Treść opublikowana przez hejneken
-
Jakieś pomysły na te fele ??
Jak już malować to na czarno
-
Szum wiatru - świszczenie przednie lewe drzwi
Też mam tak w swojej B5 i nie wiem co jest przyczyną, wyregulowałem trochę drzwi bo się ciężko zamykały, teraz jest trochę lepiej ale powyżej 140 tragedia...
-
analiza logów
Dzięki
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
No to lipa czyli lepiej byłoby wywalić kata i zmienić softa, tak jak pisałeś. Trzeba coś zrobić z tą serią bo na 4 i 5 biegu słabo się zbiera
-
analiza logów
działa , ale nie tak jak powinna , podmień z innego auta na próbę i wymien filtr powietrza na nowy filtr powietrza wymieniałem w czerwcu, z podmianą przepływki ciężko bd... :/ Mógłbym podmienić z 1.8 T ale czy to coś pomoże jeśli mam AFN'a ? EDIT: no i chyba znalazłem przyczynę.. okazało się, że mam nieoryginalny przepływomierz... Jaki był nr katalogowy oryginalnej przepływki dla afna rocznik 98 ?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Takie pytanie: jeśli dorzucę fmic z orurowaniem do seryjnych gratów w AFN'ie to przyniesie to jakiś przyrost mocy ? oczywiście po tym zabiegu zmiana softa, aktualnie seria.
-
analiza logów
Dzisiaj odłączyłem wtyczkę o przepływki, odpaliłem samochód, przejechałem się chwile i jest znaczny spadek mocy, tak jakbym nie miał turbo... Czyli przepływka działa... więc dlaczego na logach wyszło inaczej ? to znak, że żywot przepływki dobiega końca ? :/
-
analiza logów
Powiedz mi jeszcze jakie są objawy niedziałającej przepływki ?
-
analiza logów
Po za tą przepływką wszystko ok ? aha da się na vagu sprawdzić moment obrotowy ? Bo nie wiem czy mam serie czy po wirusie
-
analiza logów
Witajcie. Prosiłbym o analizę logów w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
S- line biale FELE nowy pomysl :D
iconslave ma biały felunek w swojej niebieskiej B6 Luknij w jego temat
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie opłaca się kupować szampon do mycia auta z woskiem ? Daje to lepszy efekt czy nie ma różnicy ? Jaki szampon polecacie ?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Dołączam się do pytania
-
[ALL B5] Audi S4
Jest na czym oko zawiesić Dobrze dopieszczoną masz tą Audi
-
Co myślicie o tych kołach
Oklepane felgi s-line, poszukałbym czegoś bardziej nietypowego.
-
Stuk z prawej strony
Mam podobny problem w swojej B5 na przeglądzie facet stwierdził, że górny przedni wahacz do wymiany więc zapewne też u Ciebie któryś wahacz do wymiany.
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
Też jestem za złotym
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
- Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn
Bilstein B4- Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Motul- Co wybrać ?
Gleba odpada, chce tylko trochę obniżyć bo za wysoko stoi, komfort ma zostać. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi sprężynami H&R, nadają się do seryjnych amorków, jak z twardością i czy te z aukcji podejdą do Sedana 1.9 TDI ? Sprężyny Sportowe H-R komplet Audi a4 Avant (2484658459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Co wybrać ?
Hello, Przyszedł czas na obniżenie mojej kozy do wyboru mam 2 opcje: 1. Springi Eibach Pro-Kit + ori amory. 2. Zawieszenie sportowe MTS. Nie zależy mi na nie wiadomo jakiej glebie, chce zakryć tą paskudną dziurę miedzy kołem a nadkolem, chciałbym aby komfort pozostał ale nie mam pojęcia jak to jest z tymi MTS'ami, czy nie bd za twarde.. Wybór byłby prostszy gdyby nie to, że tylnie amory mam na 50% a przód 80% i po założeniu Eibachów bd musiał za jakiś czas wymienić również amory z tyłu.. Zastanawiam się też czy po założeniu eibachów i felg 18" bedzię dalej wyglądać jak koza.. Doradźcie coś..- grill i listwy chrom
Jak dobrze przykleisz to bd trzymać- Nowe światla,opinie
Dokładnie, w ogóle dopuszczalne jest takie coś w pol ?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jaką polecacie antenę do CB na magnes do 50 cm długości ? Co powiecie o tej antenie ? Antena CB Sunker Elite CB 116 z magnesem 75cm (2407928850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn