Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew:
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
mozna i 235/40 ale szerokosc zalezy od felggi jaka sie posiada na ogol sie zaklada wlasnie taka jak napisales ale jak sie troche obniza bardziej woz to 225 lub 235/35 jest ok
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
powiedz mi co do tych ledow w podsufitce to jakiej one sa wielkosci mowie o wszytkich lacznie tymi z przedniej strony oraz tylnie lampki sa one dlugosciowo 31mm czy 36mm czy 42mm
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
235/35/18
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
powinienes znalezc gdzie to bylo podane na forum
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
gdzie mozna kupic FMIC komplet??
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
ja bym dal 18stke na 35
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
kat wtrysku, nastawnik dawki paliwa, swiece zarowe, wtryski hmm ktores z tych mi ciezko palil golf z twoim silnikiem jak czujnik temperatury byl walniety i nastawnik nie wyregulowany
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
cos z katem wtrysku na pewno zajedz do kogos kto to ustawia i ci na vagu powie jaka masz dawke i jaki kat
-
[B6 AVF] Zapalanie ciepłego silnika
zrob logi sprawdz vagiem wszystko itd wrzuc bedziemy kombinowac jest tu duzo fachowcow od logow
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
tylko LIQUID MOLLY http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2096-Systempflege-Diesel-Fur-Common-Rail-Motoren-Dodatek-do-ochrony-ukladow-wtryskowych-Common-Rail-Liqui-Moly-2185-Opakowanie-0-25L-.html
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
jest od groma mozliwosci a ja nie mam czasu zeby pod auto wejsc
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
a powiedy mi czy zeby to sprawdzic musze sciagac caly rozrzad
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
mowisz o hydropopychaczach?? gdzie one sie znajduja w silniku?? jak sie nazywaja pokaz mi je na przykladzie z allegro pozdro
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
no wlasnie dobre pytanie :chytry:
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
no za robote musi ci zwrocic znajddz na googlach goscia ktory sie tylko zajmuje regeneracja wtryskow, turbin itc do diesla przejedz sie do niego on sciagnie pokrywe i wszystko ci powie bo ten co zawina za to 1800 to naciagacz jakis mysle ze po regeneracji z prawdziwego zdazenia to by bylo ok a on mysle ze ci tylko dal nowe uszczelniacze na nie
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
trzeba sobie kupic taka lampe jakie posiadaja latarnie ja taki mam i powiem ci ze jest jasniej niz w dzien mozna kupic albo dla bardziej zdesperowanych wyjsc na latarnie nie opodal swego domu i dawaj dawaj [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________ ktorego?? w aso orginal termostat kosztuje cos kolo 90zl a jakies zamienniki do miedzy 25 a 50zl ale to nie oplacalne lepszy ORI
-
[ALL B6] Nie działa klakson
hmmm janie wiem musze poduche sciagnac a to nie ma nic wspolnego z modulem centralnej elektryki??
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
ja jestem za robieniem samemu ale nie obawiam sie odpowietrzania calego ukladu
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
to zrob taki test ze znajdz kogos kto ma taki sam silnik i samochod przeloz je i wtedy sprawdz jak tak to kup nowe pompki ja tez cos takiego moge miec ale ja nie kupie juz tych samych pompek tylko jakies wieksze dla zwiekszenia mocy he
-
[ALL B6] Nie działa klakson
witajcie mam takie problem ze nie dziala mi klakson mowie o dzialaniu w momencie przycisniecia na kierownicy ale podczas testow vagiem dziala myslalem moze ze cos sie stalo ale dziala tylko na kierze nie smiga mozecie mi jakos pomoc?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
ktora kosta od mce jest od swiatel podsuFITKI?? czy to dalej jest jakos polaczone z mk??
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
ty ja mam na 2 pozycji 127 co to oznacza??
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
ja mam taka koreckcje pompek -0,1 -0,5 0,1 0,5 co wy na to
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
ok ale kaz im zalozyc orginal z aso audi bo inaczej padnie ci moment tak mowia albo sam kup i kaz zalozyc a jak oni beda zakladac to zeby pokazali ci rachunek i numer tej czesci zeby bylo bez lipy