Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muzin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muzin

  1. muzin odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Dałem do uszczelnienia, zostały wymienione wszystkie simeringi i uszczelnienia włącznie ze skrzynia biegow (na ori czesciach), po wszystkim ustawienie napedu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. muzin odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B6
    Przetwornice musisz wymienic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Felgi fajne...tylko ta cena... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. http://allegro.pl/felgi-lexani-audi-q3-q5-q7-r8-rs-q3-rs3-rs4-20-i6670051794.html Może coś takiego [emoji6] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. to teraz taka zagadka; jak ruszę samochodem (obojetnie w która stronę) to zauwazylem ze test xenonów dziala....tylko, ze z opoznieniem. Moze to być wina braku nowych ustawien po wymianie czujnika?
  7. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem taki fotel, za ori alcantare plus obszycie siedziska ok 750zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Takie dwa dasz rade? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. muzin odpowiedział(a) na ziomek435 temat w Audi A4 B6/B7
    Z tylu chyba 255 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupowałem w aso w Rybniku (na zamowienie) sztuka ok 70zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. muzin odpowiedział(a) na ziomek435 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie z przodu były 312 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przetwornice dopasowalem do dekielka, i uszczelnilem. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Mam soczewki b8 lift i przetwornice d2s, przetwornice nie wystaja poza dekielek:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To d2s wyszły trochę taniej, w październiku płaciłem coś ok 380 za komplet Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    260 za komplet? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koito z Renault Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. Soczewka blokowala, sruba do regulacji poziomej byla skrecona na maxa. Zrobione ale to nie rozwiazalo problemu, chociaz sa zmiany; jak zostawie blad: 1535 to po zaplanonie swiatla robia test, wystarczy, ze przejde do grupy 002(blad znika) a po odpalenie swiatla nie robia testu Zostawiony blad przy probie kasowania powraca, wystarczy wejsc w nastawy podstawowe, grupa 1 potem grupa 2 i blad znika...
  21. Dzisiaj jeszcze raz sprawdziłem silniczek, w czasie testu słychać go więc jest sprawny, lampa robi minimalny ruch.. a powinna zjechać i wrócić na swoje miejsce Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OSRAM D2S COOL BLUE INTENSE d2s,soczewka b8 lift Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Zamówię silniczek i zobaczę co z tego bedzie, powiem szczerze, że mam już dość: czujników poziomowania, silniczkow i bi -xenonow [emoji6] i ustawiania lamp. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.