Treść opublikowana przez gregski
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
gdzies na forum widzialem liste rozmiarow felg do B8.. gdzie sie to schowalo? [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 12:41_________________________________________________wejdzie ta fela do b8? http://allegro.pl/audi-a6-a7-a8-alufelgi-kola-opony-235-55-17-et30-i2117966757.html
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
sluchajcie, te koncowki sie odkreca? moje sa mega uswinione, musze zdjac by sie nimi zajac..
-
B8 TrOOOOp
Ja chyba wrzuce 17" z oponami allseason.. Wkurza mnie na max wymiana w dwoch autach, szkoda mi na to czasu. Te sa dedykowane 3.0 tdi zdaje sie 8K0601025B
-
B8 TrOOOOp
Sa super, wlasnie one byly wybrane do katalogow.. Yyy dobry rozmiar opony? Nie powinno byc 40 zamiast 45?
-
B8 TrOOOOp
Ech, mlody zapomnial zamknac drzwi do klatki schodowej, no i mala z ciekawosci wyszla... A ze przy Windzie szeroka szpara miedzy schodami, a szachtem windy... Ma wyciety staw biodrowy (ponoc miesnie daja rade bez) no i rozwalona miednice. Wylize sie...nie ma wyjscia kochany siersciuch.
-
B8 TrOOOOp
mnie chwilowo rujnuje inne hobby.. kotka nam spadla z piatego pietra i poszla juz kuuupa kasy na skaldanie jej w berlinskiej klinice.. czesem mysle, ze kota powinno sie uspic i kase przelac na potrzebujacych ludzi, ale co ja bym wtedy dziecku i zonie powiedzial..
-
B8 TrOOOOp
sprawdze w piatek jak wroce do domu z delegacji. acc to chyba byla by pelnia szczescia u mnie..
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz, jak myslisz, ACC ruszy na MMI basic? Mam co raz to wiekszego smaka na ten mod.. zabawa z DPFem mi sie przesuwa na weekend :-/
-
[ALL B8] ESP a hak
hej turdzi, w moim mam wkodowany hak mimo tego, ze nieoryginalny bo THULE. ESP sie wylacza po 3 sekundach naciskania esp off nie wiem czy to typowe dla modelu (3.0 TDI quattro) czy wlasnie zalezne od haka..
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz dzieki! dzis sprawdze.
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, sprawdze. A czy masz moze u siebie aktywne "coding - 11"? Tam sie startuje wypalanie, a u mnie niestety coding jest nieaktywne. Zastanawiam sie czy to wina wersji programu czy czegos nie odblokowalem...
-
B8 TrOOOOp
Yyyy coding - 11 u mnie nieaktywne.. Cos musze wlaczyc? W bloku engine nie mam tez meas. blocks - 08 Obydwie funkcje nieaktywne. Czy jest jakis trick?
-
B8 TrOOOOp
wyglada jak kpina z duzych felg
-
B8 TrOOOOp
wow, dzieki! powiedz, piszesz w tym temacie o linku do procedury w 3.0 ktorego juz chyba nie ma.. mozesz go precyzyjniej wskazac?[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 14:11_________________________________________________sorki, znalazlem: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/3.0l_V6_TDI_(BKS/BMK/BUN)#Particle_Filter_Emergency_Regeneration
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
niestety. ale sprawa wydaje sie warta grzechu, fajnie by bylo, gdyby to byla tylko kwestia zmiany pompy bez jej specjalnego kodowania w serwisie, ale to chyba nie takie proste..
-
B8 TrOOOOp
uu szkoda, dzieki za info. to jeszcze jedno pytanie, gdzies w postach widzialem, ze ktos pisal na ile ma zapchany DPF.. jest jakis wskaznik zapchania? czym to mozna odczytac? bo mi wywalilo kilka razy w miescie kontrolke, ale nic po tym sie nie dzialo.. w kodach bledow tez mam o tym info..
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
probowalem dzis toto odpalic przy 1AS i zgodnie z przewidywaniami test w menu car jest szary i ficzer nieaktywny..
-
B8 TrOOOOp
czujka parkowania z tylu mi zglupiala i piszczy 8 sekund po czym nie dziala.. odlaczylem kodowaniem hak i przestala.. hak dokladany przez serwis aso ale nie oryginal ale thule mozliwe by mial czujnik zamontowania zdejmowanego haka i ten zglupial na mrozie? aha: widzialem na gdzies w sieci na fis'ach temperature oleju.. gdzie to sie odpala? odpalilem lap timer ale temp oleju nie widac..
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Ruszylo piknie, siedzi teraz na pierwszym miejscu w menu car: Jupi. Moj pierwszy mod w elektronice
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U mnie sie tempomat nie wylacza po krotkim wcisnieciu sprzegla i zmianie biegu. Komp kontroluje by obroty nie wzrosly. Genialne. Grzegorz, czyli wystarczy manetka od tempomatu acc, przedni sensor i modul i zabangla? Bardzo duzo smigam na tempomacie, ale z acc jeszcze nie jechalem...
-
B8 TrOOOOp
Dla mnie sensem tego auta jest naped quattro z V6 3.0 tdi, siedzenia sportowe, swiatla xenon i audio bang olufsen. Auto musi Bezpiecznie jezdzic, sprawnie pokonywac zakrety i dawac frajde z jazdy. Po subaru na razie jest ok. Przyjemny kompromis.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ehh.. zastanawiam sie nad Twoimi felami, ale widze, ze porysowane ciutke.. bardzo to widac? zachec troche do zakupu.. moze wysylka w cenie..?
-
B8 TrOOOOp
Ale czym migales (migacze czy swiatla stop) i kiedy (przy ostrym hamowaniu czy po zaciagnieciu recznego)? wow, caly czas poznaje swoje auto... nie wiedzialem, ze FIS rowniez wyswietla poziom oleju.. dolewalem plyn do spryskiwacza i po wyswietlil sie poziom oleju.. pozniej dla testu otworzylem na chwile i zamknalem maske i wiecej sie stan oleju nie pokazal.. ciekawe, moze za krotko...
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna, przeedytowalem moj post, by byl bardziej czytelny. poruszylem dwie sprawy: 1. przy awaryjnym hamowaniu miganie stopami lub kierunkami - tu pytam jak jest domyslnie w europie czyli w naszych autach 2. sciemnianie lub nie przednich LEDow przy wlaczonym kierunku - tu o nic nie pytam tylko dziele sie moja uwaga w temacie