Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Witam, posiadam A3 8P z 2010r z silnikiem 2.0tfsi ccza. Od ponad 2 tyg. borykam się z falującymi obrotami na niskich obrotach 1000-1800. Po podłączeniu vcds zero błędów. Z początku obstawiałem odme ponieważ oryginalna puszczała olej do dolotu a po rozebraniu guma była dziurawa i rozleciała się w palcach. Zamówiłem nową (zamiennik) - nadal to samo. Niespełna 1,5 miesiąca temu przeprowadzałem modyfikacje samochodu - zostały fizycznie usunięte klapy wirowe, dołożony twincooler i program. Wcześniej nie było takich problemów. Czy to może być wina usunięcia klap wirowych ? Czy jest ktoś w stanie mnie nakierować co powinienem sprawdzić ?
  2. hejneken odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będzie koza i tyle ;p 9J ładnie siedzą jak jest gleba.
  3. Uszkodzona wtyczka. U mnie w B7 woda w tylnej lampie dostała się do wtyczki i robiła zwarcie. Raz miałem światło raz nie, wyskakiwał błąd po czasie znikał i tak w kółko. Wymieniłem cały wkład, wtyczkę i wszystkie żarówki bo były okopcone. Dodatkowo nową wtyczkę i wiązkę okleiłem taśmą izolacyjną. Na razie spokój. Rozbierz oglądnij styki i wtyczki, ewentualnie oczyść.
  4. Żarówki przyleciały niestety plują błędem. Zamówię coś innego i dam znać.
  5. No i? Jajco równie dobrze można jeździć bez świateł.
  6. I co w związku z tym bo nie rozumiem? W słoneczne dni nie widać tego w ogóle...
  7. Z tego co powiem Xiaomi Dash Cam nie ma detekcji ruchu, ktoś pisał wcześniej.
  8. Co roku jeżdżę do tego samego diagnosty (warsztatu samochodowego), gdzie wszyscy znają mnie i mój samochód. Diagnosta wie, że auto utrzymane jest w pedantyczny sposób, naprawy wykonywane na czas więc nie czepia się za byle pierdołę mam tu na myśli wlepę na szybie czołowej czy żarówki ledowe w dziennych/postojach. Sprawdza mi najważniejsze rzeczy tzn. amory, wahacze, drążki, hamulce, oświetlenie, opony. Spalin nigdy nie sprawdzał w tym roku zapytał tylko czy coś grzebałem w silniku bo mam wbite "dpf" w dowód i puchę.
  9. Chyba tylko ja trafiam na takich idiotów, którzy uciekają... 3 razy przetarte zderzaki, 2 razy przetarte przednie błotniki....
  10. Postojówki ledowe z aliexpress z canbusem bez zbędnych rezystorów.
  11. Angela Bos.
  12. Gdybym miał u siebie żarówkę p21w w drl to bym zaryzykował i wziął te: https://pl.aliexpress.com/item/1seT-New-Design-T15-W16W-1156-BA15S-1157-BAY15D-T20-7443-LED-BULB-Parking-Reverse-Turn/32851071293.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.3235dff6xLrAhq&isOrigTitle=true
  13. Kamerka rownież z ali - ddpai mini daję radę: Możliwości tej kamerki:
  14. 80 zł za sztukę serio.....??? Takie na ali chodzą po 30 zł kpl... Ja zamówiłem do siebie takie: https://pl.aliexpress.com/item/2x-W16W-921-T15-Canbus-Car-LED-Backup-Light-Auto-Reverse-Lamp-Bulb-For-Audi-A4/32823502442.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d1CEfX Po kuponie wyniosły mnie dokładnie 29,66 zł.
  15. Pod ten wosk kup sobie Poorboys QD+, który ma carnaube w sobie, będzie lepiej podbijał.
  16. To chyba raczej normalne w naszych audi. U mnie też dosyć ciężko chodzi. Duże znaczenie ma też rozmiar opony. Tak jak kolega wyżej pisał, najpierw wymiana płynu.
  17. Ładna sztuka, przy następnej wymianie zalej olej 5w40
  18. hejneken opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, chce w swojej audi przerobić zwykłe lampy halogenowe na bixenon. Czy ktoś już robił takie modyfikacje i byłby w stanie doradzić jakie soczewki podejdą? PS. zależy mi żeby pozostać przy H7.
  19. Gówno prawda, sry afroo za offtop. Mam u siebie ledy w drl/postojówkach z wbudowanymi rezystorami i nic się nie grzeje...
  20. Fajnie, że auto zostało bo projekt naprawdę dobry A airem będzie rozp**** Co do samej sprzedaży to u nas na rynku kompletna patola, ludzie wolą kupić od handlarza z cofniętym licznikiem za 20 tyś. Moja za 30 tyś nie chciała pójść a jedyny egzemplarz na allegro z takim wypasem
  21. Tak się zastanawiam czy ta podeszła by do B7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.