Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Pany jakie macie rezystory w drl? Do 11 watowej żarówki jaki rezystor powinien pójść?
  2. hejneken opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siemka jest tu jakaś ogarnięta osoba, która powie mi jakie powinien dobrać rezystory do żarówek ledowych, 11watowych o kolorze 5000k aby wyeliminować błąd na fisie?
  3. Świetny projekt czekam na foto z airem
  4. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Niestety bez fabrycznego lusterka. Wpadły nowe ledy tym razem już z technologią Cree oraz ramka klubowa 3D.
  5. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nie wiem czy tylko w bixach tak można ;p dużo osób polecało niefabryczny moduł więc się skusiłem i nie żałuję, jest wiele opcji i wszystko można ustawic według swoich upodobań przez kabel usb ;p Moduł drl podpięty pod drogowe, ledy h7+ rezystory i wsio. Ostatni element układanki Blaszki s-line założone <3 Dzięki Wandej ! Są i wlepy Mały up, wymieniony silnik nastawczy v70, odgrzybiona i nabita klima, zalany świeży olej i wymienione wszystkie filtry.
  6. H4mm3R widzę, że się nie pierdzielisz Albo grubo albo wcale tak trzymaj, pełen podziw z mojej strony.
  7. zen8000 wiele razy poruszany był ten temat, użyj opcji szukaj i znajdziesz odpowiedź
  8. Dzisiaj wymieniłem silnik nastawczy, klima bez zmian więc pojechałem do speca po dłuższym przeglądzie okazało się, że praktycznie nie było czynnika, czujnik nic nie wołał dopiero jak wyssał wszystko wyskoczył błąd, nabił klimę i teraz działa.
  9. Zrobiłem output test klimatronica i wyświetlił mi się taki błąd: 01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent Silnik nastawczy do wymiany ? :/
  10. Mam podobny problem, po wciśnięciu Auto nie przechodzi w tryb econ czyli czynnik jest, jedna rura oszroniona druga nic, pomoże ktoś ?
  11. Ciesze się kolego, że wyraziłeś swoją opinię. Co do znaczka S4 to może zniknie 4... reszta zostaje. Pakiet zewnętrzny od A do Z jest z S4... Felgi Ci nie leżą? Nie podobają się? Co wg Ciebie w tym wypadku oznacza fejk jeśli chodzi o felgi? Czego to jest fake? Nie takie jak wychodzą z fabryki w innych modelach Audi? Poleciłbyś mi coś ORI w takich parametrach? Na marginesie Życzę Ci żebyś swój samochód ubierał tylko w "ORI" felgi jeśli znajdziesz coś co dobrze będzie wyglądać... Jeździłem 4 lata na różnych felgach ORI jak to nazwałeś np. RONAL i teraz chciałem coś w szerszym/męskim rozmiarze... wybrałem i nie żałuję. W międzyczasie wpadła dokładka na przód... Pozdrawiam wszystkich serdecznie a miałem się Ciebie pytać gdzie dokładka, tego mi brakowało z przodu
  12. Skromny zestaw do codziennej pielęgnacji
  13. hejneken odpowiedział(a) na kipomek temat w Audi A4 B5
    Malowałbym na gunmetal xd
  14. Półtora tygodnia ? Dziwne bo u mnie zapach był dobrze wyczuwalny nawet po 3 miesiącach. Teraz mam Balboa Bubblegum i jest naprawdę spoko, fajny, intensywny zapach hubby bubby.
  15. Powinni poucinać takim ręce..
  16. Fajne te felgi porsche, pasują do B7, jest mega !
  17. Chciałbym mieć taki letni setup xd jest mega ! akjam powiedz mi dużo jest roboty z przejściem ze zwykłych h7 na bixenon ?
  18. Używał któryś z panów szamponu DODO JUICE BASICS OF BLING WAX SAFE WASH ? Kończy mi się Rise&Shine i szukam dobrego zamiennika bezpiecznego dla wosku. Wiem, że dużo osób poleca BORN TO BE MILD lub Preste ale ciekawi mnie wasza opinia na temat tego pierwszego.
  19. Jutro wezmę się za ten uchwyt, jest mi on kompletnie niepotrzebny, telefonu do niego nie mam a po za tym mam wbudowany bluetooth łączę się ze smartphone'm.
  20. amaradaar jak ten uchwyt jest przymocowany ? na jakieś zatrzaski ?
  21. Zrobiłem tak jak inni owinąłem taśmą izolacyjną, trochę ucichło, jak słyszę skrzypienie to radio głośniej daje
  22. No właśnie nie, próbuje go wypchać palcami od dołu, lekko się podnosi i stawia opór

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.