Treść opublikowana przez muzin
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Z wyglądu silniczek wygląda jak nowy, lampy miałem zabezpieczone, nie parowaly, nie przepuszczaly kropelki wody. Zamówię nowy silniczek i zobaczę czy coś pomoże. Chyba, że przy wyciąganiu lampy uszkodzilem jakiś kabelek;) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Podłączyłem z powrotem lampę, zrobiłem jeszcze raz test wyjsc i..... tylko jedna wykonuje polecenia. ..wiec albo był już na wykończeniu albo ja go wykonczylem;)Teraz pytanie, jeśli silniczek jest padnięty, komputer pokaże jakieś błędy?Rozumiem, że przy padniętym silniczki procedura ustawienia lamp będzie niedostępna? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Jeśli chodzi o silniczek to wiem jak zdemontować, bardziej chodzi mi o drugą stronę (sruba od regulacji kąta padania swiatla) Silniczek raczej działa, w czasie testu wyjść podnosi i i opuszcza lampe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Jak wyciagnac ta zębatke? Jest jest jeden ząbek jest nadlamany i nie można zrobić pełnej regulacji.Mozliwe, że jest to przyczyna tego, że nie można zrobić procedury poziomowania? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Bezpiecznik sprawdzony, dziala ( gdyby był uszkodzony nie byłoby łączności z modułem ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Tak jak napisałem wyżej, jestem w grupie 001 i jak nie przejdę do grupy 002 zapisuje się błąd - 1539-, wystarczy przejść do grupy 002 i błąd znika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
- Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Witam, po wymianie przedniego czujnika nie mogę przeprowadzić procedury ustawienia xenonow.Przy odpalaniu nie ma testu poziomowania lamp... Napięcie czujników 2,23v-przod 1,95v-tyl Jeszcze taka ciekawostka,jak jestem w grupie 001 wyskakuje błąd, że lampy są nie ustawione, wystarczy przejść do grupy 002 błąd znika... Gdzie szukać przyczyny i co jeszcze sprawdzić? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Koszt stage2 a stage3 do 1.8T/BFB
http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-190km-315km-406nm-k04tfsi-stage-3/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Wymiana kierownicy a4 b6 na łamana z A3 TT
Potrzebny moduł z koncowka q Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Wymiana kierownicy a4 b6 na łamana z A3 TT
Ja kupiłem z literka F, może będzie pasowac:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292134-demontaz-montaz-wymiana-glosnika-centralnego-a4-b6-b7/Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Żeby wyciagnac dekory nie trzeba demontowac boczkow. Podwazasz początek listwy i delikatnie ciągniesz do siebie, musisz uważać na element mocujacy na końcu listwy, jest on wsuwany Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- ropoznanie popielniczki 1- 2 din
Rybia luska to 1din,ciemniejsza 2din Pzdr Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Wymiana kierownicy a4 b6 na łamana z A3 TT
Witam Mam kierownicę jak na zdjęciu Z jakim numerkiem szukać okablowania poduszki? 4F0 971 589A 8J0971589H 8J0971589G będą pasowały? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ktoś pomoże?- Problem z oświetleniem drzwi
mialem to samo, bedzie dzialac jak w czerwone wsadzisz zwykle zarowki a biale zostawisz na ledowych.- Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
samochodu czy wydechu?- Strefa Śmiechu
http://mh24.pl/2016/10/28/kobieca-logika-w-najczystszej-postaci-xd/- B6 DIVISION
Nie podejdzie:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Można wydać mniej, ja dużo kasy wydałem na przerabianie istniejących elementów pod k04.Nie liczę juz tego ze kupowałem dwa razy wtryski, 440cc i 525cc, hybryde, dp, olej itp... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Tak jak napisał arek koszt między 15-18tys. Ja jeszcze musze pomyśleć o sprzegle ( mam jeszcze serie) i chlodnicy oleju. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Na swoim przykładzie podam...benzyny shell nitro plus normalna jazda 11,3 litra wyszło...trochę żwawiej około 11,8Jak na razie moja na K04 spaliła min 9,78 max 11,47Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka SeriaWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI 315KM / 406NM !!! Chciałem zmodyfikować swojego BEXa ale na tyle bezpiecznie i skutecznie aby nie martwić się o awaryjność i o to, że auto będzie miało moc w każdych warunkach. Podejrzewam , że znajdą się tacy co będą udowadniać, że można zrobić 300KM na hybrydzie k03/k04 ale nie o to chodzi. Samochód wykorzystuje codziennie do pracy dlatego samochodem chcę jeździć, a nie ciągle martwić się kiedy turbina padnie bo pracuje sporo ponad swoje możliwości .Jakby nie było producent turbiny (BORG WARNER) przewidział ją na mniejszą moc i mniejsze obciążenie termczne.K03 potrafi już w serii popękać po stronie gorącej. Druga sprawa to kolektor wydechowy dla hybrydy. Jak będzie seryjny to turbo będzie szybko wstawało ale ograniczy moc. Aby zrobić moc można ratować się kolektorem HiFlow czy baranem ale te są przeważnie Made In China i po krótkim poszukiwaniu na forum wyszło, że pękają.Te porządne kolektory wydechowe, zrobione na zamówienie znowu kosztują prawie tyle co hybryda a więc suma summarum cena rośnie. Gdy zacząłem liczyć to ile będzie kosztowało tzn. turbo i montaż to przeprowadziłem symulację. Cena hybrydy + cena kolektora + awarie kiedy auto jest wyłączone z jazdy i nerwy + ewentualne korekty spowodowane np. powrotem do seryjnego kolektora.Porównałem to z tfsi czyli cena K04tfsi, która już jest zintegrowana z kolektorem wydechowym + adapter + przewody woda i olej. TFSI wychodzi trochę drożej , ale jak się podzieli na czas, kiedy się chce jeździć autem to wychodzą grosze, to jak inwestycja w spokój i przyjemność z jazdy. Turbo k04TFSI pracuje w serii w zależności od auta ok 1.2 bara i dmuchnąć 0,1 bara więcej dla niego to zerowy wpływ na trwałość. Pozostałe modyfikacje dla hybrydy typu dolot, fmic, wtryski itp. są identyczne jeżeli chce się zrobić moc. Chociaż żeby zrobić max z hybrydy trzeba się więcej namodzić w samym silniku plus znać jakieś tajemne mody, za które trzeba zapłacić autorowi. W pierwszej chwili sam się zrobiłem hybrydę, ale ostatecznie z moich wyliczeń wyszło, że spokojniej będzie zmienić turbo na nowe k04-064. Modyfikacje: - K04-064 (K04TFSI) + adapter + przewody woda i olej - FMIC 230x550x65 - Orurowanie 2,5" - Dolot do turbosprężarki TIP - 3" - Przepływomierz 3" - Downpipe 3" - Przelotowy układ wydechowy 3 i 2,5" - Wtryski 525cc - 100% seryjny nieotwierany słupek - hamulce 345/330 - Indywidualne strojenie setupu GREGOR10.PL Przy strojeniu trzeba było ograniczyć wynik przez seryjne sprzęgło. Na Pb 98 wyszło 315KM i 406Nm w górnej części obrotów aby było bezpiecznie dla seryjnego silnika. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czesc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Nie udzielają takich informacji przez telefon, jedynie na miejscu z dowodem rejestracyjnym Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I wzajemnie, dzieki za przelacznik:) wisze Ci kebaba:)Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Dzięki za spota, milo było wszystkich poznac:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka - Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow