Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. mnie nie odpowiada zaden dzien wiec nie glosuje
  2. co wkoncu z ta niedziela wszyscy glosowali na niedziele i nagle nie ma
  3. a o skanerze co myslicie?
  4. u nas chyba nie ma w b7 takiego paska
  5. Nie ma spota, wieczorem będzie nowa ankieta. hmmmmm ciekawe
  6. może niech on już lepiej nie pije :grin:
  7. :banan: a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling: :whistling::whistling:
  8. zapewne zgasnie z tego wzgledu iz rowniez zostanie on wylaczone programowo i bedzie tak jak by nigdy on nie istanil dla kompa
  9. ja bym usuną całkeim egr
  10. wiatajcie mam problem braku połączenia z ic silnika za pomocą kabla vag kkl i vagiem 401.2 nie mylic z vag-can
  11. pierwsze to szarpanie pozniej nie zmienia biegow plynnie a na koncu wcale nie zmienia. padaja na ogol przy 300tys w zaleznosci od uzytkowania regeneracja kolo 6000zl
  12. michail55 odpowiedział(a) na ruks temat w Układ Jezdny
    to mnie zaciekawiles do tad myslalem ze maja takie same zawiechy i roznia sie tylko stabilizatorami
  13. mam problem. gdy skrecam na full pojawia sie piszczenie. co to moze byc
  14. ale ma brak doswiadczenia w przedtreningowkach wiec kopnie shock
  15. to był Wiślak po mojemu człowiek niech sie pozabijają degeneraci społeczni..... chore daj spokoj to jest chore
  16. Dorian Yates NOX PUMP to go rozj.... wez zacznij od shock therapy albo napalm
  17. patrzcie na to Mercedes E320 Cdi | eBay
  18. u mnie w garazu woda po pas dzis sie z pracy zwolnilem i musialem ratowac samochodzik
  19. oto jak sie reza przed Wörthersee
  20. no wiem wiem nie ladowac bo to nie audi heh tez w sumie tak mysle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.