Treść opublikowana przez hejneken
-
Jaki wosk ? od A do Z
Kropelki softa
- ...
-
Polecane opony zimowe
Dlatego, że nie ma frigo hp2 w tym rozmiarze. Lans? Rozumiem, że Ty w swoich autach nie zakładałeś nigdy większej felgi niż zaleca producent Mam zawias 1BA, więc mam 17" na lato i 15" na zimę. 18" to max dla mnie dla tego auta. Profanacją jest felga 19", ale to tylko moje subiektywne zdanie. I zawsze trzymam się tego, co zaleca producent. W jakimś celu inżynier zalecił tak, a nie inaczej. Ale 95% osób na tym forum ma auta inne niż wyszły z fabryki, więc chyba trochę pobłądziłeś Inżynierowie zalecają też castrol i wymianę co 30 tyś, tez tak stosujesz? I to raczej 15" nieporozumienie do auta wielkości A4, raz, że do dynamicznej jazdy się nie nadaje, dwa, że ewentualny wystrzał takiego balona przy wyższej prędkości grozi niezłym dzwonem, podczas gdy ktoś na krytykowanych przez Ciebie 19" sobie wyhamuje bez problemów. Co do tematu do felgi 7,5j zdecydowanie 215 albo 225, a 235 już do 8j. No racja 15" to nieporozumienie w takim aucie... Docelowo jest 195/65 sugerując się, że na zimę węższa opona to wyszłoby 185/70, koło jak czikataczento.
- ...
-
Polecane opony zimowe
Bazując na moim przykładzie - Nie. W tym roku miałem kolizje bezkontaktową w wyniku której wpadłem na krawężnik i obtarłem rant, felga 19" 8,5J na niej guma 225 więc lekki naciąg, przyjechał rzeczoznawca z PZU do niczego się nie przyczepił. Porobił zdjęcia, oglądnął bieżnik. Stwierdził, że felga do wymiany na drugi dzień miałem pieniądze na koncie.
-
...
Jest nowy pomysł ? Pomysłów jest wiele ale najpierw priorytetem są zimówki Przyjechały zimówki Dębica Frigo HP2 i dywany Geyer & Hosaja.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
ADBL QD1/Poorboy's QD+, sprawdzone qd, które mogę polecić.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
BSD to jeden z najgorszych qd z którymi miałem doczynienia, strasznie ciężko się go wypracowuje zostawia paskudne ślady szczególnie na czarnym lakierze podobnie SG Morning Dew...
-
Polecane opony zimowe
2,4-2,5.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Coś tam zabezpieczy, fajnie jakbyś bo myciu psikał je jeszcze qd.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pasta Mothersa.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Współczuje...
-
Polecane opony zimowe
Nie wiem czy ktoś już wrzucał: https://www.adac.de/infotestrat/adac-im-einsatz/motorwelt/winterreifentest_2016.aspx
-
Jaki Wosk na zimę ?
Tak. Tak. Polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=SZrFsxyW5Rs
-
żarówki LED H7
Żarówki h7 led i inne nie mają homologacji.
-
Opony Zimowe- Na czym jezdzicie!, Co sobie chwalicie!
Ojciec ma nokiany i sobie chwali, tak jak większość użytkowników na forum. Ja przymierzam się do Hankooków, zdam relacje jak trochę na nich pojeżdżę.
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
Pójdź na kompromis i kup 18" ;p
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tą rękawiczką bałbym się umyć auto ;p Zainwestuj w coś dobrego będziesz ją miał do końca życia.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Blade lecisz grubo z tym wypasem
-
...
Dzięki za miłe słowo Rotory na sprzedaż, więcej info w dziale sprzedam lub na pw
-
Jaki Wosk na zimę ?
Boczne możesz nawoskować, przednia nie bardzo.
-
Prace przy mojej a4 .
Błysk! Pro robota i zaangażowanie.
-
Polecane opony zimowe
Masz ich na alledrogo: http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-205-55r16-91h-nokian-wr-d4-2016-i6377861800.html
-
Sprężyny obniżające
I tak i nie zależy jaka sprężyna. Pod twój amor nada się Eibach Pro-kit -30mm, jeżeli chcesz bardziej obniżyć to amor o krótszym skoku.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Macałbym