Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cze 2 all kurna, ale klimat kawy, i to szybko .......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe widziałem to na B6... o ludu... bolały oczy, tak źle to wyglądało żartowałem ufff, całe szczęście na moje to padaczka, totalna i w każdym aucie każdy mercedes też zresztą - wygląda z tym kaszaniasto
-
[B8 CAG] Webasto
Takie sobie cudeńko znalazłem na pewnym mało znanym portalu aukcyjnym http://allegro.pl/show_item.php?item=1285618403 z tego co mi powiedziano, to w całym zestawie brakuje dwóch rzeczy - pompki paliwa i przewodów pytania są dwa: czy można wstawić inną czy tylko i wyłącznie od b8, no i ile to może kosztować (to samo dotyczy druciarni) uzupełniająca sprawa - kto się tym ewentualnie w wawie zajmuje (okolicach bliższych lub dalszych) no i jaki jest koszt? zdrowaś k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
watpie zeby ktos Ci powiedzial cos konkretnego n/t B8. mysle, ze to co oferuje ten sprzedawca to moze byc komplet... od lat handluje czesciami od audi, kupowalem od niego pare rzeczy. najlepiej zadzwon i sie zapytaj. pytanie jak z instalacja... czy da sie to zrobic tak latwo jak w B6/B7. dobra sugestia jak se nie podzwonię to się nie dowiem - to chyba trochę za wcześnie na informacje co do zabaw w tym modelu ale gratów jest sporo, nie ma co zresztą, zabawy chyba też ... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 13:40_________________________________________________ watpie zeby ktos Ci powiedzial cos konkretnego n/t B8. mysle, ze to co oferuje ten sprzedawca to moze byc komplet... od lat handluje czesciami od audi, kupowalem od niego pare rzeczy. najlepiej zadzwon i sie zapytaj. pytanie jak z instalacja... czy da sie to zrobic tak latwo jak w B6/B7. dobra sugestia jak se nie podzwonię to się nie dowiem - to chyba trochę za wcześnie na informacje co do zabaw w tym modelu ale gratów jest sporo, nie ma co zresztą, zabawy chyba też ... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0 no i nie ma w komplecie pompki paliwa oraz przewodów teraz proste pytanie - czy to się da zastąpić z innego modelu (...pewnie zaraz w baniak dostanę za OT......)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten temat webasto mi po baniaku się szwenda czy to jest taka bajka? http://allegro.pl/show_item.php?item=1285618403 jakie podzespoły są niezbędne, może te 1000 ojro to przegięcie jednak? kto coś powie mądrego? k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO. za ile ???? proszę o coś więcej na PW :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał Kamyk - znalazłem firme w Raszynie : EBERSPAECHER ( chyba w ori idą ) - zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja - z pilotem +1000 - z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 termin wolny na poniedziałek http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html tak jest, wiedziałem że 1000 ojro to absolutne minimum mają rozmach sq........y (to z siary)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ciekawy temat też się nad tym zastanawiałem - jest bajka sprawa, kumpel miał w maździe 6 rewelka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bim bam niezłe ..... cześć 2 all
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj panowie serdeczne gratulacje !!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyganiał kocioł garnkowi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bajk, ale masz fotę na fejsie ja pierdziu ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
even more incredible architecture i pod tym komentarzem bym się podpisał osobiście k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale że co niby przez przypadek postawi Ci klocka na szkła ????? :shocked: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pany, a które ASO mi polecicie ? w toruniu czy bydzi - które lepsze? tylko szczerze !!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z rana przemoc ??? peace, panowie , PiS- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niom, ładny bagażnik ......- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co się dziwisz - ludzie załamani jakie kichowate felgi można mieć ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sam śmierdzisz wiochą luki, no taka prawda jest - trochę leci słomiaszczo ... spytaj się mojej teściowej, na pewno potwierdzi k.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czerwona jest ql jak to określił kiedyś mój fumfel - taki SZYBKI kolor inna sprawa, że koleś robi w straży k.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i w czym on taki za***isty ? kurna, myślałem ze tylko ja tego nie rozumiem :gwizdanie: dzienx aydaho- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć dziewczyny :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
peter, to ci się weekend zaczął w pis-du - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.