Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
jedz na szwaby tam ci naprawia na calego
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
jak cos z tym wymyslisz to napisz bo mam tez te drgania to chyba wada fabryczna tych silnikow
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
ja dzis mialem tak ze prawie mi zlapal 90 stopni na zegarach ale dopiero po godzinie jazdy a pozniej nagle na swiatlach temp spadla do 70 to w koncu termostat czy czujnik czy moze to i to na vag nie ma bledu czujnika
-
[B6 AVF] Delikatne drgania wewnątrz auta na postoju...
to ja PEWNIE mam podobnie ale ja tez bede vagowac w miare mozliwosci czasowych
-
[B6 AVF] Prośba o nr bloków
pewnie tak ale moze byc wtrysk
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
no ale jest maly problem wiesz ja nie mam pradu tam w okolicach tego bezpiecznika ktory jest za mce taki duzy mierzone bylo miernikiem mi wszystko dziala w drzwiach poza mikrostykiem a na on jest sprawny bo na kabelkach nie ma pradu a nie na nim
-
[B6 AVF] Delikatne drgania wewnątrz auta na postoju...
doszedles do tego za pomoca vaga?? czy jakis spec majster ci to wyczail??
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów przed programem
a jak ustawic kat suchro w b6 avf
-
[B6 AVF] Delikatne drgania wewnątrz auta na postoju...
rozwiazales problem z drganiami?? bo mam podobnie jak ty
-
[B6 AVF] Prośba o nr bloków
zna moze ktos numery blokow ktorymi moglbym sprawdzic poduszki pod silnikiem sa one podlaczone czujnikami?? oraz reszte rzeczy ktore moga powodowac drgania karoseria na jalowym biegu??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
moze i bym nie zmienial mce ale najprawdopodobniej mam na nim popalone przekazniki tj dzwi pasarzera nie maja odpowiedniego pradu na mikrostyk oraz brak klaksonu u tempomatu nie zasiweca sie nawet kontrolka vag nie pokazuje bledow poza brakiem autoryzacji dzwi kierowcy chyba 1312 jakos tak ktorego nie da sie pozbyc
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
hej mam taki problem ze diodki we wlaczniku swiatel mi przygasaja a wraz z nimi podswietlenie przycisku esp, wlacznikow swiatel kabinowych, oraz podswietlenie pokretel kratek nawiewow vag nie pokazuje bledu aha jeszcz jedno pytanie odnosnie wlacznika swiatel mam takie oznaczenia na nim 8E0 941 531 to czy moglbym kupic 8E0 941 531 A?? czyli ta wersje high?? albo 8E0 941 531 B??
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
a jak zrobic logi za pomoca vag com na wlasnie poduchy ja mam w sumie do nich podpiete wtyczki jak zrobic ich tescik??[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 17:37_________________________________________________a jak zrobic logi za pomoca vag com na wlasnie poduchy ja mam w sumie do nich podpiete wtyczki jak zrobic ich tescik??
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
aaaa to super sprawa w takim razie ja myslalem ze chodzi o auto wlacznik nie doczytalem widocznie
-
[B7 BRE] Tempomat nie działa
czyli jak to bedzie na polskim vagu bo jak sie lacze z tempomatem to jest brak komunikacji
-
[ALL B5] Tempomat - nie działa
ja mam podobny problem nie dziala tempomat na ktorym on jest bezpeczniku w b6?? i jak to jest wszystko rozplanowane
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
a co to jest ten fotochrom to ma zwiazek z automatycznym wlacznikiem swiatel??
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
ej a normalne jerst ze po swiezym spawaniu plecionki przez "fachowcow" dalej jak dasz twarz w okolice jej to wyczuwa sie spaliny?? silnik dygocze chyba przez zje..... robote a nie przez poduszki bo wszystko sprawne nawet dwumas
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
duzy koszt?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
no to musze posprawdzac a jak nie ma silniczkow a ja chce skladane lusterka zrobic to co wtedy??
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
a jak rozpoznac czy ma sie silniczki w lusterkach a jak nie ma silniczkow to co wtedy??
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
dajcie jescze tylko oznaczenia czesci fabrycznego alarmu[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:56_________________________________________________a mzoe cos takiego http://allegro.pl/alarm-dedykowany-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1920606423.html albo ten najbardziej wypasiony http://allegro.pl/audi-alarm-samochodowy-can-a4-a6-a8-autoalarm-i1898554847.html
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
corteco? a nie lepiej wlasnie orginal aso zeby nie doplacac??
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
ja mam max wskazowek milimetr powyzyj srodka miedzy 50 a 90 stopni a jak sie rozgrzeje silnik to zaczynaja sie drgania karoseri podobno takie objawy to termostat ale czy ktos cos wie o tym a moze te drgania nie maja zwiazku
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jestem zielony dzis dopiero kupilem vaga posluguje sie programami vag com 208,311,409 i polski vag 2,5 i 4,9 moze troche jasniej czy tymi programami sie da to zrobic i jak do tego dojsc nie smiejscie sie zrozumcie