Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. Cześć z popołudnia
  2. no wlasnie tez mnie to ciekawi. chyba ze tylko zmienic na rnse led hehe
  3. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313120-playstation-3-fat-80gb-tanio/#entry4424201 dorzuce zestaw gier http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313121-zestaw-gier-ps3/#entry4424236 i wszsytko za 500 jakby ktos chcial
  4. jaki polecasz adapter usb aux do rnse?
  5. no wlasnie nie wiem do konca ale jak go nie ma to gejzer w zbiorniku i zatarta pompa ja np jak mialem pekniete to wystarczylo ze ustawilem je w miare i buczenie ustalo
  6. ok dzieki wielkie
  7. zalatw sobie jakas duza szczykawke i sciag caly plyn ze zbiorniczka do jakiegos naczynia tam na samym dole jest sitko jesli sie rusza to znaczy ze urwany cena w aso nowki 170zl okolo
  8. witajcie czy jest mozliwosc odkrecenia grilla w b7 bez sciagania zderzaka?
  9. napewno nie da sie bez tego odkrecic? ma ktos schemat albo juz to ktos robil?
  10. panowie wie ktos gdzie zalozyc gaz do tt 1.8t ?
  11. panowie a sam grill sie da odkrecic?
  12. wiem panowie ale dla mnie to juz i tak duzo
  13. u mnie jest -30mm eibacha i feldunek wiadomy opony 225 wiec zacnie jest
  14. niezle tu tego gdzie bedzie zakladane?
  15. ładna sztuka łukasz!! gratulacje!
  16. najlepiej wyglada 225 na 8j feldze wd mnie
  17. u mnie okazalo sie ze mam pekniety uchwyt sitka w zbiorniczku wspomagania wymiana zbiorniczka zalatwila sprawe
  18. a moze rs4 grill
  19. wyczytalem z postow odnosnie springow w dziale zawieszenie
  20. prosze was o sprawdzenie numerow sprezyn. zostaly one zdjete z mojego samochodu podobno s-line lecz chyba quattro. dodam ze mam oske a mialem chyba q zalozone springi chce je wystawic na sprzedarz na forum 8E0 511 115 DJ/FJ - 0YG tył - niebieski, różowy 8E0 411 105 CH/EH - 0JH przód - biały biały zielony dzieki z gory
  21. takie mialem zalozone springi u siebie na aucie 8E0 511 115 DJ/FJ - 0YG 8E0 411 105 CH/EH - 0JH. auto stalo dziwnie bo przod wyzszy
  22. panowie potrzebuje sie dowiedziec co to za sprezyny kolory mniejsze czerwony niebieskie a wieksze bialy bialy zielony innych oznaczen nie ma na nich, kolor czarny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.