Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. To możliwe że ten koleś http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-avg-kolejny-pelikan-sedanie-211582/
  2. U mnie jest dużo śniegu
  3. A Ty jeszcze masz te RNSe od siemiana czy się już sprzedało?
  4. Wiem co to RNS-E, ale jak zauważyłeś, mam 1.9 i nie sram kasą Zmieniarka taka tradycyjna nie wchodzi w grę, za dużo roboty z jej umocowaniem itd... a nie mam zbyt czasu, bo mam trasę w przyszłym tygodniu... wajhlowanie płytami czy zmiana częstotliwości co chwile w transmiterze nie należy do przyjemnych rzeczy... ale co tam, dam radę jakoś Lepiej tą stówkę odłożyć na zderzaczek :naughty: Yyyyy.... zmieniarki sama wachluje płytami... ....mam taką...z kubelkiem.......podjedź.......zabieraj ją...kosz dołożę gratis wysłane z one v No nie traktuj mnie jak debila... wiem co to zmieniarka... tylko opisałem mój aktualny problem
  5. Wiem co to RNS-E, ale jak zauważyłeś, mam 1.9 i nie sram kasą Zmieniarka taka tradycyjna nie wchodzi w grę, za dużo roboty z jej umocowaniem itd... a nie mam zbyt czasu, bo mam trasę w przyszłym tygodniu... wajhlowanie płytami czy zmiana częstotliwości co chwile w transmiterze nie należy do przyjemnych rzeczy... ale co tam, dam radę jakoś
  6. Arturro, z bazaru: odpuść temat....to bez sensu ....zerowa jakość Szto Ty gawarisz do mnie? Mi nawet na transmiterze fm dobrze gra... tu będzie gorzej? ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Wiadomo, że z CD jest najlepsza jakość, po tym auxie bym się spodziewał podobnej
  7. I co, macie śnieg torsenowcy?
  8. Pewnie, że się da wyrezać, ale zawsze lepsze jest ori, plug & play:decayed:
  9. Te podświetlane klamki bajka:slina:, szkoda że w B5 nie było tego ori
  10. Hehe no ja też dosyć długo się za to zabierałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/ Ja regulacje miałem więc miałem "względnie" prosto. A Ty jeszcze będziesz musiał kabelki ciągnąć do silniczków - o ile są w lampach. ---------- Post dopisany 05-12-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 20:11 ---------- Mały mod, a cieszy:
  11. no, no bajera dla ciemnogrodu zawsze spoko
  12. Tak z ciekawości, to czym się charakteryzował s-line w A2?
  13. A ten vin można gdzieś wpisać tak dla pewności? W sumie żeby zaznaczyć że to mój licznik Wprowadzenie immo 3 było 05.2000 ?
  14. a co tam mam kodować
  15. Nic lepszego nie kupisz Chyba że B8 lub C7, to jaaaa :kox:
  16. Artur dopiero przyjedzie jak założy torsena na tył i na przód szybę podgrzewaną
  17. Widzę, że szykuje się drugi temat "Efekt wymiany FISa":facepalm:
  18. Panowie jak to było... jak mam teraz immo 2, a kupię licznik z immo 3, to będę musiał dopisywać jakieś viny czy coś?
  19. O cie c**j... :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.