Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. fanthomas18 odpowiedział(a) na fanthomas18 temat w Audi A4 B5
    Ok, dzięki Znaleźć znalazłem takie, tylko pytanie: czy da radę założyć je do alternatora który miał zwyklą rolkę bez sprzęgiełka? Chodzi mi tutaj o długość gwintu, czy go starczy na przykręcenie rolki ze sprzęgłem?
  2. fanthomas18 odpowiedział(a) na xwiara temat w 1.6
    Albo na wlepce w bagażniku:decayed:
  3. Hak już założony, wpiąłem się w kable tylnej lewej lampy, przegląd przeszło bez problemu A co do tych złączek to jakoś mnie nie przekonały za bardzo, kupiłem też takie i chciałem sprawdzić na próbę 2 jakiekolwiek kable tym złączyć i stwierdziłem że może być różnica w grubości kabli, może to po prostu nie zdać egzaminu, więc u siebie kable normalnie polutowałem, dłużej się zeszło ale była pewność że wszystkie kable będą ładnie przewodziły prąd Wiadomo, niektóre "patenty" mają swoich zwolenników i przeciwników
  4. Będziesz musiał zmienić obudowe, zerknij do warsztatu, tam jest o tym temat
  5. Sprawdź sobie na wlepce w bagażniku, tam będzie kilka kodów, poszukaj kodu swojego silnika (AFN?) i w tej samej linijce tylko po prawej stronie będziesz miał oznaczenie skrzyni jaka powinna być u Ciebie i taką właśnie kup ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Tak będziesz miał właśnie taki trzyliterowy kod, oznaczający "model" skrzyni biegów:wink:
  6. Ja zakładałem u siebie gniazdo w bagażniku, prąd brałem bezpośrednio z aku żeby nie przeciążać gniazda w tunelu Zawsze to chyba trochę bezpieczniej, taka lodóweczka ciągnie trochę prądu a do tego w gniazdku tunelu może być podłączone jeszcze CB, jakaś ładowarka czy coś, dlatego wolałem nie nadwyrężać instalacji i zrobić osobną do gniazda w bagażniku. Po drodze dałem tylko bezpiecznik i hula aż miło
  7. Ja nim niejednokrotnie pryskałem przód samochodu żeby łatwiej komary zmyć (maska, zderzak) i nic się nie dzieje, tylko to kupujesz jako koncentrat, rozrabiasz pół na pół z wodą i tyle, na wszelki wypadek nie trzymaj tego za długo na samochodzie, spryskaj, przeciągnij gąbką i płucz ciśnieniem
  8. fanthomas18 odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    A z 280 na 312 do wymiany wszycho? Ach ten ot...
  9. Żywicę w sensie z drzewa? Pracuje na myjni i mogę Ci polecić środki firmy tenzi a konkretniej płyn do felg, daje sobie radę bez problemu, myłem nim już sporo rzeczy, np silnik u siebie, pryskałem go na tą szmatę co jest na podłodze w bagażniku, wszystko ładnie domywa Sporo osób go brało ode mnie, znajomy nawet brał do warsztatu, mówił że przyda mu się do mycia różnych rzeczy np skrzyń biegów itd. Dokładnie taki tu mam Płyn do mycia felg i kołpaków TENZI En-Jee 10L (3286783357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak będziesz go miał to spryskaj sobie nim miejsca gdzie masz tą żywicę, poczekaj z pół minuty i gąbką przemyj jeszcze i powinno zejść Możesz jeszcze jakąś myjnie typu karcher odwiedzić Daj znać czy pomogło
  10. fanthomas18 odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    Sorry za ot, devastation a jak wygląda przejście z hamulcy w b5 z 288 na 312? Jarzma, tarcze większe, klocki i zaciski też?
  11. fanthomas18 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich Muszę kupić rolkę alternatora ze sprzęgiełkiem do siebie tylko nie wiem do końca jaką a nie chce się potem zaskoczyć Zastanawiałem się nad kupnem całego używanego alternatora z taką właśnie rolką ze sprzęgłem, podmienić sobie rolki albo cały altek i ten pozostały sprzedać, ale w sumie co nowe to nowe, niewiadomo ile wytrzyma używka... Mam A4 B5 1,9 TDI 90KM 1Z. Alternator Boscha o nr 0 123 515 008. Z góry dzięki za pomoc.
  12. Może uszczelniacz na wale puścił?
  13. Chyba jednak trzeba turbine wyciągnąć, ostatnio próbowałem wyciągnąć kolektor i jest ciężko, została mi do odkręcenia 1 śruba do której jest ciężki dostęp
  14. Też tak miałem, mijania gasły. Wystarczy zrobić tak jak Marcin pisał, jeden kabelek przełożyć i działa bez problemu, zrobiłem tak u siebie i nie mam z tym żadnych problemów
  15. Jest wszystko opisane bodajże 2 czy 3 strony wcześniej, co i jak podłączyć, jeśli chcesz mieć z przekaźnikiem czy bez, wszystko ładnie opisane, sam robiłem wg tego opisu i śmiga aż miło
  16. No pewnie tak jak seria wychodziła, czyli CPC, ale one mają krótkie przełożenia, więc ja pokusiłbym się o jakąś z silnika 110km
  17. Napewno DUK, DHF, EEN no i CPC. Patrzyłem na allegro i znalazłem 5szt CPC...
  18. Mi coś znajomy mówił żebym sprawdził jakie napięcie mam na tym cieniutkim kablu przy alternatorze, tam gdzie kostka jest, że niby tam powinno być dokładnie tyle, co na aku, jak jest mniej to właśnie taki błąd może wywalać. Sprawdzałem i jest różnica 0,01, na aku jest o 0,01 więcej
  19. Z tego co wiem listwa nie podejdzie, z polifta do przedlifta nie podejdzie (bez różnicy czy z avanta do sedana, z sedana do sedana czy z avanta do avanta) ale z przedlifta avanta do przedlifta sedana podejdzie.
  20. Witam wszystkich Kupiłem niedawno hak i chciałbym go założyć, no ale chodzi mi o kwestie podłączenia gniazda do świateł, ze znajomym trochę się kłóciłem jak to jest, on twierdzi że powinna być gdzieś tam z tyłu wypuszczona wiązka pod hak zakończona jakąś kostką czy coś bo jak to powiedział " że wg niego w fabryce mają raczej uniwersalne wiązki do samochodu z hakiem czy bez, więc powinna gdzieś ona być", mi się znowu wydaje że chyba nie ma tam nigdzie takiej wiązki, brat jak zakładał u siebie hak to wszystkie kable posprawdzał sobie miernikiem i lutował kable od gniazda przy haku do wiązki świateł, znaczy się że nie miał instalacji ALE to było w super golfie 3-ciej generacji. Jak montował ktoś już u siebie hak w B5? Mam przedlifta jak coś.
  21. Rozwiń temat to ja zaraz u siebie sprawdzę
  22. Co do błędu nr 01117 to i ja sie podepnę, bo taki błąd u mnie wyskakuje po wymianie alternatora. Problemu z ładowaniem nie mam, nie ma problemu z odpaleniem, rano bez wzgędu na temperaturę, ogólnie nic złego się nie dzieję ale chciałbym usterkę usunąć
  23. fanthomas18 odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    A coś więcej?
  24. fanthomas18 odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    devastation czemu nie polecasz ATE?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.