Treść opublikowana przez Al@n
-
palniki D2S, jakie kupić,
a z jakiego powodu chinola nie wolno kupować ?
-
Jaki przegub?
do twojego auta idzie mały przegub, mam całą taka półoś jakby co
-
Zagadka, wolne miejsce w chłodnicy, co to?? FOTKA
u góry powinien być też taki otwór , jest to chłodzenie oleju skrzyni tiptronic której pewnie nie posiadasz widziałem takie w 2.5 tdi wchodzą tam przewody które idą do skrzyni
-
stukanie na sprzegle
Nie rozbierzesz nie zobaczysz moze byc to lub to, allbo docisk
-
A4 B5 lift montaż oryginalnych lamp xenonowych w wersji bez ???
Xenony beda sie regulowac za pomoca mojego pokretla ? ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 21:15 ---------- przełożyłem lampy i wszystko działa do tego piękny dźwięk poziomowania
-
Zmiana kierownicy - jaka taśma?
a do tego chcesz wykorzystać przyciski ? skoro nie masz tiptronica ?
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
bardzo ładnie zwłaszcza w połączeniu z lusterkiem chromowanym
-
A4 B5 lift montaż oryginalnych lamp xenonowych w wersji bez ???
A co z regulacja wysokosci ?
-
A4 B5 lift montaż oryginalnych lamp xenonowych w wersji bez ???
Wydaje mi sie ze wtyczki sa takie same
-
A4 B5 lift montaż oryginalnych lamp xenonowych w wersji bez ???
Witam czy lampy xenonowe ori zapasują do wersji bez xenonu, chodzi o to czy po podpięciu wtyczek wszystko bedzie chulało jak w oryginale ? czy może wtyczki są inne ? albo inne rozmieszczenie kabli we wtyczkach ? wszystkim dzięki za pomoc
-
Pseudo ''Chrom'' - opinie
na zdjeciach aukcji b7 i b8 maja ori chromy chcą chyba kogos naprać na takie chromy z metra
-
Czy tarcze hamulcowe z 2.5 TDI pasuja do 1.9 TDI ???
a zacisk i jarzmo ? do 2.5tdi a4 b5 wejdzie koło 15cali ?
-
Czy tarcze hamulcowe z 2.5 TDI pasuja do 1.9 TDI ???
Witam czy w audi a4 b5 1.9tdi 110KM tarcze hamulcowe przód mają taką samą średnicę co w 2.5 tdi ? czy nie bedzie to pasowało ? dzięki za pomoc i pozdrawiam
-
Trzeba ustawiać zbieżność ponownie????
a jak się ustawia kąty w b5 ?
-
łozysko przedniego koła, czy wszystkie wersje silnikowe maja takie same ?
dzięki wielkie tak właśnie myślałem i dostałem już odpowiedz od sprzedającego ze nie pasuje, muszę odesłać na wymianę i tyle
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
wymieniłem sobie już wahacze, kupiłem od razu dwa górne myślę że to dobre rozwiązanie choć jeden stary był dobry.
-
łozysko przedniego koła, czy wszystkie wersje silnikowe maja takie same ?
na pudełku pisze 1.8 T, 2.4 i 2.5 TDI
-
łozysko przedniego koła, czy wszystkie wersje silnikowe maja takie same ?
czy w a4 b5 w przednich kołach łożyska są takie same we wszystkich silnikach ? bo kupiłem łożysko na allegro i nie jestem pewien czy będzie pasowało. pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz
-
woda w kobinie
sprawdź prawe podszybie i okolice filtra kabinowego, kolega miał właśnie pękniętą prawą część podszybia i za fotelem pasażera z tyłu miał jeziorko
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
przypuszczam ze ten wahacz się uszkodził ponieważ jak miałem wymieniane sprężyny to mechanik nadciął mi delikatnie gumę sworznia jeździłem tak około roku i pojawił się luz, wymienię dwa górne na LEMA albo TRW i spokój. PS. jakby ktoś chciał mam do sprzedania nowy wahacz lewy tylny górny TRW oryginalnie zapakowany w dobrej cenie
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
Ostatnio mechanik wynalazł mi luz na prawym górnym przednim wahaczu, reszta wahaczy ok bez luzów. co mam zrobić w tej sytuacji ? wystarczy wymienić ten jeden uszkodzony ? on twierdził żebym wymienił wszystko bo będę wymieniał raz ten raz ten i tak w kółko. Co polecacie ? wymienić wszystkie górne czy tylko ta uszkodzona sztukę ? czy może całość ? jakiej firmy kupić wahacz/wahacze ? pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc
-
A4 B5 czy przegub wewnętrzny z 2.6 v6 pasuje do 1.9 TDI AFN ???
zewnętrzny tak jak piszesz na pewno jest inny, a patrząc na wewnętrzne niby pasują do wszystkich silników. jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia w etce lub ma takie informacje proszę o pomoc
-
A4 B5 czy przegub wewnętrzny z 2.6 v6 pasuje do 1.9 TDI AFN ???
Witam Mam prawdopodobnie do wymiany przegub wewnętrzny w b5 1.9 TDI, w domu mam kompletne półosie z 2.6 V6, czy przegub wewnętrzny będzie pasował ? czekam na pomoc i z góry dziękuje ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- nie pomorze nikt ?
-
Urwana linka nawiewu na nogi - pokrętła
mam takie linki odezwij sie na PW np: poszukaj na alledrogo:wink:używki
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
koledzy a czy po przystosowaniu błotników na lampy poliftowe można kiedyś założyć z powrotem lampy przedliftowe ? tak aby wyglądało to oryginalnie