Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muzin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muzin

  1. Gdzie balony i komitet powitalny ;)?
  2. Jak zawsze samochód dopieszczony pod względem mechanicznym :) teraz czekamy na jakiś mały tuning. Kilka KM więcej nie zaszkodzi ??
  3. Gratuluję zakupu , mega fura a kolorek pierwsza klasa. Niech cieszy długo i bezawaryjnie... ?
  4. Żadnego wycia nie było, tylko wycieki oleju Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Podejdzie, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie pasować, ja kupiłem z awx i nie było problemu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. muzin odpowiedział(a) na pele01000 temat w 1.8T
    Filtr paliwa najlepiej ori z aso,
  8. Widocznie juz wcześniej sprzeglo było słabe, podniosłes moc i nie daje rady. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. U mnie się ślizgalo, ale nic nie szarpalo. Może to dwumasa siada? Za każdym razem masz takie objawy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. http://www.aaronex.pl Tutaj obijalem, 15 minut i zrobione Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Objawy...za duża moc;) mam w bexie 315KM i 406nm. Miałem dwa razy poslizg sprzegla(5,6 bieg) wiec dla świętego spokoju wymienię Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Jeśli będzie taka potrzeba to wymienie dwumase, sprzeglo kupilem luka a obijalem w Bielsku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Sprzeglo 524 plus obicie 185, w tym tygodniu bede wymienial Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Ja kupiłem nowke z awx I dałem do obicia kevlarem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Trzeba było zobaczyć minę diagnosty jak mu powiedziałem, że chce sprawdzić spaliny. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Dzisiaj podjechalem na stacje diagnostyczna sprawdzić samochód; przy okazji poprosiłem o sprawdzenie spalin. Sportowy kat spełnia swoją rolę, nie będzie problemu z przeglądem:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Miał ktoś audi a6 c6 z silnikiem 4.2 mpi? Warto zmienić bexa 315 KM na v8?
  18. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie ori sprzeglo z bexa (228) ogarnia ponad 400nm...Prędzej czy później padnie wiec inwestycja w kevlar:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. muzin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kupiłem nowe z awx i dałem do obicia kevlarem. Będę zakładał do bexa. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Na tarczy są oznaczenia:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Audi widać dopieszczone w każdym detalu. Zero druciarstwa i oszczędzania, wszystko przemyślane i zrobione z głową. Powodzenia w realizowaniu planów związanych z autem i czekam na jakąś aktualizację tematu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Katalizator sportowy magnaflow, założyłem go dwa miesiące temu. Jak na razie wszystko ok, jak będę miał chwile to z ciekawości pojadę na stacje diagnostyczna sprawdzić czy przejdzie przeglad. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Ja mam sportowego kata w 1.8t, moc 300+ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. muzin odpowiedział(a) na adik1983 temat w Audi A4 B6
    Ja uszczelnilem smarem miedzianym, zero parowania:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. muzin odpowiedział(a) na Paolo1988 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie w bexie k04-064 jeszcze chodzi na seryjnym sprzegle, ponad 400nm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.