Treść opublikowana przez hejneken
-
Audi A3 2.0TFSI - falujące obroty
Witam, posiadam A3 8P z 2010r z silnikiem 2.0tfsi ccza. Od ponad 2 tyg. borykam się z falującymi obrotami na niskich obrotach 1000-1800. Po podłączeniu vcds zero błędów. Z początku obstawiałem odme ponieważ oryginalna puszczała olej do dolotu a po rozebraniu guma była dziurawa i rozleciała się w palcach. Zamówiłem nową (zamiennik) - nadal to samo. Niespełna 1,5 miesiąca temu przeprowadzałem modyfikacje samochodu - zostały fizycznie usunięte klapy wirowe, dołożony twincooler i program. Wcześniej nie było takich problemów. Czy to może być wina usunięcia klap wirowych ? Czy jest ktoś w stanie mnie nakierować co powinienem sprawdzić ?
- B7 Crew
-
Często przepalające się żarówki
Uszkodzona wtyczka. U mnie w B7 woda w tylnej lampie dostała się do wtyczki i robiła zwarcie. Raz miałem światło raz nie, wyskakiwał błąd po czasie znikał i tak w kółko. Wymieniłem cały wkład, wtyczkę i wszystkie żarówki bo były okopcone. Dodatkowo nową wtyczkę i wiązkę okleiłem taśmą izolacyjną. Na razie spokój. Rozbierz oglądnij styki i wtyczki, ewentualnie oczyść.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Nie ma za bardzo miejsca z tyłu na rezystory :/
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
No i? Jajco równie dobrze można jeździć bez świateł.
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Te żarówki ledwo co świecą
-
kupno kamerki samochodowej
Z tego co powiem Xiaomi Dash Cam nie ma detekcji ruchu, ktoś pisał wcześniej.
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Co roku jeżdżę do tego samego diagnosty (warsztatu samochodowego), gdzie wszyscy znają mnie i mój samochód. Diagnosta wie, że auto utrzymane jest w pedantyczny sposób, naprawy wykonywane na czas więc nie czepia się za byle pierdołę mam tu na myśli wlepę na szybie czołowej czy żarówki ledowe w dziennych/postojach. Sprawdza mi najważniejsze rzeczy tzn. amory, wahacze, drążki, hamulce, oświetlenie, opony. Spalin nigdy nie sprawdzał w tym roku zapytał tylko czy coś grzebałem w silniku bo mam wbite "dpf" w dowód i puchę.
-
Srebrna BRD by shakal
Chyba tylko ja trafiam na takich idiotów, którzy uciekają... 3 razy przetarte zderzaki, 2 razy przetarte przednie błotniki....
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
-
Jakie zegarki nosicie?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Gdybym miał u siebie żarówkę p21w w drl to bym zaryzykował i wziął te: https://pl.aliexpress.com/item/1seT-New-Design-T15-W16W-1156-BA15S-1157-BAY15D-T20-7443-LED-BULB-Parking-Reverse-Turn/32851071293.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.3235dff6xLrAhq&isOrigTitle=true
-
kupno kamerki samochodowej
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Spoko
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jeszcze nie wiem bo mi dopiero lecą.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
80 zł za sztukę serio.....??? Takie na ali chodzą po 30 zł kpl... Ja zamówiłem do siebie takie: https://pl.aliexpress.com/item/2x-W16W-921-T15-Canbus-Car-LED-Backup-Light-Auto-Reverse-Lamp-Bulb-For-Audi-A4/32823502442.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d1CEfX Po kuponie wyniosły mnie dokładnie 29,66 zł.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pod ten wosk kup sobie Poorboys QD+, który ma carnaube w sobie, będzie lepiej podbijał.
-
Ciężko chodzi kierownica
To chyba raczej normalne w naszych audi. U mnie też dosyć ciężko chodzi. Duże znaczenie ma też rozmiar opony. Tak jak kolega wyżej pisał, najpierw wymiana płynu.
-
Limo B7 - sprzedana
Ładna sztuka, przy następnej wymianie zalej olej 5w40
-
Jakie soczewki?
Witam, chce w swojej audi przerobić zwykłe lampy halogenowe na bixenon. Czy ktoś już robił takie modyfikacje i byłby w stanie doradzić jakie soczewki podejdą? PS. zależy mi żeby pozostać przy H7.
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Gówno prawda, sry afroo za offtop. Mam u siebie ledy w drl/postojówkach z wbudowanymi rezystorami i nic się nie grzeje...
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Fajnie, że auto zostało bo projekt naprawdę dobry A airem będzie rozp**** Co do samej sprzedaży to u nas na rynku kompletna patola, ludzie wolą kupić od handlarza z cofniętym licznikiem za 20 tyś. Moja za 30 tyś nie chciała pójść a jedyny egzemplarz na allegro z takim wypasem
-
dokładka co sądzicie ?