Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jeśli przetnę przewód w połowie i dołożę nowego odpowiednią długość, to będzie ok? Zdaje sobie sprawę, że wówczas lutowany będzie przewód w dwóch miejscach, nie w jednym.
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładam pdc przód. Wiązka z kufatec. Troszkę krótsza i mniejszy rozstaw wtyczek pod wewnetrzne czujniki.
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano......pytanie do naszych forumowych elektroników. Muszę przedłużyć w dwóch miejscach wiązkę od czujników parkowania. Byłem w sklepie po przewody i sprzedawca odradził mi, twierdząc że będzie problem z działaniem. Rezystancja, czy coś tam będzie słabsza. Co o tym sądzicie? Czujniki parkowania, to stosunkowo czuła sprawa i może rzeczywiście będzie problem.....
  4. To działaj kolego :-) Ciekawy bajer. A masz lusterka full opcja?
  5. A jeden moduł Tobie nie obsłuży? U mnie mam tylko w drzwiach kierowcy i obydwa lustra się kłaniają ;-)
  6. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy po wyjeciu modulu pamieci z fotela regulacja elektryczna działa? Czy moze brak modułu powoduje przerwe w zasilaniu?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponoć a ASO, ale jakiś czas mi działało bez zarzutu. Od niedawna pojawił się problem.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety, przerabiałem taką ewentualność. Pozostaje chyba tylko wypięcie modułu i może wówczas fotel ruszy, wymontuje go i sprawdzę przewody. Ale obstawiam walniety moduł.
  9. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Błąd tylko w gatewayu. Wykodowałem z niego moduł pamięci, błąd nie powraca, ale sterowanie dalej nie działa. Prąd do fotela dochodzi bo działa lędźwie. Stawiam na moduł. Wysypał się i jakoś blokuje działanie sterowania. Muszę odpiąć wtyczki z modułu.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, orientujecie się, jak wymontować fotel elektryczny gdy nie działa sterowanie w żadnym kierunku? Dostęp do śrub z tyłu jest zablokowany przez opuszczony i cofnięty fotel. Jest opcja jakiegoś awaryjnego przesunięcia fotela do przodu, do góry...lub coś podobnego?
  11. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemano. Panowie w gatewayu wywaliło mi błąd: 01964 control module for seat & steering column memory. Oczywiście po skasowaniu powraca. Nie działa pamięć fotela, nie działa regulacja fotela, nie może połączyć się z modułem adres 36. żeby nie było, pacjent to A6C6......;-)
  12. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mordeczki, ja się nie pytałem o silnik, przebieg czy rodzaj napędu - to indywidualna sprawa i każdy to widzi przeglądając ogłoszenie. Byłem bardziej ciekawy, czy ktoś ogarnia tamte rejony, bądź kolarzy jakoś sprzedawcę. A co do silnika, sam mam dwulitrówkę i jestem zadowolony. Przebieg, przynajmniej realny, a zawsze można sobie cofnąć, jak kogoś oczy bolą Co do napędu - śniegu u nas nie ma więc ośka starcza.
  13. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bry, Panowie ktoś z Was jest z Ostródy i mógłby coś powiedzieć na temat tego auta, bądź sprzedawcy? Prawdopodobnie sprzedawca ma zakład mechaniczny, Sikora ma na chyba na nazwisko. http://allegro.pl/a4-s-line-kamera-navi-dvd-radar-alcantara-panorama-i7255805198.html#thumb/1 Kolega się najarał, może coś doradzicie ;-)
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz Grigor....170psów w automacie i klaczy wielkiej za bardzo nie pozwala zaszaleć, to nie jest moja stara, poczciwa A4wórka ;-) Ale odpycha się wystarczająco. Żadnych Uniroyalów, Nokianów......kupiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3. Znalazłem w dobrej cenie i tylko dlatego się zdecydowałem. Do tej pory jako nowe, to tylko kupowałem Nexeny do swoich aut....i szczerze mówiac byłem mega zadowolony. Teraz tylko z ciekawości dołożyłem do lepszych gum. Czy będzie warto, to się okaże....
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozumiem, podobnie to interpretowałem, ale zastanawiam się jak to się ma do l\100km. Gdzieś wczoraj znalazłem, że komuś nawet 1.5l/100km wyszło.....i to między markowymi oponami. To by trzeba chyba pojeździć tydzień na C i tydzień na E, aby mieć obiektywne spojrzenie ;-)
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E? Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jest ktoś, kto systematycznie kupuje i ma konto? Potrzebuje dwie rzeczy, ale nie chce lipy odwalić ;-)
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z innej beczki. Cz ktoś z Was kupuje z Kufatec.de?
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też jestem na etapie szukania. Jest tego małow rozsądnej kasie. Minimum 3k trzeba liczyć.
  20. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to ma za znaczenie. Informację potrzebną uzyskałem. Odpowiednio sprostować pod a6, to nie problem. Tak jak wyżej napisałem, zasada działania jest taka sama. Czy to A6, czy A4.....:-) Dzięki za pomoc Panowie....:-)
  21. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to ma za znaczenie. Informację potrzebną uzyskałem. Odpowiednio sprostować pod a6, to nie problem. Tak jak wyżej napisałem, zasada działania jest taka sama. Czy to A6, czy A4.....:-)
  22. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, jak piszesz. Ale to dzial plotek, więc nigdzie indziej szybciej informacji się nie uzyska. A4 czy A6....schematy podobne. Na forum A6 szybciej ślepy wzrok odzyska, aniżeli uzyskasz jakieś info.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A no szkoda....
  24. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem, wiem :-)
  25. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.