Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. w niedziele w kalendarzu mam dziurę... wiec plany są jak żona nie popsuje
  2. jakie macie plany na BT w niedzielę?
  3. Dlaczego zaśmiecasz temat Grześka tym pytaniem, uderz z tym na TrOOOOp B8 albo u nas w wątku spotów Krakowskich:whistling: S4 B8 piękna z foto Sorry... to maiło być na trooooooop b8 ale za dużo miałem pootwieranych tematów i mi się porypało -
  4. 17-18 to max już mam dość tych polskich dziurawych dróg, po za tym trzyma mnie cena ---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 15:56 ---------- jak repliki to szukaj WSP Italy, ja miałem i byłem zadowolony i popieram jedrexa te są śliczne ale 19' i cena
  5. Zrobiło się ciepło i jest przyjemnie... więc do dzieła! Wyłącznik z "auto" złożony, (nie ma różnicy po miedzy 3-stopniowym a 4) błędów na fisie nie wywala i wszystkie światła się zapalają - na pozycji auto palą się tylko dzienne. Czujnik dzisiaj przyszedł nowy za 180zł z przesyłka . Potrzebuje wtyczkę i piny do niego (8K0 955 559), Grzesiu możesz mi je sprawdzić poproszę 3 pinowa wtyczka +12, - , jeszcze jeden do modułu komfortu lub modułu elektryki... tu też proszę o pomoc Zasilanie podciągnę z czujnika wilgotności i fotochromu. Na końcu kody...
  6. Co myślicie o tych felach? Ciężko jest wywarzać? http://allegro.pl/114-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-vw-i2197598741.html
  7. Grześ, a kierę musiałeś też zmieniać aby mieć drgania jak linie przekroczysz? Czy tylko piszczy czy pipczy... Jestem ciekawy czy rozpoznawanie znaków, też będzie działać?
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gościu jest schorowany...
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może komuś się przyda do sprawdzania ustawień http://www.netech.dk/vagecue.html
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mr X pokazywał mi te fotki już w styczniu, ale cena była troche wieksza ---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 13:44 ---------- http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lampy-xenon-lift-2012-i2201819224.html Podobno tylko do wymiany: klapa i zderzak. Kto pierwszy reza?
  11. Czy orientujecie się jaki system jest w nowej A4 po lifcie? Wygląda jak na pomniejszona wersję a8, ale nie ma touch-pada i mieści sie na 7' wyświetlaczu. Jaki ma HDD? Czy to 3G? plus czy inny?
  12. od 5 lat mam n'ke i nie chce polsatów, cyfr i innych dobrodziejstw, może jest kilka zł droższa ale ma dość dobre dekodery HDD...
  13. Ja zamontowałem podobnego Chinola do Chevi Captiva 09, nie był zły, ale sie czasami wieszał. W środku masz okrojonego windows CE 6.0 lub 5.0 Jak pogrzebiesz tam, to możesz wstawić wszystko nawet; tom-toma. Za te pieniądze, kupiłbym RNS-e z najnowszymi mapami 2012, przynajmniej by chodziło razem z fiisem. Jedynie jak masz kiere multimedialną to zrobisz sobie głośniej/ ciszej i zmienisz radio.
  14. i występują pod nr 4G0 "060" 884K (podobno pakiet razem z DVD, a nie jak poprzednio trzeba było kupić oddzielnie kody i mapy) cena to 1200zł
  15. ostatnia wersja do MMI 3G bez HDD to 4G0 919 884K wyszła chyba 15/01/2012 mam te DVD ja ale jest bezużyteczne bez kodów z ASO
  16. czyli nowa pompka ze sterownikiem 1AT tak jak u mnie
  17. do driftu zakładaj kakieś inne fele moze dojazdówki
  18. jak będziesz odbierał auto to weź na wszelki wypadek: kapcie i pidżamę na zmianę do aresztu
  19. chłopy u nas po domach biegaja o prostownik prosząc... wszystkie sklepy w Łącku, Kamienicy i pobliskich miejscowościach sprzedały wszystkie prostowniki to dobry pomysł na sezonowy biznes
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  21. mam zajęcia do 18:15 - jak coś to będę około 18
  22. tak mam na imię Jarek - syn starego Dareckiego
  23. nie mądrej a, mundrej sie pisze
  24. a na który wymieniłeś? możesz podać numerek? może te podgrzewane zwierciadła u mnie też nie pracują bo komfort nie jest komfortowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.