Treść opublikowana przez STASIU227
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Kolego mam dokładnie to samo! Ja przy liczniku od żółtej wtyczki miałem 2 biało niebieskie, ciąłem najpierw jeden dla testu, później drugi lutując pierwszy. Nie wiadomo za co się złapać. ale co nie przestało drgać??
-
Montaż tempomatu A4 B5
jeszcze jedno bo ktoś mi pisał żeby mieć tempomat to czeba mieć licznik z fisem? prawda to??
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
to jak to sprawdzic??
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
OK może masz racje ja u siebie nie widze żadnej z tych objawów auto pali, jezdzi , spalanie mam takie same z obrotów zchodzi wolno. To jak jesteś w temacie to powiedz co może być przyczyną drgan ja zmieniłem filtr paliwa,wszystkie weże paliwowe , nawet te co idą do zbiornika, zbiornik paliwa czyszczony,pompka paliwa zmieniona , czyszczony nastawnik a auto dalej szarpie to co ECU walniety??? myśle żę nie odciołem tan kabel i sie ciesz bo auto nie drga a wywaliłem kupe kasy na te pierdoły i nic nawet poduszki pod silnikem zmieniłem.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
kolego przylutuj ten kabel tak jak ma być jutro zrobie zdjecie jaki kabel masz przeciąć przy liczniku a czyszczenie nastawnika??? ja czyściłem i nic nie pomogło jeszcze wiecej szarpało. ale wybur należy do ciebie ---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:12 ---------- do licznika wchodzi sygnał z prędkościomierza i wychodzi do sterownika to co ma dawka paliwa do tego.Popraw mnie jak sie myle.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
witam ja odciołem kabel przy liczniku tak jak wyżej napisałem i mi sie nic nie dzieje auto chodzi równo nie mam problemów ze szarpaniem na jakim kolwiek biegu silnik pracuje dobrze przeczysciłem równierz przepływke zmieniłem wszystkie węże co ida do filtra paliwa, i jak narazie wszystko ok.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
jaki masz licznik??
-
Montaż klimatyzacji czy się opłaca?
Witam sam sie zastanawiam zamontować klime w aucie powiedz mi kolego skąd jesteś i czy byś dał rade pomuc w montażu????
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam ja odciołem przy kosce w liczniku i ustało mi to szarpanie a wiec nie wiem co ty odciołeś.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
weś kolego wyczyść sobie jeszcze przepływke ja tak zrobiłem to jak odpale auto to wskazówka od obrotomierza ani nie drgnie równo pracuje.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to zrobić zmiane nie zaszkodzi mu ta 5W40 jak by nie paczyć to troche ma najechane ta moja niunia Shell jest dobrym olejem, zmień mu na 5W-40. Rzadki olej to 5W-30 i tego nie zalewaj. kolego myślałem o tym oleju http://allegro.pl/valvoline-maxlife-5w40-4l-5w-40-myslowice-i2181061114.html
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
tak wszystko chodzi tak jak czeba mi sie nawet wydaje że poprawiła sie praca silnika teraz jak by chodził równiej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to zrobić zmiane nie zaszkodzi mu ta 5W40 jak by nie paczyć to troche ma najechane ta moja niunia
-
klima
Witam nada mi sie klima kompletna do audi a4 b5 1995r. 1.9tdi 1Z z AUDI A4 2.8v6. bo mam taką na cześci.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego a nie troche za rzadki?? ten olej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pomoże kto??
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam tak na vag-u jest błąd ale szarpanie ustało jak odciołem kabel przy liczniku.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam mam audi a4 b5 1.9tdi silnik 1Z przebieg 330000. jaki polecacie olej do takiego przebiegu ??? teraz mam zalany olej SHELL HELIX PLUS HX7 10W40. Czy dalej go zalewać czy dać coś lepszego dla swojej niuni.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam podejdzie mi manetka z anglika do eu. kolega na forum ma prosze o odp.http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229452-2-4-czarna-sk%F3ra-FIS-alu-18-lusterko-fotochrom-tempomat-ca%B3y-avant-anglik-lift
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam was powiecie ta manetka do tempomatu podejdzie mam audi a4 b5 1.9tdi silnik 1Z http://moto.allegro.pl/przelacznik-z-tempomatem-passat-b5-audi-a4-golf-iv-i2124236556.html
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam odciołem kabel (biało-niebieski) w wtyce żółtej ja mam licznik ( UK-NSI) i szarpanie przestało
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
kolego znalazłem coś na tej stronie ino ciekawe czy są opisane te piny http://www.a4club.pl/index.php?topic=25036.0 ---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 12:03 ---------- powiedz kolego jak odetne ten kabel to licznik chodz??
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam podepne sie pod temat mi tesz szarpie w tym przedziałe obr. silnik 1Z odpiołem sygnał przy skrzyni i przestało szarpać
-
Klima co poczeba???
Witam chce założyc klime co mi sie nada z anglika i czy to musi być klima z diesel ,czy może być z benzyny bardzo prosze o Odp.. Pozdrawiam wszystkich
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
nada sie ta manetka http://moto.allegro.pl/przelaczniki-manetka-audi-a4-rok-1999-i2191094689.html