Treść opublikowana przez muzin
-
hamulce bex
Ja miałem zimowki17, zaciski Brembo z q5 i weszło na styk Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka A na 19 wygląda tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Dzięki wielkie...będę działał...i dam znać jak poszło... Mam nadzieje, że pomoże... Jakby co to będę się odzywał na prv... Pozdrawiam... Udało się rozwiązać problem klapy?
-
hamulce bex
Jak juz inwestować w hamulce to lepiej 345/300 lub 330. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Co sądzicie o ceramicznych w takim kolorze (oczywiście pojedyncze i 90)? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Hejka, ja sprawdzałem wszystkie kabelki z wiazki miedzy klapa a nadwoziem (p olewej stronie). Jak wroce do domu to zrobie zdjecie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Ja mialem podobnie, bagaznik moglem otwierac tylko kluczykiem. Okazalo sie, ze jeden z kabelkow wychodzacych z klapy zostal przerwany.. Wystarczylo zlutowac przerwany przewod i wszystko wrocilo do normy..
-
Plukanie silnika
Ja castrola wypłukałem ; Millers Oils Engine Flush 250ml. Po zabiegu wszystko było ok, więc polecam. .
-
Przełącznik el szyb x4 w wersji z dwiema
Będzie działać , na tą chwile mam tak podlaczone. .. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja jednak będę się upierał, że warto:) różnica kolosalna (miałem 320/235) Myślę, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nie warto oszczędzać. Fakt, przy tym modzie 17 to minimum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Komplet 345/300 możesz kupić z s4 b6 b7, chyba w dziale sprzedam jest taki komplet Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352448-komplet-hamulcow-s4-b6-b7/#entry4779361 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie lepiej dołożyć i zainwestować w 345/300 albo 330? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Powierzchnia jest śliska i bardziej błyszcząca, jak chcesz mogę Ci podesłać fotkę (wymieniona tylko obwódka, środek oryginal) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
ASO szukam kontaktu
Z tego co wiem zadne ASO nie poda Ci takich informacji, jedynie na miejscu z dowodem resjestracyjnym i osobistym...
-
wyciek płynu od wspomagania
U mnie powodem wycieku płynu od wspomagania był rozszczelniony przewód wąż wspomagania. Po wymianie wszystko wróciło do normy, pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam:)
-
Nowe wycieraczki zostawiają
mialem tak samo, dopiero po wymianie ramienia na nowe problem zniknął, na 99 procent to wina sprezyny, pozdrawiam
-
Podświetlenie drzwi
Działało wczesniej? Może masz tylko odblaski:)