Treść opublikowana przez Al@n
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
No chyba powstanie kolejna S w tdi
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Dawno nic nie dodawałem z braku czasu, dzisiaj mała zmiana przed: i po:
-
Opłaca się taki podłokietnik
a co ty od niego chcesz cały, niepołamany, cena ok, podpicujesz i będzie super
- Dokładki tylnego zderzaka
-
Dlaczego zbieraja sie bańki w zbiorniczku wspomagania?
No to pompka do wymiany
-
Magiel!
magle sa zamienne wszystko podejdzie kazda a4 ma ten sam magiel po lifcie wersje V6 maja dodatkowy siłownik teleskopowy
-
Dlaczego zbieraja sie bańki w zbiorniczku wspomagania?
pewnie magiel puszcza na uszczelniaczch i sie poci pod osłonami gumowymi
-
Wymiana maglownicy
kazda a4 z kadym silnikiem ma zamienny magiel z kazdego silnika pasuje do kazdego
-
Wymiana pompy wspomagania
wszystko się da
-
Wymiana pompy wspomagania
wymiana bez demontażu pasa itp. odkręcasz koło pompy, luzujesz i zwalasz pasek, odkręcasz przewody olejowe, demontujesz pompę, i potem składasz odwrotnie, podniesiesz auto na lewarku i dasz rade wszystko ogarnąć/ Potrzebny dobry imbus bo śruby lobią siedzieć. na koniec uzupełniasz olej
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
piękna sztuka
-
Problem po wymianie wachaczy
pewnie ktos przerwał przewód od klocków, lub główny którym idzie czujnik abs i klocki
-
Problem po wymianie wachaczy
tylko zbieżność
-
Grill S4 B5 grafit ale czy i czarny?
podkład do plastiku i dobry czarny lakier i bedzie sie trzymac
-
Grill S4 B5 grafit ale czy i czarny?
grill od s4 jest ori w takim graficie od rs4 jest czarny
-
Kierownica nie wraca do pozycji jazdy na wprost !
jeśli kiera ciężko wraca do pozycji 0 to może być za mocno dokręcona śruba na maglownicy ( do kasowania luzu na listwie )
-
Wewnętrzne klamki słabo "sprężynują"
jak sprężynka cała to do wymiany trzpień na który wchodzi sprężynka
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
sa specjalne wyjmaki kosztuja 5zł na allegro mozesz tez próbowac innych metod pilniczki itp ale nie zawsze da rade
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
ja tez zmieniłem 288 na 312 i różnica znikoma, minimalnie czuć ze hamulce maja trochę lżej ale bez kokosów przed wyminą tarcze ATE + klocki FERODO po wymianie na 312 tarcze FERODO + klocki FERODO
-
za krótki gwint na tłoczysku nad kielichem
pewnie jest przystosowany pod przedliftowe mocowanie górne amorka i poratuje sie tylko zmiana na przedliftowe mocowanie
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
czy na pewno lusterko z a4 b5 fl ma zielona diodę ? bo widziałem takie z zielona diodą w b7
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
podłączyłem jak w instrukcji w a4 b5 jak teraz sprawdzic czy działa ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka cycu
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
- Parktronic A4 B5 Fl
nawet jak pdc działa w tym trybie awaryjnym ? dam rade usłyszeć te dźwięki ? - Parktronic A4 B5 Fl