Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie to odpada, nie lubię dodatków nieseryjnych. Choć wygląda to całkiem spoko, nie powiem Zastanawiam się nad zawiechą. Nie chcę gwintu, teraz mam 1ba. Moze amorki zostawić i jakieś sprężyny kupić? A jakie by było najlepiej, eibachy, HRy, apexy......???? Może ktoś ma fotki, jak siedzi na eibachcach. Zależy mi, aby było możliwie równo
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Choroba postępuje Nie naśmiewaj się.....Walczyłem, jak lew walczyłem, ale padłem................jak mucha padłem Serie nie są dla mnie Co do kosztów zew. eslajna, to +- 2500 bez malowania. Tak, jak Bartek wyżej pisał. Zderzaki i lotka. Dojdzie jeszcze grill, halogeny + kratki.
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Dzięki
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema ryjce. Handluje ktoś z forumowiczów gratami do audi? Przymierzam się do kompletowania s-line do swojej karocy. przeglądałem allegro i jest tego trochę, ale pomyślałem, że może ktoś z forum jest w stanie ogarnąć takie rzeczy. Będę potrzebował wszystkiego jeśli chodzi o zewnętrzny i prawie wszystkiego jeśli chodzi o środek. Chciałem też fotele wymienić, bo mam takie zwykłe skóry. Jak ktoś coś, to proszę PW
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lata tu nie wiele zmieniają. Ta choroba gdzieś głębiej tkwi. Mi passat nie pomógł. Musiałbym innego ratunku szukać :-D
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki, ma ktoś na sprzedaż lusterko wsteczne fotochrom do A6C6 s-line? Ponoć z A4B7 też pasuje.
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super, dzięki za rozwianie wątpliwości. Też coś tak kojarzę, że znajomy w Octavii z 2010r w manualu chyba tak miał.....A czy podwyższone obroty silnika z 800 na ok 900 na jałowym przy rozgrzanym silniku mogą dotyczyć DPFa? Ostatnio pojawiło sie to zjawisko u mnie i doczytałem, że prawdopodobnie DPF.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To chyba nie jest normalne. Nigdy w manualu tego nie miałem. Może w automacie jest z racji bezpieczeństwa dla skrzyni....nie mam pojęcia.
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, co może być na rzeczy, po jeździe i rozgrzanym silniku 90st obroty mi wskakują z 800 na 900 i tak się utrzymują do momentu wyłączenia i włączenia auta. Kolejna sprawa, na pozycji skrzyni N lub P obroty nie chcą przekroczyć 3 tyś. Jest to normalne? Podczas jazdy wszystko jest ok. Silnik 2.0 CAHA 170KM multitronik.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lustra z C6 są takie same jak w A4B7, A5, Q5 i Q7 ETKA podpowiada też, że były takie same w A3 w latach 2008-2013 Mowa rzecz jasna o lustrze z fotochromem z jak i bez kompasu Dzięki
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Multi są dość wrażliwe na chipa. Nie znoszą dużego Nm...A co do B8 3.0 TDi dlaczego przedlift a nie polfit? Pomijając cene. To samo słyszałem. Ale ponoć bezpieczna granicą jest 400Nm. Teraz mam chyba 350Nm. Te 40Nm można by podnieść do tej prawie granicznej wartosci. Ciężki temat...różnie ludzie piszą. Ale Ci co się zdecydowali nic nie pisali o awariach. Albo się nie przyznają. :-)
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadza się. Te auta są juz tak konfigurowane,że na 10 to 8 ma automat....niestety nie da się kupić uzywki w 100% pod swoje preferencje.... A tak z innej beczki. Robił ktoś chipa pod silnik 2.0 caha 170KM z multi? Słyszałem, że lepiej sobie odpuścić, bo skrzynia może mieć zgon.
