Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew:
  2. mozna i 235/40 ale szerokosc zalezy od felggi jaka sie posiada na ogol sie zaklada wlasnie taka jak napisales ale jak sie troche obniza bardziej woz to 225 lub 235/35 jest ok
  3. powiedz mi co do tych ledow w podsufitce to jakiej one sa wielkosci mowie o wszytkich lacznie tymi z przedniej strony oraz tylnie lampki sa one dlugosciowo 31mm czy 36mm czy 42mm
  4. powinienes znalezc gdzie to bylo podane na forum
  5. gdzie mozna kupic FMIC komplet??
  6. kat wtrysku, nastawnik dawki paliwa, swiece zarowe, wtryski hmm ktores z tych mi ciezko palil golf z twoim silnikiem jak czujnik temperatury byl walniety i nastawnik nie wyregulowany
  7. cos z katem wtrysku na pewno zajedz do kogos kto to ustawia i ci na vagu powie jaka masz dawke i jaki kat
  8. zrob logi sprawdz vagiem wszystko itd wrzuc bedziemy kombinowac jest tu duzo fachowcow od logow
  9. tylko LIQUID MOLLY http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2096-Systempflege-Diesel-Fur-Common-Rail-Motoren-Dodatek-do-ochrony-ukladow-wtryskowych-Common-Rail-Liqui-Moly-2185-Opakowanie-0-25L-.html
  10. jest od groma mozliwosci a ja nie mam czasu zeby pod auto wejsc
  11. a powiedy mi czy zeby to sprawdzic musze sciagac caly rozrzad
  12. mowisz o hydropopychaczach?? gdzie one sie znajduja w silniku?? jak sie nazywaja pokaz mi je na przykladzie z allegro pozdro
  13. no wlasnie dobre pytanie :chytry:
  14. no za robote musi ci zwrocic znajddz na googlach goscia ktory sie tylko zajmuje regeneracja wtryskow, turbin itc do diesla przejedz sie do niego on sciagnie pokrywe i wszystko ci powie bo ten co zawina za to 1800 to naciagacz jakis mysle ze po regeneracji z prawdziwego zdazenia to by bylo ok a on mysle ze ci tylko dal nowe uszczelniacze na nie
  15. trzeba sobie kupic taka lampe jakie posiadaja latarnie ja taki mam i powiem ci ze jest jasniej niz w dzien mozna kupic albo dla bardziej zdesperowanych wyjsc na latarnie nie opodal swego domu i dawaj dawaj [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________ ktorego?? w aso orginal termostat kosztuje cos kolo 90zl a jakies zamienniki do miedzy 25 a 50zl ale to nie oplacalne lepszy ORI
  16. hmmm janie wiem musze poduche sciagnac a to nie ma nic wspolnego z modulem centralnej elektryki??
  17. ja jestem za robieniem samemu ale nie obawiam sie odpowietrzania calego ukladu
  18. to zrob taki test ze znajdz kogos kto ma taki sam silnik i samochod przeloz je i wtedy sprawdz jak tak to kup nowe pompki ja tez cos takiego moge miec ale ja nie kupie juz tych samych pompek tylko jakies wieksze dla zwiekszenia mocy he
  19. witajcie mam takie problem ze nie dziala mi klakson mowie o dzialaniu w momencie przycisniecia na kierownicy ale podczas testow vagiem dziala myslalem moze ze cos sie stalo ale dziala tylko na kierze nie smiga mozecie mi jakos pomoc?
  20. ktora kosta od mce jest od swiatel podsuFITKI?? czy to dalej jest jakos polaczone z mk??
  21. ty ja mam na 2 pozycji 127 co to oznacza??
  22. ja mam taka koreckcje pompek -0,1 -0,5 0,1 0,5 co wy na to
  23. ok ale kaz im zalozyc orginal z aso audi bo inaczej padnie ci moment tak mowia albo sam kup i kaz zalozyc a jak oni beda zakladac to zeby pokazali ci rachunek i numer tej czesci zeby bylo bez lipy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.