Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muzin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muzin

  1. muzin odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem zimowki17, zaciski Brembo z q5 i weszło na styk Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka A na 19 wygląda tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Dzięki wielkie...będę działał...i dam znać jak poszło... Mam nadzieje, że pomoże... Jakby co to będę się odzywał na prv... Pozdrawiam... Udało się rozwiązać problem klapy?
  3. muzin odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    Jak juz inwestować w hamulce to lepiej 345/300 lub 330. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Co sądzicie o ceramicznych w takim kolorze (oczywiście pojedyncze i 90)? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Hejka, ja sprawdzałem wszystkie kabelki z wiazki miedzy klapa a nadwoziem (p olewej stronie). Jak wroce do domu to zrobie zdjecie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Ja mialem podobnie, bagaznik moglem otwierac tylko kluczykiem. Okazalo sie, ze jeden z kabelkow wychodzacych z klapy zostal przerwany.. Wystarczylo zlutowac przerwany przewod i wszystko wrocilo do normy..
  7. muzin odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Ja castrola wypłukałem ; Millers Oils Engine Flush 250ml. Po zabiegu wszystko było ok, więc polecam. .
  8. Będzie działać , na tą chwile mam tak podlaczone. .. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Ja jednak będę się upierał, że warto:) różnica kolosalna (miałem 320/235) Myślę, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nie warto oszczędzać. Fakt, przy tym modzie 17 to minimum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Komplet 345/300 możesz kupić z s4 b6 b7, chyba w dziale sprzedam jest taki komplet Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352448-komplet-hamulcow-s4-b6-b7/#entry4779361 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Nie lepiej dołożyć i zainwestować w 345/300 albo 330? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Powierzchnia jest śliska i bardziej błyszcząca, jak chcesz mogę Ci podesłać fotkę (wymieniona tylko obwódka, środek oryginal) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. muzin odpowiedział(a) na Nowak50 temat w Wielkopolskie
    Z tego co wiem zadne ASO nie poda Ci takich informacji, jedynie na miejscu z dowodem resjestracyjnym i osobistym...
  14. U mnie powodem wycieku płynu od wspomagania był rozszczelniony przewód wąż wspomagania. Po wymianie wszystko wróciło do normy, pozdrawiam
  15. mialem tak samo, dopiero po wymianie ramienia na nowe problem zniknął, na 99 procent to wina sprezyny, pozdrawiam
  16. muzin odpowiedział(a) na mateuszeks temat w Audi A4 B6/B7
    Działało wczesniej? Może masz tylko odblaski:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.