Treść opublikowana przez hejneken
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
W mojej B7 jest ten sam problem :/ Zauważyłem to rok temu, bąble a pod spodem rdza, lakier odpadał jak dotknąłem palcem więc wszystko wyczyściłem do gołej blachy przeleciałem brunoxem, następnie czarną farbą i po zimie znowu to samo.... Teraz co bym nie zrobił to głupiego robota, wewnętrzna część błotnika jest bombardowana przez syf, który zbiera opona... wystarczy odprysk, trochę wody i gotowe. Chętnie bym to zrolował do zera tak jak jest z tyłu...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Fajnie ją modzisz
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Fajna felga! Przy tym et jest luz od zacisku?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Soft99 Kiwami Extreme Gloss Wax Black nada się na wiosnę/lato?
-
A4 B7 19" ET35 8,5J
To zależy czy chcesz mieć naciąg czy normalnie. ;p
-
Audi a4 b7 1.8T 163km 2007r
W takim razie po co ten temat?
-
Prośba i opinie w sprawie zmiany koloru felg
Bardziej zastanowił bym się nad zmianą felg bo są paskudne ;p
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
BMG Tuning, po świętach oglądnę ic.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Zapewne oryginał, poprzedni właściciel nic nie wspominał. Audi mam od marca 2014 i nic nie podżerała do momentu kiedy wywaliłem dpfa. Po wycięciu nie wyłącza się zaworu egr? Ma to jakiś związek?
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
4 tyś... Jeżdżę głównie po mieście, dość dynamicznie, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Wróć. Do edge. Ale w tak krótkim czasie niepowinien zadnego oleju tyle pożreć, zwiększyło sie dymienie na postoju? Siwy bąk przy pierwszym porannym bucie? Moze uszczelnienia w turbinie Tak zaczął dymić na postoju zauważyłem to tydzień temu na przeglądzie... Bąka puszcza tylko na pierwszym biegu, dpf usunięty.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie mam pytań
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Wcześniej jeździłem na Castrolu i nic nie podżerał, zmieniłem na motula i po 3 miechach na fisie kontrolka oleju..
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zapowiada się ciekawa wiosna u Ciebie Czekam na jakieś foto jak założysz springi bo jak H4mm3R napisał, z nimi to loteria.
-
Wymiana sprężyn z 1BE na Eibach Sportline avant
Pokaż jak to siadło
-
A4 B7 BLB AVANT drzewek20
No dobra pochwaliłeś się a jakieś plany?
-
Seriale
Moje top 5: The Walking Dead, Big Bang Theory, Arrow, Vampire Diaries, Originals.
-
iPhone 5s
Siemka od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą platformy telefonu, android mnie już powoli denerwuje, ciągłe zwiechy, czyszczenie a dalej się tnie i zainteresowało mnie apple. Nigdy nie miałem styczności z tym producentem więc chciałbym się trochę dowiedzieć od was o tym urządzeniu, czy warto się w to pchać? Wizualnie fajnie to wygląda, sprawia wrażenie solidnego urządzenia, chętnie posłucham jakie ma zalety i wady ;p Aha i najważniejsza sprawa czy iPhone łączy się bez problemu z samochodem przez bluetooth?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Szukając ledów do świateł dziennych natknąłem się na takie coś: http://allegro.pl/zarowki-swiatla-mijania-h7-40w-led-cree-nssc-i5972830199.html Ciekawa alternatywa tylko jak to świeci hmmm
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Mod jak najbardziej na plus, różnica powala nareszcie czysta szyba xd
-
...
Nie ma czasu na smutki trzeba lecieć z modami ;p
-
...
Eeee tam, nie do d*py a na d*py. Dlatego wziąłem pół litra.
-
...
thx! Walentynkowe graty
-
Moje prace
Aż miło popatrzeć..
-
LEDowe żarówki H11 jakie wybrać
Bierz ledy z technologią CREE, dają mocne światło