Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Panowie jak zdemontować uchwyt na tel w naszych podłokietnikach?
  2. Szukając sprężyn natknąłem się na ST-Suspensions by KW proponuje 3 wersje sprężyn, tj. 30/30mm, 40/30mm lub 40/40mm z tym, że dwa ostanie rodzaje są do zastosowania ze sportowymi, skróconymi amortyzatorami jak to opisuje producent, ciekaw jestem czy zwykły amor by wytrzymał.
  3. Lecisz grubo z tematem ! auto coraz lepiej wygląda xd
  4. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    a chętnie do szczęścia brakuję quattro :/
  5. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Bokiem albo wcale
  6. Tarcze i klocki wiadomo, nie byłem pewny czy osłony podejdą, z przodu wymiana osłon nie była konieczna Dzięki !
  7. Dev a powiedz mi czy potrzebuje coś jeszcze do swapu oprócz zacisku i jarzmy, motor 1.9tdi ?
  8. Panowie czy zacisk tylni w 3.0tdi B7 jest taki sam jak w 2.0tfsi B7?
  9. Testował ktoś inne nowe produkty od chemical guys ? Np. Chuy Bubble Gum, Purple Stuff, Strawberry Margarita?
  10. Siemka znajomy w pasku ma dziwny problem z wtryskami, zrobiłem analize i w grupie 13 wyszło nam coś takiego: Czy dawka powinna być taka sama na każdym wtrysku? I druga analiza na włączonej klimie, telepie całą budą...
  11. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nie jestem z samego Wrocka ale wpadnę na pewno !
  12. ...

    hejneken opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Do zamknięcia.
  13. Ja również jestem już po nałożeniu wosku fk1000p, łatwy w aplikacji, efekt też okej, zobaczymy ile wytrzyma.
  14. http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4538781474.html Kupował ktoś od tego gostka ledy ?
  15. Panowie powoli przygotowuje się do zimy i rozglądam się już za zimówkami, z racji tego, że w zimie pokonuje bardzo mało km i to głównie po mieście myślę nad nowymi oponami niskobudżetowymi. Zastanawiam się nad oponami firmy: Goodride/Sunny/Riken. Moje pytanie jest następujące: Czy warto pchać się w opony made in china? Jak tak to, które najlepiej wybrać? Proszę o radę
  16. Mam taki sam problem w swojej b7... vcds nie łączy, vag-com to samo.. jakieś pomysły ?
  17. Nie musisz zmieniać całych lamp, możesz do lamp reflektorowych wrzucić soczewki i potem xenon
  18. Podepnę sie pod temat czy te felgi 16 podejda pod zacisk 320? Ma ktoś założone u siebie te felgi ?
  19. Ja do swojej czarnej B7 kupiłem Dodo juice purple haze pro, bardzo fajnie mi się z nim pracowało
  20. Danielion ja podpiąłem się pod silownik drzwi, trzeba zdemontować całe boczki i puścić kable do środka, podpinasz się pod kabel szaro-zielony i brązowo-niebieski
  21. vcds chiński klon hex can, wina kabla ?
  22. Fabrycznie montowany, wyłączam rns'a, rozłączam ze swoim telefonem i lipa dalej to samo
  23. Aha bo myślałem że jakieś dupnięte żarówki mam. Zobaczę co się będzie dalej z nimi działo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.