Treść opublikowana przez muzin
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Gdzie balony i komitet powitalny ;)?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Jak zawsze samochód dopieszczony pod względem mechanicznym :) teraz czekamy na jakiś mały tuning. Kilka KM więcej nie zaszkodzi ??
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Gratuluję zakupu , mega fura a kolorek pierwsza klasa. Niech cieszy długo i bezawaryjnie... ?
-
Wyciek oleju dyfer, most tylne, quattro
Żadnego wycia nie było, tylko wycieki oleju Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Czy podsufitka z B7 podejdzie do B6 (Sedan<->Sedan)
Podejdzie, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Będzie pasować, ja kupiłem z awx i nie było problemu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Filtr paliwa buczy po wymianie
Filtr paliwa najlepiej ori z aso,
-
Szarpanie podczas ruszania
Widocznie juz wcześniej sprzeglo było słabe, podniosłes moc i nie daje rady. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
U mnie się ślizgalo, ale nic nie szarpalo. Może to dwumasa siada? Za każdym razem masz takie objawy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
http://www.aaronex.pl Tutaj obijalem, 15 minut i zrobione Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
Objawy...za duża moc;) mam w bexie 315KM i 406nm. Miałem dwa razy poslizg sprzegla(5,6 bieg) wiec dla świętego spokoju wymienię Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
Jeśli będzie taka potrzeba to wymienie dwumase, sprzeglo kupilem luka a obijalem w Bielsku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
Sprzeglo 524 plus obicie 185, w tym tygodniu bede wymienial Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie podczas ruszania
Ja kupiłem nowke z awx I dałem do obicia kevlarem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Podniesienie mocy a katalizator w Audi A4 B7 1.8T BFB
Trzeba było zobaczyć minę diagnosty jak mu powiedziałem, że chce sprawdzić spaliny. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Podniesienie mocy a katalizator w Audi A4 B7 1.8T BFB
Dzisiaj podjechalem na stacje diagnostyczna sprawdzić samochód; przy okazji poprosiłem o sprawdzenie spalin. Sportowy kat spełnia swoją rolę, nie będzie problemu z przeglądem:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miał ktoś audi a6 c6 z silnikiem 4.2 mpi? Warto zmienić bexa 315 KM na v8?
-
B6 DIVISION
U mnie ori sprzeglo z bexa (228) ogarnia ponad 400nm...Prędzej czy później padnie wiec inwestycja w kevlar:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak kupiłem nowe z awx i dałem do obicia kevlarem. Będę zakładał do bexa. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
jak poznac czy to sprzegło luka
Na tarczy są oznaczenia:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Audi widać dopieszczone w każdym detalu. Zero druciarstwa i oszczędzania, wszystko przemyślane i zrobione z głową. Powodzenia w realizowaniu planów związanych z autem i czekam na jakąś aktualizację tematu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Podniesienie mocy a katalizator w Audi A4 B7 1.8T BFB
Katalizator sportowy magnaflow, założyłem go dwa miesiące temu. Jak na razie wszystko ok, jak będę miał chwile to z ciekawości pojadę na stacje diagnostyczna sprawdzić czy przejdzie przeglad. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Podniesienie mocy a katalizator w Audi A4 B7 1.8T BFB
Ja mam sportowego kata w 1.8t, moc 300+ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
parowanie bixenon
Ja uszczelnilem smarem miedzianym, zero parowania:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana Turbo AVJ
U mnie w bexie k04-064 jeszcze chodzi na seryjnym sprzegle, ponad 400nm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka