Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al@n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al@n

  1. a z jakiego powodu chinola nie wolno kupować ?
  2. Al@n odpowiedział(a) na tdi temat w Układ Jezdny
    do twojego auta idzie mały przegub, mam całą taka półoś jakby co
  3. u góry powinien być też taki otwór , jest to chłodzenie oleju skrzyni tiptronic której pewnie nie posiadasz widziałem takie w 2.5 tdi wchodzą tam przewody które idą do skrzyni
  4. Nie rozbierzesz nie zobaczysz moze byc to lub to, allbo docisk
  5. Xenony beda sie regulowac za pomoca mojego pokretla ? ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 21:15 ---------- przełożyłem lampy i wszystko działa do tego piękny dźwięk poziomowania
  6. a do tego chcesz wykorzystać przyciski ? skoro nie masz tiptronica ?
  7. bardzo ładnie zwłaszcza w połączeniu z lusterkiem chromowanym
  8. Wydaje mi sie ze wtyczki sa takie same
  9. Witam czy lampy xenonowe ori zapasują do wersji bez xenonu, chodzi o to czy po podpięciu wtyczek wszystko bedzie chulało jak w oryginale ? czy może wtyczki są inne ? albo inne rozmieszczenie kabli we wtyczkach ? wszystkim dzięki za pomoc
  10. na zdjeciach aukcji b7 i b8 maja ori chromy chcą chyba kogos naprać na takie chromy z metra
  11. a zacisk i jarzmo ? do 2.5tdi a4 b5 wejdzie koło 15cali ?
  12. Witam czy w audi a4 b5 1.9tdi 110KM tarcze hamulcowe przód mają taką samą średnicę co w 2.5 tdi ? czy nie bedzie to pasowało ? dzięki za pomoc i pozdrawiam
  13. a jak się ustawia kąty w b5 ?
  14. dzięki wielkie tak właśnie myślałem i dostałem już odpowiedz od sprzedającego ze nie pasuje, muszę odesłać na wymianę i tyle
  15. wymieniłem sobie już wahacze, kupiłem od razu dwa górne myślę że to dobre rozwiązanie choć jeden stary był dobry.
  16. na pudełku pisze 1.8 T, 2.4 i 2.5 TDI
  17. czy w a4 b5 w przednich kołach łożyska są takie same we wszystkich silnikach ? bo kupiłem łożysko na allegro i nie jestem pewien czy będzie pasowało. pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz
  18. Al@n odpowiedział(a) na bilu88 temat w Nadwozie i Wnętrze
    sprawdź prawe podszybie i okolice filtra kabinowego, kolega miał właśnie pękniętą prawą część podszybia i za fotelem pasażera z tyłu miał jeziorko
  19. przypuszczam ze ten wahacz się uszkodził ponieważ jak miałem wymieniane sprężyny to mechanik nadciął mi delikatnie gumę sworznia jeździłem tak około roku i pojawił się luz, wymienię dwa górne na LEMA albo TRW i spokój. PS. jakby ktoś chciał mam do sprzedania nowy wahacz lewy tylny górny TRW oryginalnie zapakowany w dobrej cenie
  20. Ostatnio mechanik wynalazł mi luz na prawym górnym przednim wahaczu, reszta wahaczy ok bez luzów. co mam zrobić w tej sytuacji ? wystarczy wymienić ten jeden uszkodzony ? on twierdził żebym wymienił wszystko bo będę wymieniał raz ten raz ten i tak w kółko. Co polecacie ? wymienić wszystkie górne czy tylko ta uszkodzona sztukę ? czy może całość ? jakiej firmy kupić wahacz/wahacze ? pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc
  21. zewnętrzny tak jak piszesz na pewno jest inny, a patrząc na wewnętrzne niby pasują do wszystkich silników. jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia w etce lub ma takie informacje proszę o pomoc
  22. Witam Mam prawdopodobnie do wymiany przegub wewnętrzny w b5 1.9 TDI, w domu mam kompletne półosie z 2.6 V6, czy przegub wewnętrzny będzie pasował ? czekam na pomoc i z góry dziękuje ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- nie pomorze nikt ?
  23. mam takie linki odezwij sie na PW np: poszukaj na alledrogo:wink:używki
  24. koledzy a czy po przystosowaniu błotników na lampy poliftowe można kiedyś założyć z powrotem lampy przedliftowe ? tak aby wyglądało to oryginalnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.