Treść opublikowana przez hejneken
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Pany jakie macie rezystory w drl? Do 11 watowej żarówki jaki rezystor powinien pójść?
-
Jakie rezystory?
Siemka jest tu jakaś ogarnięta osoba, która powie mi jakie powinien dobrać rezystory do żarówek ledowych, 11watowych o kolorze 5000k aby wyeliminować błąd na fisie?
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Świetny projekt czekam na foto z airem
-
...
Niestety bez fabrycznego lusterka. Wpadły nowe ledy tym razem już z technologią Cree oraz ramka klubowa 3D.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Lustro
-
...
Nie wiem czy tylko w bixach tak można ;p dużo osób polecało niefabryczny moduł więc się skusiłem i nie żałuję, jest wiele opcji i wszystko można ustawic według swoich upodobań przez kabel usb ;p Moduł drl podpięty pod drogowe, ledy h7+ rezystory i wsio. Ostatni element układanki Blaszki s-line założone <3 Dzięki Wandej ! Są i wlepy Mały up, wymieniony silnik nastawczy v70, odgrzybiona i nabita klima, zalany świeży olej i wymienione wszystkie filtry.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3R widzę, że się nie pierdzielisz Albo grubo albo wcale tak trzymaj, pełen podziw z mojej strony.
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
zen8000 wiele razy poruszany był ten temat, użyj opcji szukaj i znajdziesz odpowiedź
-
uklad sprawny klima nie dziala brak błedów
Dzisiaj wymieniłem silnik nastawczy, klima bez zmian więc pojechałem do speca po dłuższym przeglądzie okazało się, że praktycznie nie było czynnika, czujnik nic nie wołał dopiero jak wyssał wszystko wyskoczył błąd, nabił klimę i teraz działa.
-
uklad sprawny klima nie dziala brak błedów
Zrobiłem output test klimatronica i wyświetlił mi się taki błąd: 01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent Silnik nastawczy do wymiany ? :/
-
uklad sprawny klima nie dziala brak błedów
Mam podobny problem, po wciśnięciu Auto nie przechodzi w tryb econ czyli czynnik jest, jedna rura oszroniona druga nic, pomoże ktoś ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ciesze się kolego, że wyraziłeś swoją opinię. Co do znaczka S4 to może zniknie 4... reszta zostaje. Pakiet zewnętrzny od A do Z jest z S4... Felgi Ci nie leżą? Nie podobają się? Co wg Ciebie w tym wypadku oznacza fejk jeśli chodzi o felgi? Czego to jest fake? Nie takie jak wychodzą z fabryki w innych modelach Audi? Poleciłbyś mi coś ORI w takich parametrach? Na marginesie Życzę Ci żebyś swój samochód ubierał tylko w "ORI" felgi jeśli znajdziesz coś co dobrze będzie wyglądać... Jeździłem 4 lata na różnych felgach ORI jak to nazwałeś np. RONAL i teraz chciałem coś w szerszym/męskim rozmiarze... wybrałem i nie żałuję. W międzyczasie wpadła dokładka na przód... Pozdrawiam wszystkich serdecznie a miałem się Ciebie pytać gdzie dokładka, tego mi brakowało z przodu
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Skromny zestaw do codziennej pielęgnacji
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mega akjam !
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Coś ode mnie
-
Na jaki kolor alu?
Malowałbym na gunmetal xd
-
Zapaszki do auta
Półtora tygodnia ? Dziwne bo u mnie zapach był dobrze wyczuwalny nawet po 3 miesiącach. Teraz mam Balboa Bubblegum i jest naprawdę spoko, fajny, intensywny zapach hubby bubby.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Powinni poucinać takim ręce..
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Fajne te felgi porsche, pasują do B7, jest mega !
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Chciałbym mieć taki letni setup xd jest mega ! akjam powiedz mi dużo jest roboty z przejściem ze zwykłych h7 na bixenon ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Używał któryś z panów szamponu DODO JUICE BASICS OF BLING WAX SAFE WASH ? Kończy mi się Rise&Shine i szukam dobrego zamiennika bezpiecznego dla wosku. Wiem, że dużo osób poleca BORN TO BE MILD lub Preste ale ciekawi mnie wasza opinia na temat tego pierwszego.
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Jutro wezmę się za ten uchwyt, jest mi on kompletnie niepotrzebny, telefonu do niego nie mam a po za tym mam wbudowany bluetooth łączę się ze smartphone'm.
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
amaradaar jak ten uchwyt jest przymocowany ? na jakieś zatrzaski ?
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Zrobiłem tak jak inni owinąłem taśmą izolacyjną, trochę ucichło, jak słyszę skrzypienie to radio głośniej daje
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
No właśnie nie, próbuje go wypchać palcami od dołu, lekko się podnosi i stawia opór