Treść opublikowana przez hejneken
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Nie dawno przyleciały mi żarówki zamawiane na ali - Nighteye o łącznej mocy 60W, 10000 lumenów z chipem ZES LUMILEDS LED i oryginalnej barwie 6500K, dodatkowo dołączone dwa filtry: 3000K i 8000K. Wczoraj zainstalowałem i jest mega różnica, światło jest bialutkie. Żarówki zaprojektowane pod lampy halogenowe. Mieszczą się w lampę jedynie przetwornica musiała pójść na zewnątrz. Minus jak narazie to błąd spalonej żarówki. Wrzucę za niedługo jakieś zdjęcia z jazdy. Prezentacja żarówek:
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Testował ktoś TK car cosmetics exclusive paint protection lub Kamikaze overcoat?
-
no response from controller - ross tech problem
Tak.
-
no response from controller - ross tech problem
Nic nie zrobisz, ten kabel łączy przez linię CAN a Ty musisz się połączyć poprzez linię KKL.
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Po co wozić dowód? W Polsce za byle gówno się przyczepią Miałem ostatnio kontrole i policjant chciał mi zabrać dowód za nalepę na przedniej szybie i uchwyt na telefon... ale o ledy w dziennych się nie przyczepił. kocel nic nie widzisz bo one nie nadają się na światła mijania, nie mają skupionej wiązki światła.
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Podłączał ktoś przycisk zdalnego otwierania klapy z innego modelu Audi?
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
Według mnie te lampy z osrama nie wyglądają. Najrozsądniejszą opcją jest kupno ori bixenonu. Co do auta malinka, pamiętam jak ja 4 lata temu szukałem b7 w benzynie s-line... i kupiłem 1.9
-
Laptop do 2500zł
Pracowałem w serwisie laptopów więc napisze jakie rzeczy omijać przy kupnie laptopa: 1. Procesory AIO (All in one) czyli grafika i procesor w jednym, w szczególności AMD, Intel jeszcze daje rade, naprawa takie chipu wynosi nawet 1000 zł. 2. Dyski hybrydowe wlutowane w płytę. 3. Laptopy z EUFI, czyli te z Windowsami 8,8.1,10, które podczas aktualizacji systemu ingerują w BIOS, po aktualizacji laptop może już się nie włączyć i trzeba na nowo programować kość BIOS. Najlepiej kupić bez systemu, zainstalować W7 lub Linuxa. 4. Platformy AMD, są tańsze od Intela i częściej się sypią. Firmy laptopów jakie według mnie należy omijać to Asus i HP, dwa najgorsze ścierwa od których robiło mi się nie dobrze i nie mogłem na nie patrzeć bo codziennie przychodziło ich po kilka Ogólnie nie ma laptopa idealnego każdy się psuje.
-
...
Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
-
Nakładki plastikowe poszerzające błotniki
250 zł to nie majątek, kup na alledrogo, zobacz, załóż daj znać innym. Na 90% na tym zdjęciu ma założone uniwersalne, zobacz jak odstaje na krańcach. Tutaj masz dedykowane do B6: https://www.ebay.com/itm/Audi-A4-Fender-Flares-Kit/152786797325?hash=item2392cd830d:g:qoEAAOSwyGZaCnyu&vxp=mtr
-
...
Ośka niestety, brakuje tego quattro
- ...
-
...
Dotarła w końcu kamerka i moduł od wosza z wyjściem AUX, podłączona i na swoim miejscu lecz walczę z wejściem do kanału 37 przez vcds Zamontowałem jeszcze pas holowniczy.
-
...
Robi robotę Przyjemnie się z nim pracuje, ładnie kropelkuje, dla mnie mega Z chin xd
-
...
Pora odgrzać temat, półtora miesiąca temu miałem drobną nieprzyjemność, gościu wymusił mi pierwszeństwo w wyniku czego uszkodził mi przedni zderzak. Auto oddałem do aso, zderzak wymienili. W międzyczasie nawaliła pompa paliwa w baku, którą wymieniłem. Ogarnąłem też dokładkę, została psiknięta strukturą, halogeny poszły w fiolet, w rejestracje ledy, wymieniłem olej i filtry. Położyłem drugi raz wosk swissvaxa
-
1.9tdi brb - prośba o analizę logów dynamicznych
Taką już kupiłem, dowiedziałem się o tym przy usuwaniu dpfa.
-
1.9tdi brb - prośba o analizę logów dynamicznych
Turbo klęka?
-
[B7 BRB] Cieknie ropa z okolic baku
Tak, usterka była związana z pompą paliwa w baku, dokładniej pęknięty bolec, gdzie idzie wężyk.
-
1.9tdi brb - prośba o analizę logów dynamicznych
Siemka od pewnego czasu moje b7 kopci na niebiesko. Zdarza się to po długim postoju, przy dogrzewaniu silnika gdy ma 60-70 stopni. Jak sie zagrzeje jest okej. Proszę o analize logów, zakładam, że puszcza turbo bo dość często dolewam olej. http://vaglog.pl/log-001_9shlLxT.html http://vaglog.pl/log-004_AGzkL.html http://vaglog.pl/log-008_T35Wkh.html http://vaglog.pl/log-010_7sxp41A.html http://vaglog.pl/log-011_44s9c4.html
-
...
Reklamuj na te ledy jest rok gwarancji. Moduł od nich: http://lepard.eu/
-
...
Mi tam normalnie świecą a mam ustawione na 30%, moduł mam od leparda.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Mi w tym roku Link4 wysłało przedłużenie umowy na kwote 1500 zł Poprzednio miałem 900 zł, skończone 26 lat, bez szkód, pełne zniżki, nie wiem skąd oni takie ceny biorą
-
...
Do odważnych świat należy
-
...
Wpadł długo oczekiwany znaczek
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Co tak wysoko?