Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Nie lepiej Ci było usunąć fizycznie egr, zamiast kupować nowy?
  2. Rozważam kupno zimówek Nexen Winguard Sport, wypowie się ktoś na ich temat?
  3. Przy pierwszej kombinacji jaka kolejność nakładania preparatów?? Jako pierwszy autoglym a pózniej soft 99 czy odwrotnie ?? Tak jak jest napisane, najpierw autoglym potem soft.
  4. Glinka soft, Dodo Juice Lime Prime i na to Fusso Coat do ciemnych lakierów.
  5. Łapie Ci 90stopni? DPF'a tam masz?
  6. Cofnij się o jedną strone
  7. Wiem, znam dobrze Roberta i wstępnie z nim już gadałem, poleca Centre, Varte (podobno to samo co bosh) Exida Jutro do niego podejdę i spiszę konkretne modele, zobaczymy co najlepsze z tego co ma na miejscu. Ok Aku kupiony, padło na Varta E44 Silver Dynamic 77AH 780A ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wczoraj odebrałem auto, założony w końcu Eibach Pro-Kit -30 + Amorki sachs 1BE Póki co zrobione 30km od założenia, więc jeszcze pewnie nie wszystko się ułożyło. Ogólnie odczucia bardzo pozytywne, auto prowadzi się bardzo pewnie, nie buja nim, jest spora różnica względem 1BA, bałem się, że będzie beton tymczasem jest komfortowo jak na taką felgę (19") Można normalnie jeździć o co mi chodziło. Kilka zdjęć klepniętych na szybko, muszę jeszcze zdemontować te chlapacze, wypucować i wtedy zrobię lepszą fotorelację Git majonez
  8. Ja kupiłem w zeszłym roku na akcji zima w ASO za 170 kpl przód + tył To tanio ja przed chwilą dzwoniłem do Aso w Opolu, dywaniki gumowe przód 168zł, tył 127zł,
  9. Jeżeli auto nie jest na glebie to jeden pies.
  10. Witam kolegę z Oławy fajna sztuka, dorzuć do planów "gleba" Powodzenia w modach.
  11. Piękna robota
  12. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Urlop cd, dzisiaj klima i szukanie przyczyny uciekającego czynnika: Jest i winowajca Paczka od Tomka
  13. MAT1000 wrzucisz fotki z pierwszego posta na inny serwer?
  14. Kolego dobrze by było ale jak napisałem po wyłączeniu samochodu nic się nie dzieje a gdyby koło odkręciło się to nawet po wyłączeniu by stukało Aku masz dobrze przykręcone?
  15. Sprawdź koła czy nie poluzowały się śruby ;p
  16. albo jak przy składaniu zamówienia wpiszesz hasło "Forum A4-Klub"
  17. http://pl.tinypic.com albo imgbox.com
  18. ja się przesiadłem z zawieszenia Sline 1BV na gwint HR, opony i felgi nadal 18". POLECAM jest bardziej sztywno ale HR dużo lepiej wybiera nierówności. Zawieszenie Sline jak dla mnie to pomyłka, dawno nie jeździłem na tak niekomfortowym zawieszeniu. Zmieniaj jak najszybciej będziesz zadowolony Potwierdzam Nie bójcie się pakować gwint, markowy jest bardziej komfortowy niż 1bv.
  19. Jakie masz et?
  20. Spróbuj jeszcze zainstalować vcdsa i połączyć poprzez USB jak to nie pomoże to pozostaje Ci zainstalować windowsa xp na wirtualnej maszynie i na nim zainstalować vaga.
  21. Teraz to przesadziłeś Ja u siebie mam zamontowany nieoryginalny moduł drl, czarnej magii w tym nie ma, trochę zabawy jest tylko z clh bo trzeba się podłączyć pod zamek w drzwiach.
  22. Wymienialem w Passacie co 8k km Tutaj bede wymienial chyba co 10k i kontrolowal co jakis czas. Mam zalane Motul 8100 X-Clean+. I teraz jezeli nie mam juz DPF to jakiego Motula lac w przyszlosci? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-all-tdi-jaki-olej-do-tdi/ Bo już nie wpada tam ropa więc oleju nie przybywa
  23. Nie wiem, a jak to zmienić ? Wejść w VAGa 311.2 i tam tego szukać, czy gdzie? Tak, wejdź w opcje vaga i w "select port" ustaw na USB.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.