Treść opublikowana przez hejneken
-
Światła dzienne z B6 do B5 ?
Piszą, że posiadają automatyczny włącznik. Ktoś wie czy w ogóle kratka z B6 podejdzie do B5 ?
-
Światła dzienne z B6 do B5 ?
Panowie da rade spasować te światła dzienne do B5 z 98 r. ? DRL Światła dzienne dedykowane do AUDI A4 01-04 (2422037661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Kontrolka układu hamulcowego.
ja mam podobny problem jestem po wymianie tylnich klocków i tarcz, przód mam jeszcze ok i zapala mi się kontrolka układu hamulcowego... vag nic nie pokazuje, czysto, w zbiorniczku mam nieco ponad minimum... nieodpowietrzony do konca uklad ham. ?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Rowerem
-
Drgania powyzej 90km/h
Mi też trzęsło budą wyważyłem koła i jest ok
-
6 błędów..
Witam. Dzisiaj podpiąłem vaga pod swojego afna i wyskoczyło mi 6 błędów: Address 35: Centr. Locks Controller: 8L0 862 257 L Component: ZV-Pumpe D05 Coding: 00000 Shop #: WSC 06335 6 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - 01361 - Switch for Anti-Theft Alarm: Close 29-00 - Short to Ground 01360 - Switch for Anti-Theft Alarm: Open 29-00 - Short to Ground 01365 - Lock/Unlock Switch: Interior 29-00 - Short to Ground 00991 - Interior Lights 28-00 - Short to B+ kilka miesięcy temu montowany był sterownik centralnego zamka z pilota i czy to może być przyczyną tych błędów ?
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Na H&R -40 byłoby git ?
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
1000 zł. Myślę, że lepiej by było kupić springi z Eibacha ale nie wiem czy przy felgach 18" nie będzie za miękko, wjadę na kostkę i będzie kontakt z podłożem
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Jak ktoś ma ograniczone środki to co ma zrobić ? odpuścić sobie tani gwint i założyć tylko firmowe springi Eibach/H&R ?
-
Dare LM
Panowie piszcie czy ktoś z was miał do czynienia z dare lm.
-
Dare LM
Też się oglądałem za tymi dare ale gdy zobaczyłem te zdjęcia chęć odeszła.. http://images37.fotosik.pl/498/7a9cf1a2c0ad7dbb.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196935_10150162143394233_297741294232_6442655_4807303_n.jpg Nawet śrubki na tych felgach są plastikowe...
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Jeździ ktoś na gwincie Tuning Art ? Cena jest atrakcyjna tylko co z jakością..
-
[ALL B5] Czy te felgi podejdą ?
Przy 18' felgach i niskim profilu zakładać już tylko gwint czy można same springi np Eibach -30 i amory ori ?
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
Do czarnego każdy kolor pasuje Czarne felgi się zleją, białe będą ok
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Zarzuć fotami jak możesz ps Jest jakaś różnica miedzy H7S a H7R czy to tylko chwyt marketingowy ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Fakt Motul błędnie dobiera oleje do tych silników. Powinien być jeszcze X-Cess 5W40. Oczywiście te 10W40 też spełniają normę 505.00 ale lepiej lać jakiś 5WXX. Lepiej dla silnika (szczególnie zimą) i dla turbiny. Jak nie pali Ci oleju, nie cieknie to zmień na syntetyka. Czyli wszystko jasne Podziękował.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie nie czaje tego.. Wchodzę na stronę motula, dobieram olej i wyskakują mi 2 typy: 6100 Synergie+ 10W-40 4100 Turbolight 10W-40 a z olejów podanych przez Hugo w temacie są tylko syntetyki. Aktualnie mam zalanego Elfa 10w40 i nie wiem czy mam dalej lać półsyntetyka czy przejść na syntetyka ?
-
jakie felgi polecacie do b7 avant w kolorze szary grafit?
Coś takiego Ci się nie podoba ? xD
-
Jakie 17" do b5
Żadna z tych nie będzie się dobrze prezentować na b5. Poszukaj jakieś ori.
-
Jakie felgi
Wystarczy kupić dystanse i po problemie. Przy 8J 205 będzie w sam raz. Tak to będzie wyglądać: http://www.tyrestretch.com/8_205_45_R17/8_205_45_R17_Falken_512.jpg.php
-
co sadzicie o felgach z rantem
Bierz Dotz'y
-
Felgi 17 do oceny
1 albo 4 najładniejsze według mnie, ewentualnie ostatnie tylko nie wiadomo jak będą leżeć na B6
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Widoczność całkiem całkiem Jak się spalą założe Tungsramy Megalight Ultra +90. Testował ktoś może TUNGSRAM SPORTLIGHT +50% ??
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Proponowałbym fiolet ładnie by wyglądały A tak na marginesie: co to za felgi ? Ładnie się prezentują
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=Z0DNmB2tfYE i ogień