Treść opublikowana przez hejneken
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Wczoraj zainstalowałem ledy w drl'ach i mam taki sam problem jak przekręcam kluczyk to mi migną kilka razy, później już normalnie świecą, rezystor kupiony u motoHID'a, żarówki podobne do tych: Żarówka samochodowa LED H7 18SMD 5050 Xenon Look (4386960065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Miał ktoś taki problem u siebie ?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Panowie mam problem ze zmiana głosu mówiącej pani, nie mogę połączyć się przez vaga z kanałem 77 wyskakuje mi okienko z inf. "Too many communications errors to continue." pomożecie ?
-
Glinka
Aby nadać poślizg glince mogę zastosować quick detailera ?
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
rs4 oglądnięta na raceism, piękny kolorek, konkretne felgi, co tu więcej pisać.. wspaniała !
-
Zapaszki do auta
Dostałem w prezencie na stacji białą choinkę wunder bauma, patrze na obrazek jakieś góry, myślę sobie będzie mi walić jak w kiblu, otworzyłem i się mocno zdziwiłem na +, według mnie najlepszy zapach WB Co do strippera - fajnie pachnie ale trwałość tego zapachu jest tragiczna.. codzienne psikanie jest denerwujące.. Widzę, że dużo osób poleca Californie Cherry więc zamówię następnym razem Testował ktoś CS Santa Barbara Berry lub La Jolla Lemon ?
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Jeździ ktoś na amorach Koni FSD ? BBP - Generalny dystrybutor amortyzatorw KONI na Polsk
-
Long Coding
Siema, kupiłem kabelek hex can z oprogramowaniem vcds 11.11.4 i mam mały problem - nie mam możliwości długiego kodowania. U znajomego w VW mam taką możliwość a w swojej b7 niestety nie :/ Czy to wina oprogramowania czy w b7 jest to zablokowane ? Pomożecie panowie ?
-
Długie kodowanie i lcode
Mam taki sam problem w swojej B7 nie mam kodowania długiego, w tym modelu też nie była dostępna ta opcja ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Dobry szampon i niedrogi: Rise&Shine Big Apple o neutralnym ph, zapach jabłuszka
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Z samego rana lub wieczorem da się tak umyć bo nikogo nie ma
-
RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób
Dokładnie, chawira z dwoma garażami a typek nie ma kilku kafli na doprowadzenie do stanu używalności...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Oglądnij i będziesz wiedział jakie założyć ;p
-
gdzie kupic zawieszenie 1be do audi a4 b5
Polecam Eibachy Pro Kit obniżają samochód o 30mm, a komfort jak na 1be ;p
-
Podpowiedzcie które wybrać?
Szczerze, to żadne z nich poszukaj coś ciekawszego
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Prezentuje się bosko !
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Nanieś niewielką ilość tak żeby nie przemoczyć szwów i odczekaj trochę niech się wchłonie
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Panowie co jaki czas nakładać odżywkę ? Raz w miesiącu starczy czy za często ?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Poorboys Natural Look warty swojej ceny, i ten zapach..
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Dzisiaj ogarnąłem swoje czarne pół skóry środkiem AngelWax Heaven następnie nałożyłem Hide-Rate i jestem mega zadowolony, polecam
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Korzysta ktoś z tego sterownika ? Moduł Świateł Dziennych DRL/Czujnik Zmierzchu/USB (4051955196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Testował ktoś Lexol'a ? LEXOL LEATHER CARE KIT - FULL ZESTAW - ShowCarShine - Detailing Shop
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
coś pięknego..
-
szczotka do felg
Używam szczotki z Mothers'a i jestem zadowolony
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
piękna b7
-
Jaki preparat do mycia silnika?
APC 1:10, pędzel, 2 szmatki, oprysk ręczny i na koniec valetpro yellow bumper: