Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
A jeśli przetnę przewód w połowie i dołożę nowego odpowiednią długość, to będzie ok? Zdaje sobie sprawę, że wówczas lutowany będzie przewód w dwóch miejscach, nie w jednym.
-
B6 DIVISION
Dokładam pdc przód. Wiązka z kufatec. Troszkę krótsza i mniejszy rozstaw wtyczek pod wewnetrzne czujniki.
-
B6 DIVISION
Siemano......pytanie do naszych forumowych elektroników. Muszę przedłużyć w dwóch miejscach wiązkę od czujników parkowania. Byłem w sklepie po przewody i sprzedawca odradził mi, twierdząc że będzie problem z działaniem. Rezystancja, czy coś tam będzie słabsza. Co o tym sądzicie? Czujniki parkowania, to stosunkowo czuła sprawa i może rzeczywiście będzie problem.....
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
To działaj kolego :-) Ciekawy bajer. A masz lusterka full opcja?
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
A jeden moduł Tobie nie obsłuży? U mnie mam tylko w drzwiach kierowcy i obydwa lustra się kłaniają ;-)
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy po wyjeciu modulu pamieci z fotela regulacja elektryczna działa? Czy moze brak modułu powoduje przerwe w zasilaniu?
-
B8 TrOOOOp
Ponoć a ASO, ale jakiś czas mi działało bez zarzutu. Od niedawna pojawił się problem.
-
B8 TrOOOOp
Niestety, przerabiałem taką ewentualność. Pozostaje chyba tylko wypięcie modułu i może wówczas fotel ruszy, wymontuje go i sprawdzę przewody. Ale obstawiam walniety moduł.
-
B8 TrOOOOp
Błąd tylko w gatewayu. Wykodowałem z niego moduł pamięci, błąd nie powraca, ale sterowanie dalej nie działa. Prąd do fotela dochodzi bo działa lędźwie. Stawiam na moduł. Wysypał się i jakoś blokuje działanie sterowania. Muszę odpiąć wtyczki z modułu.
-
B6 DIVISION
Siema, orientujecie się, jak wymontować fotel elektryczny gdy nie działa sterowanie w żadnym kierunku? Dostęp do śrub z tyłu jest zablokowany przez opuszczony i cofnięty fotel. Jest opcja jakiegoś awaryjnego przesunięcia fotela do przodu, do góry...lub coś podobnego?
-
B8 TrOOOOp
Siemano. Panowie w gatewayu wywaliło mi błąd: 01964 control module for seat & steering column memory. Oczywiście po skasowaniu powraca. Nie działa pamięć fotela, nie działa regulacja fotela, nie może połączyć się z modułem adres 36. żeby nie było, pacjent to A6C6......;-)
-
B8 TrOOOOp
Mordeczki, ja się nie pytałem o silnik, przebieg czy rodzaj napędu - to indywidualna sprawa i każdy to widzi przeglądając ogłoszenie. Byłem bardziej ciekawy, czy ktoś ogarnia tamte rejony, bądź kolarzy jakoś sprzedawcę. A co do silnika, sam mam dwulitrówkę i jestem zadowolony. Przebieg, przynajmniej realny, a zawsze można sobie cofnąć, jak kogoś oczy bolą Co do napędu - śniegu u nas nie ma więc ośka starcza.
-
B8 TrOOOOp
Bry, Panowie ktoś z Was jest z Ostródy i mógłby coś powiedzieć na temat tego auta, bądź sprzedawcy? Prawdopodobnie sprzedawca ma zakład mechaniczny, Sikora ma na chyba na nazwisko. http://allegro.pl/a4-s-line-kamera-navi-dvd-radar-alcantara-panorama-i7255805198.html#thumb/1 Kolega się najarał, może coś doradzicie ;-)
-
B6 DIVISION
Wiesz Grigor....170psów w automacie i klaczy wielkiej za bardzo nie pozwala zaszaleć, to nie jest moja stara, poczciwa A4wórka ;-) Ale odpycha się wystarczająco. Żadnych Uniroyalów, Nokianów......kupiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3. Znalazłem w dobrej cenie i tylko dlatego się zdecydowałem. Do tej pory jako nowe, to tylko kupowałem Nexeny do swoich aut....i szczerze mówiac byłem mega zadowolony. Teraz tylko z ciekawości dołożyłem do lepszych gum. Czy będzie warto, to się okaże....
-
B6 DIVISION
Rozumiem, podobnie to interpretowałem, ale zastanawiam się jak to się ma do l\100km. Gdzieś wczoraj znalazłem, że komuś nawet 1.5l/100km wyszło.....i to między markowymi oponami. To by trzeba chyba pojeździć tydzień na C i tydzień na E, aby mieć obiektywne spojrzenie ;-)
-
B6 DIVISION
Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E? Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.
-
B6 DIVISION
A jest ktoś, kto systematycznie kupuje i ma konto? Potrzebuje dwie rzeczy, ale nie chce lipy odwalić ;-)
-
B6 DIVISION
Z innej beczki. Cz ktoś z Was kupuje z Kufatec.de?
-
B6 DIVISION
Też jestem na etapie szukania. Jest tego małow rozsądnej kasie. Minimum 3k trzeba liczyć.
-
B8 TrOOOOp
Co to ma za znaczenie. Informację potrzebną uzyskałem. Odpowiednio sprostować pod a6, to nie problem. Tak jak wyżej napisałem, zasada działania jest taka sama. Czy to A6, czy A4.....:-) Dzięki za pomoc Panowie....:-)
-
B8 TrOOOOp
Co to ma za znaczenie. Informację potrzebną uzyskałem. Odpowiednio sprostować pod a6, to nie problem. Tak jak wyżej napisałem, zasada działania jest taka sama. Czy to A6, czy A4.....:-)
-
B8 TrOOOOp
Tak, jak piszesz. Ale to dzial plotek, więc nigdzie indziej szybciej informacji się nie uzyska. A4 czy A6....schematy podobne. Na forum A6 szybciej ślepy wzrok odzyska, aniżeli uzyskasz jakieś info.
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp