Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Wymiatają A tu kilka fotek. Niestety już nie było Crisa Elitarna loża szyderców: I neświadomy uczestnik
  2. Loko nie gadaj że ciasne.... Po to masz
  3. Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:51_________________________________________________ Ta. Wszystko fajnie ale po co tych rond tam tyle nastawiali? Jedyne mądre posunięcie, to przed mostem na Gołkowice. Ale pozostałe to porażka
  4. :polew: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:29_________________________________________________Dobrze, że to nie ochroniarz z Tesco ...
  5. Dzięki za licznego spota panowie:hi:
  6. :polew: No ta moja wygląda podobnie.. nie jest identyczna
  7. Ta, sprej nie godzien leżeć na rs-ie
  8. To spoko Bo jak wiadomo gril jest mocno narażony...
  9. A to przepraszam. Trzeba się chwalić modami na bieżąco Daj jakieś foto jak się prezentuje na -30
  10. Ho ho ho..... Jeszcze na letnich.. pewnie 3 spoty temu. A Ciebie nie było....
  11. Mam już podobną lotkę od dłuższego czasu w domu i nie wiem co o niej sądzić. Jak myślicie czy ona godna http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-95-01-spojler-rs-look-na-klape-x-tuning-i1962139794.html
  12. Bardzo ładna sztuka Polecam alu ringi na zegary i folię na dekory.
  13. Więc nie ma się nad czym zastanawiać :gwizdanie: A jak z trwałością zabiegu?
  14. Tu się zgadzam z przedmówcą Jak oklejałem klapkę popiołki (nielakierowany plastik) to widać każdą nierówność. Nawet odbił się znaczek od wtyczki VAG
  15. Ktoś na forum pisał, że oklejał folią Czarny mat i będzie git
  16. Co do gadżetów to też niezły znalazłem http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=1972647481&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=17 A Przemek szukałeś znaczków s na listwy, może od razu komplet założysz? Nawet kolor by spasował... Trochę przeszły ale ORI http://moto.allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-na-drzwi-8e0-komplet-i1951496638.html
  17. Też kiedyś nad nią myślałem.. Ale pewnie zaraz będzie jak z brewkami..
  18. :cicho: wiesz, że to nie legal
  19. Ryzyko zawsze jest [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:16_________________________________________________ [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________A tak w ogóle, to nie dajcie się nabić w butelkę... Pełno jest jeszcze tego dziadostwa w okolicy...
  20. Na trzeźwo to nie sztuka....
  21. Zawsze to jakiś pomysł.... Ja myślałem iść w drugą stronę - herbatka ze śliwowicą i człowiek jest jak nowo narodzony
  22. Ja chyba też będę.. O ile mi gorączka zejdzie. Narazie jadę na dragach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.