziomu płynu spryskiwaczy oraz ceny jakie ja miałem kupując w ASO Lellek: - czujnik poziomy płyny spryskiwaczy 7M0 919 376 37,34 zł - wtyczka do czujnika spryskiwaczy 7M0 973 202 26,89 zł - pierścień uszczelniający 7M0 919 382 6,13 zł - kabel z pinem do wtyczki 000 979 021 E 14,82 zł - kabel z pinem do licznika 000 979 009 E 12,50 zł RAZEM: 97,68 zł Może ktoś wrzuci dobre nr do 1 posta bo tam były małe niejasności.
  4. Ja jakoś nisko nie chcę chce żeby to troszkę poszło w dół i w miarę wyglądało. W a3 miałem nisko i sztywno i narazie dość hehe Tak optycznie żeby tylko było w miarę i będzie ok.
  5. Aha. Będę musiał popatrzeć. Bo troszkę koza jest Jakby ktoś coś miał to pisać hehe
  6. Wiem wiem szukam sprężyn z s-line one niby są 30 mm niższe prawda to?
  7. Ja po wymianie manetki wycieraczek mam problem z klaksonem że nie działa. Patrzyłem na bezpiecznik i jest ok. Napiszcie jak sprawdzić klakson vagiem bo nie mogę nic znaleźć.
  8. Dzięki panowie. W Nysie i okolicach jest dużo fajnych miejscówek do zdjęć tylko trzeba umieć je robić Myślałem żeby tak dla eksperymentu kupić jakieś przechodzone dość dekory i okleić je stickerbombem ---------- Post dopisany 02-05-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2012 at 16:36 ---------- Dzisiaj mi się nudziło to zamontowałem manetkę pod pełny fis i odblokowałem. Muszę jeszcze czujnik od poziomu płynu spryskiwaczy zamontować mam kupiony już wszystko tylko dali mi nie taki kabelek w ASO do licznika i dopiero w pon będę miał i będę dalej rezał ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 20:13 ---------- Wymiana bucików na letnie 18" Wiem, wiem miały być inne, musi zejść w dół ale to powoli. Narazie się cieszę że udało mi się kupić jakieś inne fele a nie musiałem kupować opony na 15"
  9. 350 PLN wszystko jasne. Wole sobie słuchać nudnego radia albo kupić z 50 płyt
  10. Ooo możesz cos więcej na ten temat napisać
  11. Witam. Właśnie zrobiłem wszystko tak jak w filmiku domjenick i drugi polot śmiga aż miło. Masz mistrza za ten materiał. Próbowałem wszystkiego i się nie udawało a zrobiłem tak jak na filmiku i banan na mordzie. Dzięki wielkie stary
  12. To lipa fest. Przecież nie będę co tydz nagrywał nowej płyty jak mi się jedna znudzi. A w radiu też jedno i to samo Trzeba zacząć zbierać na RNS-E
  13. Aha będę patrzył może skumam gdzie to Dzięki za odpowiedź
  14. Siemka. Czy to możliwe że zmieniarka nie czyta płyt CD-RW? Zwykłe CD-R nagrane w formacie Audio czyta normalnie a po wrzuceniu CD-RW też z plikami Audio wyskakuje CD ERROR. Tak ma być czy może wina płyty?
  15. Siemka. Dziś zamontowałem manetkę odblokowałem wszystko gra. Moje pytanie brzmi: Jak puścić kabel od czujnika z komory do kabiny bo w pierwszym poście słabo to pisze i nie wiem jak się za to zabrać gdzie to idzie. Może ktoś ma jakieś fotki gdzie puścić kabel.
  16. Bez jaj aż tak to bym się za to nie zabierał
  17. Zastanawiam się czy u siebie tego nie zrobić ale boje się że zostaną ślady po znaczkach.
  18. Ja w Nysie jestem dość często a ostatnio codziennie aż mi się nie chce hehe Jakby zgrać więcej osób można by coś zadziałać w Nysie bo jeździ tego
  19. Przez 3 miesiące użytkowania zrobione 9.250 km i jest ok Jestem zadowolony z kupna. Jakieś tam nowe w miarę fotki. W przyszłym tyg powinny być letnie koła. A dziś była wizyta w serwisie po czujnik poziomu płynu spryskiwaczy i resztę pierdół do jego montażu i będę się zabierał za manetkę pełnego FIS'a:banan:
  20. No kolorek faktyczne niecodzienny jak na B6. Mało takich.
  21. Ale na jakim spocie? W który dzień Opolski vag ma co środe spoty pod okrąglakiem na Lidlu a tak to różnie się spotykają. Dziś w Nysie widziałem zaś zieloną B6 w avancie z ciemnymi szybkami
  22. wojtek123 wczoraj na Nysie widziałem zielona b6 w avancie ale kierowała kobietka. Twoja?
  23. Niestety nic. Narazie zjechałem do PL i szukam coś tu ale też cienko.
  24. Dzisiaj obczajałem z bliska no i fajnie wygląda. Nie maluj dokładek bo będzie lipton. Zgramy się kiedyś na GRD na mini spocika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.