Treść opublikowana przez hejneken
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Nie lepiej Ci było usunąć fizycznie egr, zamiast kupować nowy?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jest tester tego 100ML.
-
Polecane opony zimowe
Rozważam kupno zimówek Nexen Winguard Sport, wypowie się ktoś na ich temat?
-
Zestaw do czyszczenia i woskowania (czarny lakier)
Przy pierwszej kombinacji jaka kolejność nakładania preparatów?? Jako pierwszy autoglym a pózniej soft 99 czy odwrotnie ?? Tak jak jest napisane, najpierw autoglym potem soft.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Glinka soft, Dodo Juice Lime Prime i na to Fusso Coat do ciemnych lakierów.
-
Duże spalanie 1.9 [b7 bke]
Łapie Ci 90stopni? DPF'a tam masz?
-
Jaki Wosk na zimę ?
Cofnij się o jedną strone
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Wiem, znam dobrze Roberta i wstępnie z nim już gadałem, poleca Centre, Varte (podobno to samo co bosh) Exida Jutro do niego podejdę i spiszę konkretne modele, zobaczymy co najlepsze z tego co ma na miejscu. Ok Aku kupiony, padło na Varta E44 Silver Dynamic 77AH 780A ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wczoraj odebrałem auto, założony w końcu Eibach Pro-Kit -30 + Amorki sachs 1BE Póki co zrobione 30km od założenia, więc jeszcze pewnie nie wszystko się ułożyło. Ogólnie odczucia bardzo pozytywne, auto prowadzi się bardzo pewnie, nie buja nim, jest spora różnica względem 1BA, bałem się, że będzie beton tymczasem jest komfortowo jak na taką felgę (19") Można normalnie jeździć o co mi chodziło. Kilka zdjęć klepniętych na szybko, muszę jeszcze zdemontować te chlapacze, wypucować i wtedy zrobię lepszą fotorelację Git majonez
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ja kupiłem w zeszłym roku na akcji zima w ASO za 170 kpl przód + tył To tanio ja przed chwilą dzwoniłem do Aso w Opolu, dywaniki gumowe przód 168zł, tył 127zł,
-
Jakie et.? Pomocy.
Jeżeli auto nie jest na glebie to jeden pies.
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Witam kolegę z Oławy fajna sztuka, dorzuć do planów "gleba" Powodzenia w modach.
-
Flexowe Rewolucje
Piękna robota
-
...
Urlop cd, dzisiaj klima i szukanie przyczyny uciekającego czynnika: Jest i winowajca Paczka od Tomka
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
MAT1000 wrzucisz fotki z pierwszego posta na inny serwer?
-
Dziwny problem z Audi - dziwne stukanie
Kolego dobrze by było ale jak napisałem po wyłączeniu samochodu nic się nie dzieje a gdyby koło odkręciło się to nawet po wyłączeniu by stukało Aku masz dobrze przykręcone?
-
Dziwny problem z Audi - dziwne stukanie
Sprawdź koła czy nie poluzowały się śruby ;p
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
albo jak przy składaniu zamówienia wpiszesz hasło "Forum A4-Klub"
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
http://pl.tinypic.com albo imgbox.com
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Flansze sam rzeźbiłeś czy kupiłeś gdzieś?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja się przesiadłem z zawieszenia Sline 1BV na gwint HR, opony i felgi nadal 18". POLECAM jest bardziej sztywno ale HR dużo lepiej wybiera nierówności. Zawieszenie Sline jak dla mnie to pomyłka, dawno nie jeździłem na tak niekomfortowym zawieszeniu. Zmieniaj jak najszybciej będziesz zadowolony Potwierdzam Nie bójcie się pakować gwint, markowy jest bardziej komfortowy niż 1bv.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakie masz et?
-
Win7 a VAG
Spróbuj jeszcze zainstalować vcdsa i połączyć poprzez USB jak to nie pomoże to pozostaje Ci zainstalować windowsa xp na wirtualnej maszynie i na nim zainstalować vaga.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Teraz to przesadziłeś Ja u siebie mam zamontowany nieoryginalny moduł drl, czarnej magii w tym nie ma, trochę zabawy jest tylko z clh bo trzeba się podłączyć pod zamek w drzwiach.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wymienialem w Passacie co 8k km Tutaj bede wymienial chyba co 10k i kontrolowal co jakis czas. Mam zalane Motul 8100 X-Clean+. I teraz jezeli nie mam juz DPF to jakiego Motula lac w przyszlosci? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-all-tdi-jaki-olej-do-tdi/ Bo już nie wpada tam ropa więc oleju nie przybywa
-
Win7 a VAG
Nie wiem, a jak to zmienić ? Wejść w VAGa 311.2 i tam tego szukać, czy gdzie? Tak, wejdź w opcje vaga i w "select port" ustaw na USB.