Treść opublikowana przez tomasl91
-
Odpala raz i trzeba zresetować.
a z gazem to przejzyj bedzpieczniki i kable jak nie to jedz do gazownika
-
Piszczące hamulce - inaczej
a czasem zacisk ci nie przytrzymuje nowe heble masz moze rant masz za duzy i dotykaja i piszcza nagar na nich lub twarde klocki
-
Wyciek z trójnika
tymbardziej ze cenna jest nie wielka całego trójnika lepiej kupic nowy silikonem posmarowac i złozyc i zgłowy
-
Cykliczne klekotanie silnika 1.8 t (filmik)
od 1.2 do 1.7 1.8 powino byc ---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ---------- a jaki masz typ silnika
-
fABRYCZNE SPRZEGŁO ILE OGARNIE
jakos nie wyraznie napisałes o co ci chodzi o tych nm
-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
logi kolego zrob bedziesz wiedział co i jak co tak koledzy słabo ja czy adr czy apu swoim to 235km ida
-
Spada z obrotów nieraz szarpie nieraz gaśnie
sprawdz adapacje przepustnicy wyczysc ja
-
Audi a4 b5 brak pracy na jednym cylindrze. POMOCY!!!!
z tymi gazownikami to zawsze problem tylko psuja take maszyny
-
[B5] AHL falujące obroty
przeczysc ja i jak masz dostemp do kompa zobacz czy adp jest ok
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
co wy myslicie w nastepna niedziele sie spotkac ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
i co kiedy jakes spotkanie
-
Świece dla APU
ja mam apu w gazie mam ngk jedno elektrodowe platynowe wiecej zywotne i smigam juz drugi rok zero problemów
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no wkoncu cos by sie przydało spotkac w nowym roku
-
Nierówne wycieranie tarcz
tłoczek ładnie pracuje luzy na prowadnicy duze
-
bicie podczas hamowania
tylko i wyłoncznie tarcze ..
-
Spada temperatura
Tak jak by sie term nie domykał do konca
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
co taka cisza kiedy spocik jakis ?
- Termostat
-
Stuki przy hamowaniu
ja jednak obstawił bym zawieszenia sprawdz dolne banay
-
Problem z poprawną pracą silnika
mi to wyglada ze za mała dawka gazu idzie i przy jezdzie mu brakuje by dodaniu gazu i strzela w kolektor jedz niech ci gazownik ustawi albo sam zwieksz dawke na parowniku lub wezu
- Termostat
-
Pęknięta odma , cięzko pali
lepiej kolego kup i ja załóż i sie wtedy przekonasz .az szkoda silnika tylko kurz piach błoto lecie ach
-
wibracja na pedałach ?
kolego jak trzymaswz na sprzegle i wibruje to docisk przegłowy siada .
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no ja postaram sie wyrobic na ta 17 sta
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to kiedy teraz ja juz napewno bede tylko sie zgadac trzeba