Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
A kolektor od AWX'a pasowałby do 1Z? Sorry za OT
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Halo wyrezane czy zamówione na ebay'u?
-
Rozpiska kabli w tylnej lampie
No tak, myślenie nie boli przecież... Dzięki wielkie!
-
Rozpiska kabli w tylnej lampie
Prawdę mówiąc nie znam się na takich schematach, czyli będę sprawdzał sobie miernikiem Chodziło mi bardziej o napisanie czegoś typu: "pin 1 światło takie i takie itd" albo kolorami?
-
Rozpiska kabli w tylnej lampie
Witam wszystkich Potrzebowałbym rozpiskę kabli z kostki tylnej lampy w przedlifcie. Chodzi mi, żebym wiedział, który kabel odpowiada za jakie światło tylne. ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- up
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
Wiem, że kosztują. Mam dostęp do 2 walizek toptula i do tego wózek narzędziowy też toptula także nimi chyba dam radę
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
no tak, klucze mam, ale z tego co widziałem to dam jest bardzo ograniczony dostęp do kolektora, ale obczaje to jeszcze raz przy próbie rozbiórki
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
I zdjęć brak
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
McCoob mi głównie chodziło o wyciągnięcie kolektora, co trzeba zdemontować żeby można go było wyciągnąć. Z wyczyszczeniem dam sobie radę, ale dzięki i tak za info
-
immobiliser
Dokładnie o tym mowa, a w jaki sposób to można zrobić?
-
immobiliser
Chodzi mi o wyłączeniu immo a folia na kanapki zawsze spoko
-
Regulacja / montaż - ślizg / zderzak - przód
Kolego, jest temat odnośnie regulacji, podniesienia zderzaka. Ja to robiłem u siebie, gdyż między zderzakiem a błotnikiem miałem sporą przerwę. Zdjąłem zderzak i rozwierciłem dziury w ślizgach żeby można było je wyżej zamontować. A i zauważyłem też że przy rozwierceniu ślizgów lepki śrub przeszkadzały w przykręceniu ich to wziąłem śruby, szlifierke z tarczą do cięcia, śruby włożyłem w imadło i łepek każdej ściąłem z jednej strony żeby dało radę je wkręcić i zdało to egzamin
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
Da się bez wyciąganie innych podzespołów? Mam dostęp do sporego zestawu kluczy, ale z tego co widziałem 2 skrajne śruby dałoby się odkręcić, problem byłby z tymi środkowymi
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
No to EGR wywalę Ale chciałem wyczyścić ten kolektor bo tam jest masa syfu ;/ ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 12:29 ---------- Nikt nigdy nie czyścił kolektora? ;/
-
immobiliser
krzysaudi możesz trochę rozwinąć temat?
-
immobiliser
a gdzie można dostać taki moduł i jak go zamontować?
-
Wyjęcie i czyszczenie kolektora ssącego w A4 B6 AVF
Witam wszystkich. Ostatnio zabrałem się za czyszczenie EGR, po zdemontowaniu EGR zauważyłem sporo syfu w kolektorze ssącym i tu moje pytanie, gdyż miałem problem ze zdjęciem kolektora, co trzeba wyciągnąć żeby był dostęp do wszystkich śrub żeby zdjąć kolektor ssący? W AFN'ie chyba jakoś łatwiej z tym jest bo turbo jest niżej a w 1Z turbina jest trochę wysoko i to chyba właśnie ona przeszkadza. Z góry dzięki za pomoc. ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 23:47 ---------- up
-
Skąd najłatwiej / najszybciej prąd w gnieździe zapalniczki w bagażniku?
Ja u siebie zakładałem gniazdo zapalniczki w bagażniku, seryjnie nie miałem go ale chciałem sobie dołożyć i dołożyłem, dołozyłem w sumie 2, w bagażniku i w schowku. Do założenia zrobiłem nową instalację podłączoną pod aku, zaraz przy aku bezpiecznik 20A. Są to 2 oddzielne instalacje, każda ma swój bezpiecznik
-
odpalanie a4 98r 1,9 TDI
To niech sprawdzi ładowanie jakie ma, tzn jaki prąd jest na aku na odpalonym silniku i jaki prąd jest na zgaszonym silniku
-
odpalanie a4 98r 1,9 TDI
A może zapchany jest filtr paliwa? Też tak u siebie miałem, bez różnicy czy na ciepłym czy zimnym ciężko odpalał. Wyjmij filtr, spuść z niego całe paliwo i zalej nowym, świerzym i zobacz czy jak będzie odpalał. To, że słabo odpala to niekoniecznie musi być wina aku. Daj znać czy pomogło ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Aaa, jeśli okaże się, że po zalaniu filtra świeżym paliwem będzie dobrze odpalał to wymień filtr na nowy
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
A co dałaby taka zamiana?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No ja przymiarki robiłem, żeby to miało jakikolwiek sens, bo po co halo które świecą ch*j wie gdzie?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Powiem Ci, że jest różnica jak się w nocy czy wieczorem jedzie, ładniej doświetla pobocze, moim zdaniem spełniają swoje zadanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie, ja sobie swoje niedorezane auto jeszcze ogarnę Dorezam je, tylko trzeba czasu a i finansowo jeszcze troszkę ograniczony jestem, ale robię co mogę!
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Jest sklejony z kratką klejem na ciepło, czyli regulacji nie ma