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie Dzięki, co do automatu, to nie wiem skąd ta podnieta u ludzi się bierze. jak dla mnie D nie urywa. Jak bym miał do wyboru, to wziąłbym bez wahania manual.......no chyna, że ktoś podczas jazdy je hamburgera, ma konferencje na telefonie i jeszcze kawe poranną dopija, wtedy już tylko automat i najlepiej jakiś ktoś do kręcenia kierownicą Jeżdżąc na manualu ma się jakby większą kontrolę nad autem. Zachowanie auta jest bardziej przewidywalne po wciśnięciu gazu. Biorąc pod uwagę koszty ewentualnych napraw automatu - a takie na pewno gdzieś po drodze nam się przytrafią, to jednak manual wygrywa.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Doskonale Was rozumie, na prawdę ciężki temat. I tu nie chodzi ile kasy macie na auto, jak daleko chcecie jechać, ani jakie ma mieć wyposażenie. Przy każdym priorytecie jest dno. I tu taki paradoks - mieszkając na północy kraju, widzimy fajne sztuki na południu. Ci natomiast z południa chcą jechać po auto na północ. Jak tu podejść do tematu.... Mimo, że kupiłem uważam fajne auto, to i tak żałuję sprzedaży B6. Dołożyłem do zamiany ponad 20k, a czy różnica między B6 a C6 jest warta tej kasy tym bardziej, że jak zrobię je pod siebie, to dojdzie pewnie jeszcze z 15k....... Rozsądek tu już żaden. Można się zastawić fascynacją, hobby, upodobaniami motoryzacyjnymi.....bo na pewno nie rozsądkiem Także polecam się na prawdę głęboko zastanowić nad zmianą. O dobry egzemplarz niezwykle ciężko, a i tak na dzień dobry będą wydatki. Choćby ubezpieczenie, US, filtry oleje, rozrządy, zabezpieczenia. Co w ostateczności może podbić cenę zakupu o nawet 6-7 tysięcy. I już nie jest kolorowo Sweet dreams Panowie
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, Gratki zakupu Ładny golasek dobrze ze jest ksenon Ile się to ceni jak można wiedzieć? Dzięki, golasek to aż taki nie jest. Można powiedzieć podstawa "+". MMI 3G, skóry, MuFu, CLH, Bix, Ledy przód/tył,....no ale dużo do dokładanie jeszcze Ile dałem.....można powiedzieć, że zmieściłem się w budżecie, ale nie ma póki co na mody Póki co nie mam zastrzeżeń, ale nie nastawiam się na brak kłopotów z multi. Wprawdzie są one poprawione i jak to powiedział gość w serwisie "dopracowane", ale czas pokaże. W każdym razie zakładam jakieś tam awarie, nie chcę później robić wielkich oczu. Koło chciałbym 19", ale raczej skończy się na 18" i jakich eibachach, lub tp....do wiosny daleko, więc może jeszcze ze sto pomysłów być. Dzięki, 20" + gwint = rozwód Nie planuje inaczej. Chcę zrobić go pod siebie i jeździć jak najdłużej. Po tym co jest na rynku moto, a to się nie zmieni, to nie zamierzam rychło sprzedawać i meczyć się z zakupem innego. Gdybym miał te doświadczenia wcześniej, to nawet nie próbował bym sprzedawać swojej A4. Rada dla wszystkich: jeśli nie macie na oku sprawdzonego i pewnego auta, to nie sprzedawajcie swojego z zamysłem, że będziecie dopiero szukać - to pewna klęska Grześ, będziemy walczyć trochę z modułami, kabelkami, pinami etc.....Na pewno zew i wew s-line, będzie tego trochę Najgorszy jest fakt, że mało tematów z doposażaniem A6C6.....A4B6/B7 mają wszystko na tacy i tu było łatwiej
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki....jest duża, to fakt. Ale po kilku miesiącach jazdy paskiem chyba się przyzwyczaiłem. A4 jest mega zgrabna i szybciej ją się wyczuwa, tu jest gabaryt i tak póki co trzeba ostrożnie. Zamysł był na B8, ale z racji słabego wyboru po jeździe próbnej bez wahania wrzuciłem na tapetę A6, jak będzie, to czas pokaże. Jest wygodna i przestronna. A to dla mnie był jeden z priorytetów
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tu się chwalić. Na razie seria, bez żadnych frykasów. Zero s-line, zero lepszego wypasu......można powiedzieć, że taka lepsza seria. Ale z ważniejszych spraw, to potwierdzony przebieg 220k i oryginalny lakier na całym aucie, poza częścią klapy bagażnika - jakaś akcja serwisowa w 2012r. Czarny avant 2010r 2.0 tdi CAHA w multitroniku. W planach mam kompletnego S-Line, sprężyny, bo 1BA komfort niesamowity, ale stoi jak koza, full fotochrom, może składane lustra...i jakieś kosmetyczne zabiegi, ale czas pokaże co i jak. Ogólnie auto jest mega zayebiste. Bije na głowę każde moje wcześniejsze, nawet A4, mimo, że była mega napchana. Nietrafiona przygoda z passatem B7 bardzo dobrze się zakończyła Poniżej fotka z ogłoszenia:
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba nie ma co ryzykowac i trzeba szukac z A6....dzięki łobuzy
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie, nie warto ryzykować
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema ryjce wstrętne Orientujecie się, czy lusterko wewnętrzne fotochrom jest takie same w A4B7, jak w A6C6? Wygląda podobnie, ale nie wiem czy nie ma jakiejś różnicy Trzeba powoli zbierać graty na wiosnę
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do renowacji oba komplety. Też bym obstawiał w granicach 500 - 600 zł. O ile proste, w co wątpię przy 18". Ja kiedyś RS6 w dobrym stanie i ori lakierze kupiłem za 1200 zł. Ale teraz ciężko o coś konkretnego. Kupuj 18" za 500, do renowacji i myślę, że za około 1300 zł masz fajne koło
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem w Borze przez 5 lat. Leżała na desce przy szybie i zero problemów.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2.0
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie robiłem póki co fotek, tematu też nie zakładałem. 2010 avant czarny...zero s-line. Ale potwierdzony przebieg, malowana tylko tylna klapa w aso w 2012 ( jakaś akcja serwisowa ). Jeśli chodzi o wrażenia.....POEZJA w każdym calu. Kwestia doposazenia i będzie bajeczka.
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mowa o passku? Nikt przy nim nie grzebał? Nie wpinałeś nic w gniazdo OBD? NIe, nie passek, to już przeszłość Mówie o A6C6, ale dzisiaj podpiąłem kompa i jest ok Nic już nie kumam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.