Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. cze 2 all kurna, ale klimat kawy, i to szybko .......
  2. hehe widziałem to na B6... o ludu... bolały oczy, tak źle to wyglądało żartowałem ufff, całe szczęście na moje to padaczka, totalna i w każdym aucie każdy mercedes też zresztą - wygląda z tym kaszaniasto
  3. Takie sobie cudeńko znalazłem na pewnym mało znanym portalu aukcyjnym http://allegro.pl/show_item.php?item=1285618403 z tego co mi powiedziano, to w całym zestawie brakuje dwóch rzeczy - pompki paliwa i przewodów pytania są dwa: czy można wstawić inną czy tylko i wyłącznie od b8, no i ile to może kosztować (to samo dotyczy druciarni) uzupełniająca sprawa - kto się tym ewentualnie w wawie zajmuje (okolicach bliższych lub dalszych) no i jaki jest koszt? zdrowaś k.
  4. watpie zeby ktos Ci powiedzial cos konkretnego n/t B8. mysle, ze to co oferuje ten sprzedawca to moze byc komplet... od lat handluje czesciami od audi, kupowalem od niego pare rzeczy. najlepiej zadzwon i sie zapytaj. pytanie jak z instalacja... czy da sie to zrobic tak latwo jak w B6/B7. dobra sugestia jak se nie podzwonię to się nie dowiem - to chyba trochę za wcześnie na informacje co do zabaw w tym modelu ale gratów jest sporo, nie ma co zresztą, zabawy chyba też ... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 13:40_________________________________________________ watpie zeby ktos Ci powiedzial cos konkretnego n/t B8. mysle, ze to co oferuje ten sprzedawca to moze byc komplet... od lat handluje czesciami od audi, kupowalem od niego pare rzeczy. najlepiej zadzwon i sie zapytaj. pytanie jak z instalacja... czy da sie to zrobic tak latwo jak w B6/B7. dobra sugestia jak se nie podzwonię to się nie dowiem - to chyba trochę za wcześnie na informacje co do zabaw w tym modelu ale gratów jest sporo, nie ma co zresztą, zabawy chyba też ... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0 no i nie ma w komplecie pompki paliwa oraz przewodów teraz proste pytanie - czy to się da zastąpić z innego modelu (...pewnie zaraz w baniak dostanę za OT......)
  5. ten temat webasto mi po baniaku się szwenda czy to jest taka bajka? http://allegro.pl/show_item.php?item=1285618403 jakie podzespoły są niezbędne, może te 1000 ojro to przegięcie jednak? kto coś powie mądrego? k.
  6. Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO. za ile ???? proszę o coś więcej na PW :gwizdanie:
  7. zgadza się - ale po wymianie AQ stwierdzam że mam lewe ręce i po dyrektorsku chce żeby ktos się z tym babrał Kamyk - znalazłem firme w Raszynie : EBERSPAECHER ( chyba w ori idą ) - zestaw podstawowy 2500 pln + roczna gwarancja - z pilotem +1000 - z pilotem na bayerze ( tak że w domu widzisz temp. w środku auta i ustawiasz ile ma być etc.. ) + 1500 termin wolny na poniedziałek http://allegro.onet.pl/webasto-mokre-montaz-najtaniej-warszawa-i1283246127.html tak jest, wiedziałem że 1000 ojro to absolutne minimum mają rozmach sq........y (to z siary)
  8. no ciekawy temat też się nad tym zastanawiałem - jest bajka sprawa, kumpel miał w maździe 6 rewelka
  9. no bim bam niezłe ..... cześć 2 all
  10. Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj panowie serdeczne gratulacje !!!!!!
  11. przyganiał kocioł garnkowi
  12. bajk, ale masz fotę na fejsie ja pierdziu ......
  13. even more incredible architecture i pod tym komentarzem bym się podpisał osobiście k.
  14. Ale że co niby przez przypadek postawi Ci klocka na szkła ????? :shocked: :polew:
  15. pany, a które ASO mi polecicie ? w toruniu czy bydzi - które lepsze? tylko szczerze !!
  16. z rana przemoc ??? peace, panowie , PiS
  17. niom, ładny bagażnik ......
  18. a co się dziwisz - ludzie załamani jakie kichowate felgi można mieć ....
  19. Sam śmierdzisz wiochą luki, no taka prawda jest - trochę leci słomiaszczo ... spytaj się mojej teściowej, na pewno potwierdzi k.
  20. czerwona jest ql jak to określił kiedyś mój fumfel - taki SZYBKI kolor inna sprawa, że koleś robi w straży k.
  21. i w czym on taki za***isty ? kurna, myślałem ze tylko ja tego nie rozumiem :gwizdanie: dzienx aydaho
  22. cześć dziewczyny :>
  23. :polew: :polew:
  24. peter, to ci się weekend zaczął w pis-du

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.