Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokładnie tak robisz jak napisałeś z tymże nie musisz nie musisz podłączać kabelka do masy od płynu Mógłby ktoś trochę dokładniej wyjaśnić o które piny chodzi, z której kostki chodzi i do której to podłączyć? Najlepiej łopatologicznie Z góry dzięki za pomoc!
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jeśli chciałbym do przedlifta włożyć zegary z fisem też od przedlifta to jak podpiąć tą kostkę od fisu? Chciałbym żeby na fisie było spalanie, temperatura zewnętrzna.
-
Temperatura wzrasta na włączonym ogrzewaniu
No to że powinna spadać to jest raczej oczywiste... Sprawdzę w wolnej chwili
-
Temperatura wzrasta na włączonym ogrzewaniu
Witam Mam taki problemik mały, a mianowicie jeżdżąc wiosną/jesienią na włączonym ogrzewaniu temperatura na zegarach rośnie do 95-100 stopni. Jeździłem całe lato, w największe upały, stałem w korkach i nigdy nawet wentylator się nie załączył, wskazówka idealnie pionowo na 90 stopni stała cały czas. Jeżdżąc jesienią czy wiosną z wyłączonym ogrzewaniem temperatura ładnie trzyma się na 90 stopni, lecz czasami gdy włączę ciepły nawiew to temperatura z tych 90 stopni rośnie tak do 95 stopni. Temperatura wzrasta tylko na włączonym ogrzewaniu, jeśli ogrzewanie jest wyłączone to przeważnie trzyma się ładnie 90 stopni. Czym może to być spowodowane? Seryjne 90km, bez klimy.
-
Audi A4 B5 skrzynia biegow 19 90km AHu
Ale co do przełożeń to jeśli będą dłuższe to nawet lepiej? Mniejsze spalanie, większa żywotność... Czyli ogólnie każda skrzynia z 1.9 TDI z A4 B5, tak?
-
Audi A4 B5 skrzynia biegow 19 90km AHu
cpc. I żadna inna?
-
Skutki wymiany koła zamachowego
Witam wszystkich, mam pytanie, jakie mogą być skutki wymiany sztywnego koła zamachowego na dwumase? W drugą stronę podobno zmieniają i to żyje jakoś a w tym przypadku?
-
Audi A4 B5 skrzynia biegow 19 90km AHu
A do 1Z jakie skrzynie podejdą?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
Pompkę rozbierałem i wszystkie luty wyglądają ładnie, a może jest problem gdzieś w instalacji? Którędy idą kable od pompki do drzwi? Czy jeszcze po drodze jest jakiś sterownik czy coś? Gdzie się może znajdować?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
A jak można sprawdzić pompkę czy nie padła?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
up
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
1Z?
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Przymierzam się do założenia tempomatu w swojej A4 B5 1Z i prosiłbym o opinie osób które posiadają również 1Z i bawiły się w zakładanie tempomatu, były jakieś problemy? U ilu osób działał bez problemu?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
A jak inaczej można sprawdzić czy to wina pompki centralnego, mikrostyku czy czegoś jeszcze innego? Pompka chodzi normalnie, kable przy kostkach nie są zaśniedziałe. ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- Pompkę mam taką jak nr 2 <br /><br /> ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- A może jest ktoś z okolic Wa-wy, kto posiada taką A4-kę, bądź taką pompkę i użyczyłby na chwilę swojej pompki w celu sprawdzenia, czy moja pompka jest dobra? Ew. info proszę na PW. ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 19:04 ---------- Odświeżam ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 00:48 ---------- up
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
Albo spróbuje dorwać inną pompkę centralnego, od passata b5 1.6 w benzynie by pasowała? Passat przedlift
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
Wyciągnąłem ją, rozebrałem, wszystkie luty wydają się być w porządku a problem nadal jest, bez zmian
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
A w jaki sposób ją stamtąd wyciągnąć? Po odsunięciu tapicerki bocznej, zobaczyłem taką gąbkę, coś a'la izolacja, żeby pompka zimą nie zamarzła, ale co dalej? Jak ją zdemontować? ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- Po otwarciu każdych drzwi po kolei i wszyskich razem nie było znaku, lampka nie zapaliła się. A co może być nie tak z tą pompką że nie zapala się podświetlenie?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
A gdzie znaleźć tą pompkę centralnego?
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
kolego u Nas nie działa po otwarciu z pilota,zaświeci się jak otworzysz drzwi lub jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki Mała poprawka, u mnie nie działa jak otwieram z pilota i po otwarciu drzwi też nie działa, działa tylko po wyjęciu kluczyka ze stacyjki
-
Brak podświetlenia podsufitki po otwarciu drzwi
Witam wszystkich, Temat może przerabiany, ale nie znalazłem nic, co by pasowało do mojej usterki. Mam taki problem w mojej B5, a mianowicie gdy otwieram drzwi z pilota nie włącza się podświetlenie podsufitki (środkowy włącznik w pozycji po prawej stronie), natomiast włącza się po wyjęciu kluczy ze stacyjki, czyli tak jak powinno. Chciałbym aby zapalało się po otwarciu samochodu, gdyż planuję założyć lampki podświetlenia przestrzeni nóg i miałbym gdzie się z tym podpiąć. Moja A4 B5 1.9TDI 90km 1Z. Gdzie mam szukać problemu? Z góry dziękuję za pomoc.
-
Nie zwijające się pasy.
Też mam problem z niezwijającymi się pasami, w sumie to one czasami się zwiną, czasami bardzo powoli, tak się dzieje tylko z przodu, tył jest ok.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od 1 czerwa 2011 jestem posiadaczem A4 B5 1.9 TDI 90km, 1Z. Witam jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich