Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wskoczy kolejny wciągnięty na listę Heh, ja też będę na Nysie Co do docisku.. Oto mój docisk Pewno żeś przypiłował go nieźle, a docisk miał słabszy dzień. Sprawdź stan sprzęgła, bo u mnie tak się stało, przez końcówkę sprzęgła, a raczej już brak tarcz.
-
Spot Leszno
Nie widziałem Cię na zlocie w Lesznie, zatem strzelamy fochem i nie jedziem
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
MmmrrrrrAU.. Kurcze, ale osobistość zawitała.. Dziękujemy Ci za swą życzliwość, dobroduszność i posta w temacie, mamy nadzieję, że będziesz sprawował pieczę nad tematem I pilnował, by tuning mój, ku złej drodze się nie skierował
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wiesz co, nawet całe lampy są identyczne tak się składa
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Ja też, bardzo wspierają psychicznie, podczas momentu, kiedy chciałem wszystkim pierdzielnąć i iść do domu
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Bo mi założyli podczas przekładki Spoko loko, już raz ściągałem i moje małe chińskie rączki sobie świetnie poradziły ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- BTW. Po co ściągać tunel środkowy? a jak dojdziesz do tego mocowania nad przyciskiem awaryjnych? Ja zmienialem dekor to tunel wyciagalem zeby dojsc Wyciągnąłem radio i jakoś doszedłem Byle go ściągnąć ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Wszystko zależne od źródła i stanu części Ja akurat miałem "po znajomości" przekładkę od kumpla.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
2,5tyś + koszt części
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Bo mi założyli podczas przekładki Spoko loko, już raz ściągałem i moje małe chińskie rączki sobie świetnie poradziły ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- BTW. Po co ściągać tunel środkowy?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze Autko jak widać, po małej kuracji
-
2.6 v6 klekocze/stuka
Jak będziesz leciał przez Wschowę kiedyś to daj znać Jestem ekspertem w kwestii stukających popychaczy, wręcz tak cholernie na to uczulony, że po każdym uruchomieniu silnika, gdzie występuje przez kilka sekund stukanie, mam dreszcze i krew mnie zalewa.. Ale dźwięk ustaje, olej dochodzi na górę i z trzęsącymi się rękoma wyruszam z pod bloku. Tak na poważnie, strzelam na popychacz, bo ów właśnie od strony kolektora je słychać. Podejrzewam jeszcze, że od strony grodziowej, nie? Pierwszy popychacz.
-
Spot Leszno
Mam kilka sztuk, więc możemy się jakoś dogadać
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Utwardzone szkło? Gdzie to dostanę?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Miałem czerwone w 1.6 i skutecznie odświeżyły wnętrze Na pewno nie było nudno
-
Spot Leszno
Znajdzie się Ale ja nie mam auta bo się przekłada
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
No niestety CompSport sie ceni ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- A po drugie AEB ma starego kompa i trzeba kosci wylutowywac i wlutowywac teraz to nawet Compoty za AEB sie niezabieraja Półtora kafla za 15-25HP Masakra Ćpałeś? z tego co mi wiadomo to za +/- 50KM bo AEB ma 150PS w serii Nie wiedzieć czemu mi się wryło, że ma AJL a nie AEB
-
Spot Leszno
Następnym razem wezmę ze sobą cały asortyment trójkątów, sztuk 4.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Czarny? Przeca to nuda, ja muszę mieć pokolorowane wnętrze W poprzedniej miałem czerwone dekory
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Autko pojechało w poniedziałek na przekładkę Przekładka, rejestracja i zaczynamy modzenie Zaczniemy od dekorów, bo będą w różnych kolorach, bo srebrnych nie znajdę nigdzie Na jaki kolorek pierdyknąć?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
No niestety CompSport sie ceni ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- A po drugie AEB ma starego kompa i trzeba kosci wylutowywac i wlutowywac teraz to nawet Compoty za AEB sie niezabieraja Półtora kafla za 15-25HP Masakra
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Poważnie zapłaciłeś prawie 1,5tyś za chiptuning?
-
Spot Leszno
- Spot Leszno
No ok ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- No Panowie, a teraz proszę o recenzję w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajl-audik-1-8t-quattro-180km-poczatek-nowej-historii-260407/ ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- BTW. Co do kreski z wojthass'em to trochę brakło do moich 180'ciu Nie?- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
No i za***iście Co do kostek, podrzuć mi na tel dane do wysyłki to Ci podeślę te kostki.- Spot Leszno
Lecim razem? ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Czyli Tesco - 19.- Spot Leszno
Ja i tak będę na 19'nastą rafalw80, masz mój w razie jakby Grzesiu nie dal 667 83 83 64 - Spot Leszno