Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. wskoczy kolejny wciągnięty na listę Heh, ja też będę na Nysie Co do docisku.. Oto mój docisk Pewno żeś przypiłował go nieźle, a docisk miał słabszy dzień. Sprawdź stan sprzęgła, bo u mnie tak się stało, przez końcówkę sprzęgła, a raczej już brak tarcz.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Nie widziałem Cię na zlocie w Lesznie, zatem strzelamy fochem i nie jedziem
  3. MmmrrrrrAU.. Kurcze, ale osobistość zawitała.. Dziękujemy Ci za swą życzliwość, dobroduszność i posta w temacie, mamy nadzieję, że będziesz sprawował pieczę nad tematem I pilnował, by tuning mój, ku złej drodze się nie skierował
  4. Wiesz co, nawet całe lampy są identyczne tak się składa
  5. Ja też, bardzo wspierają psychicznie, podczas momentu, kiedy chciałem wszystkim pierdzielnąć i iść do domu
  6. Bo mi założyli podczas przekładki Spoko loko, już raz ściągałem i moje małe chińskie rączki sobie świetnie poradziły ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- BTW. Po co ściągać tunel środkowy? a jak dojdziesz do tego mocowania nad przyciskiem awaryjnych? Ja zmienialem dekor to tunel wyciagalem zeby dojsc Wyciągnąłem radio i jakoś doszedłem Byle go ściągnąć ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Wszystko zależne od źródła i stanu części Ja akurat miałem "po znajomości" przekładkę od kumpla.
  7. 2,5tyś + koszt części
  8. Bo mi założyli podczas przekładki Spoko loko, już raz ściągałem i moje małe chińskie rączki sobie świetnie poradziły ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- BTW. Po co ściągać tunel środkowy?
  9. Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze Autko jak widać, po małej kuracji
  10. Jak będziesz leciał przez Wschowę kiedyś to daj znać Jestem ekspertem w kwestii stukających popychaczy, wręcz tak cholernie na to uczulony, że po każdym uruchomieniu silnika, gdzie występuje przez kilka sekund stukanie, mam dreszcze i krew mnie zalewa.. Ale dźwięk ustaje, olej dochodzi na górę i z trzęsącymi się rękoma wyruszam z pod bloku. Tak na poważnie, strzelam na popychacz, bo ów właśnie od strony kolektora je słychać. Podejrzewam jeszcze, że od strony grodziowej, nie? Pierwszy popychacz.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Mam kilka sztuk, więc możemy się jakoś dogadać
  12. Utwardzone szkło? Gdzie to dostanę?
  13. Miałem czerwone w 1.6 i skutecznie odświeżyły wnętrze Na pewno nie było nudno
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Znajdzie się Ale ja nie mam auta bo się przekłada
  15. No niestety CompSport sie ceni ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- A po drugie AEB ma starego kompa i trzeba kosci wylutowywac i wlutowywac teraz to nawet Compoty za AEB sie niezabieraja Półtora kafla za 15-25HP Masakra Ćpałeś? z tego co mi wiadomo to za +/- 50KM bo AEB ma 150PS w serii Nie wiedzieć czemu mi się wryło, że ma AJL a nie AEB
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Następnym razem wezmę ze sobą cały asortyment trójkątów, sztuk 4.
  17. Czarny? Przeca to nuda, ja muszę mieć pokolorowane wnętrze W poprzedniej miałem czerwone dekory
  18. Autko pojechało w poniedziałek na przekładkę Przekładka, rejestracja i zaczynamy modzenie Zaczniemy od dekorów, bo będą w różnych kolorach, bo srebrnych nie znajdę nigdzie Na jaki kolorek pierdyknąć?
  19. No niestety CompSport sie ceni ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- A po drugie AEB ma starego kompa i trzeba kosci wylutowywac i wlutowywac teraz to nawet Compoty za AEB sie niezabieraja Półtora kafla za 15-25HP Masakra
  20. Poważnie zapłaciłeś prawie 1,5tyś za chiptuning?
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No ok ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- No Panowie, a teraz proszę o recenzję w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajl-audik-1-8t-quattro-180km-poczatek-nowej-historii-260407/ ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- BTW. Co do kreski z wojthass'em to trochę brakło do moich 180'ciu Nie?
  23. No i za***iście Co do kostek, podrzuć mi na tel dane do wysyłki to Ci podeślę te kostki.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Lecim razem? ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Czyli Tesco - 19.
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja i tak będę na 19'nastą rafalw80, masz mój w razie jakby Grzesiu nie dal 667 83 83 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.