Treść opublikowana przez JawoR36
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jakiego concerta? jest ich kilka Obojętnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, nie macie czasem uszkodzonego Concerta na sprzedanie?
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Nie dałem rady tego wyjąć, a połamać nie chciałem No i to by była najsensowniejsza odpowiedź, co do kwestii, co tam można wsadzić Tylko ni jak mi się to nie przyda Uchwyty na napoje są koło dźwigni ręcznego
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Kurcze, jeśli to prawda, to nieźle się wkurzę, bo się namęczyłem, żeby zrobić tam dziurkę na kabelek, nie rozwalając schowka
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Jak go można wyciągnąć?
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Witam, zastanawia mnie funkcja tego schowka. Do czego on? Niby to na telefon, niby nie. Aktualnie mam tam wyście pod jacka i mp4, ale zastanawia mnie oryginalne przeznaczenie. Przy okazji, czy można poprawić jakoś odskok ten klapki, tak, żeby nie trzeba było jej ręką podciągnąć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kumpel, jak wiózł swojego znajomego do szpitala i go złapali na suszarę, to po pokazaniu kumpla, opowiedzenia co i jak, dostał jeszcze eskortę z kogutem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.. Żona rodzi czy może coś z cyklu "zostawiłem włączone żelazko" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ciekawe co im powiedziałeś
-
[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
Na ładniejszej, letniej. Róbta, co chceta Pany To Twoje bezpieczeństwo
-
[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
Po prostu mówię, żebyś się nie pchał w letnie, bo lepiej na felgach wygląda, na początku marca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szczerze? Znam się trochę .. trochę, na skuterach i nie dostaniesz tyle, za 2000r w 100cc.
-
[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
Jak temp spada poniżej 10 stopni, to nie ma sensu pchać się w letnie. Spokojnie Bo się jeszcze na drzewie zatrzymasz
-
Budzetowy laptop
A to problem jakiś? W Komputroniku bez problemu by poskładali czy też przerobili pod Ciebie, już obecnie istniejący zestaw.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak ktoś przyjedzie czymś innym niż Audi lub ponad 5 litrowym Fordem, to wygnanie? Kawałek jest do Poznania, a Paszczurem w TDI taniej
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
rafuzg, Skąd jesteś? Motorek, wystarczający, jak na pierwsze autko
-
kradzież BOBCATA
No to ładnie
-
[A4 B5] Gdzie kod ? Radio Gala
Coś dużo za te rozkodowanie, u mnie 30zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, o ten, a to dziwne, że nie marudzą. My mieliśmy drogę, którą zaczęto robić, poźniej zmienił się właściciel i zostało zrobione tylko 1km drogi + rondo na końcu. Teren nie obgrodzony, nikt nic tam nie zagospodarował, a i tak teraz nagle się ktoś obudził po roku i zrobili szlaban. A szkoda, idealne miejsce na wyścigi na 1/4mili ;D
-
Budzetowy laptop
Jak już mamy iść w tym kierunku, to komputera nie kupuje się gotowca, tylko się kompetuje na najlepszych komponentach, tak, aby ładnie wszystko współgrało. Wtedy nie ma takiego problemu jak "obsługa techniczna HP", bo gwarancja jest na wszystko osobno, a nie na całego kompa.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A właściciele tego parkingu nie marudzą?
-
[ALL] Iphone-3gs
Miałem w ręku Iphona i oprócz dobrze działającego wyświetlacza dotykowego i ładnego desingu, niczym się nie wyróżnia. A bajery typu iTunes to dla mnie utrudnienie, a nie jakaś korzyść. Do tego wiele utrudnień typu nietypowy kabel USB, konieczność instalowania Jailbreaka itp. Nie wiem jak Wy użytkujecie telefony, ale mi, ostatnim telefonem, który się sam z siebie wieszał, był kilkuletni Soniak k750i. Posiadam obecnie Nokię E63, kupiłem za 300zł, 2miesięczny model z gwarancją, bateria od 5-7dni trzymała na początku użytkowania, teraz waha się między 3-5dni, z tym, że piszę ok 2-4tyś smsów. Telefon nie zniszczalny, wifi ma, qwerty ma, czego więcej oczekiwać? Za tą cenę, może kupiłbym mocno dobitego IPhona 3G, a co dopiero 4G za cenę 2 tyś złotych. To ponad 6 razy więcej, za co warto, aż tyle więcej wydać?
-
Spot Leszno
No we Wschowie, to kupa tego jest Aktualnie, moja jeszcze nie jeździ po drogach
-
kradzież BOBCATA
Ale ja poważnie pytałem .. Laweta? Na kable i jazda, w nocy, Bobcatem, na gąsienicach na drodze, np w mieście? Taki pojazd, to nie auto, że można zwinąć nie zauważalnie.
-
[B5 ABC] zakup drugiego a4
Powodzenia w grzebaniu