Treść opublikowana przez Daras
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde... za pozno zajrzalem na forum...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
MŁODY-AUDI, możesz zapodać jakieś foty jak to wygląda?
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
opony juz zamówione teraz zostaje kwestia zacisków... strasznie mnie korci machanąć na czerwono
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
akurat Dunlopy mają dobre opinie wiec nie rozumiem... sam zamówiłem SP 9000 po przeczytaniu i wysluchaniu wielu opinii...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
właśnie dla tego sie zastanawiam... wcześnie w dwóch Vectrach B, Golfie III malowałem na czerwono i podobało mi sie. ale właśnie nie wiem czy w Audi "wypada"
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
w sumie w gre wchodzi czerwony lub ewentualnie srebrny
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
dopra dopra... zostają srebrne a co z tym lakierem na zaciski? w jaki kolor je prysnąć?
-
Skrzyżowania bez znaków i świateł - co o tym sądzicie Klubowicze?
moze i dobre to jest ale nie na każdym skrzyżowaniu... nie wyobrażam sobie żebym jadąc ulicą musiał przy każdej najmniejszej bocznej drodze prawie sie zatrzymywać. wypadków może i mniej ale ruch bedzie znacznie spowolniony...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
felgi mam... opony wiem jakie... został jeszcze jeden problem na jaki kolor prysnąć zaciski? zawsze malowalem w autach... ale tu nie wiem jakie prysnąć... myślałem albo na czerwono albo na srebrno. auto to czarny avant. jaki radzicie? [br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 01:03 _________________________________________________wpadł mi do głowy pewien pomysł... może by tak ori felgi ktore kupiłem lakiernąć żeby tak wyglądały http://emu.nd.e-wro.pl/vu/322040246black.jpg ?? co o tym sądzicie?
-
[B6] Co sądzicie o tych felach??
ja mialem ten sam problem tyle że w B6... i też zastanawialem sie nad tymi felami co proponujesz. wybralem jednak felgi ori 16-stki i oponki Dunlop SP Sport 9000. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27043.0
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
sprawdzilem, pogadalem... akurat w Dunlopach nie ma dużej różnicy cen a na te opony jestem zdecydowany... na inne owszem
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
no to postanowione... zamawiam SP 9000 :th: tym bardziej że na opony.com są w bardzo atrakcyjnej cenie
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
na 90% będą SP 9000. jeszcze w głowie motają mi SP 01 http://www.opony.com.pl/opony/opony_producenci2.asp?model=SP+SPORT+01&producent=Dunlop&rozmiar=205/55R16&rodzaj=osobowe&pora_roku=letnie&link= ale raczej będą SP 9000 jutro chyba zamawiam.
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
felgi kupione oponki chyba będą Dunlopy...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
o ile ja może bym sie skusił ponownie na montaż 17-stek o tyle ojciec nie wiec temat jakby zamkniety jutro chyba jade po te fele:
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
no nie wiem czy TYLKO opony... jak mam wydać 1,5tysia to chciał bym kupić coś możliwie najlepszego w tych pieniądzach... inna sprawa że od opon w dużej mierze zależy bezpieczeństwo i komfort jazdy. nie chciał bym sie potem fkurfiać pewnie gdybym dostał jakieś ładne używane to bym nie patrzał specjalnie na model ale jak sie kupuje nowe to już tak jest że sie wybrzydza P.S co do rozmiaru... komfort jest na 1 miejscu wiec będa 16... i tak teraz są 15-stki
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
wiem wiem... czytam komentarze na opony.com.pl. Dunlopów jest koło 200 i większość dobrych opinii. Yokohama ma tylko kolo 20 komentarzy ale za to oceny ciut ciut lepsze...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
litości... ja już nic nie wiem każdy poleca co innego i bądź tu mądry Goodyear i Toyo raczej odrzucam... teraz zastanawiam sie głównie nad dwoma. Yokohama AVS dB vs Dunlop SP 9000 co do Dunlopów to wulkanizator mówił jeszcze że moga sie klockować... ponoć każdy bieżnik tego typu może sie klockować...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
co do oponek mam nowy typ... Yokohama AVS dB. znajomy wulkanizator polecił mi je i mówi że bardzo dobre i co ważne cichutkie opony. o Dunlopach mówił że będa głośne. użytkownicy, wypowiadać sie
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
na pewno na 17-stkach fura prezentuje sie lepiej ale komfort też bedzie zauważalnie gorszy... inna sprawa że felgi są droższe i nowe opony także sporo droższe... a nie uśmiecha mi sie wydawać ponad 3tyś na koła. a co do opon... to jakie polecacie? u mnie na razie faworytami są Dunlopy i Toyo...
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
właśnie dla tego założyłem ten temat ale skłaniam sie ku oryginałom i fota 1 czyli proste ramiona z tymi przetłoczeniami. za 1300zł moge je mieć, używane ale ponoć stan jak nowe. może być? do tego później 4 nowe kapciochy i tu też sie zastanawiam... albo Toyo Proxes T1-R, Dunlop SP Sport 9000 albo Goodyear Eagle F1 GSD3. P.S o to który nowszy pytam sie z czystej ciekawości nie bede przeca kupował jakiś bo są model nowsze :>
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
mieliśmy 17-stki w Vectrze B. niestety ale patologia nie jazda. autem te ż jeździ mój ojciec wiec i tak juz go podziwialem jak Vectrą jeździł na 17-stkach ja może i bym sie przebolał drugi raz ale padre nie P.S a z tych oryginałów... który wzór jest nowszy. pierwszy z tym przetłoczeniem na ramionach czy drugi?
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
na lato mam oryginał 15-stki. chce coś w 16-stce. (większe odpadają). teraz pytanie... jaki wzór? na same felgi chce przeznaczyć gdzieś 1200-1300zł. myślałem albo o nowych jakiś nieoryginalnych lub lekko używanych ale oryginałach... na razie mam na oku te 2 oryginały: które z nich wg Was są ladniejsze i bardziej pasują do czarnego avanta? myślałem jeszcze nad czymś takim: http://moto.allegro.pl/item323029458__super_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_skoda_.html co sądzicie? może jakieś inne propozycje? Poprawilem nazwe tematu * Flyer
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiary od nas było że niech to szlag trafi tyle wiary miało być a tu dooopa ale co tam, ja załatwiłem co miałem załatwić dzieki Mateusz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ehhh Ci zaoczni...