Treść opublikowana przez Bartek85
-
[ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
widzę że kolega kosiniak znowu wygłasza swoje mądrości R888 do jazdy codziennej? ja bym raczej polegał na opinii kolegi wojtusania pozdro
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Fele mam założone od marca i jak na razie nie mam ani jednego odprysku po kamieniach. Bartek85, a te odpryski lakieru na jakich masz felgach i ile czasu jezdzisz na nich ? te odpryski mam na alutec'ach - jeżdzę na nich od marca
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
w ETCE nie ma z literką A. jeden jest taki jak podałeś a drugi 8e2 880 324. jeden ma oznaczenie modelu kzl, a drugi kzp
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
a powiedz mi jeszcze jak z trwałością tych Tomasonów? bo ja u siebie zauważyłem już lekkie odpryski na lakierze od kamyków
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
tak zrobie na początek. dzięki
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
ote]chodziło mi o VT na 18"
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
dzięki Paulo77! jak dla mnie mega w 18" tak będzie wyglądać? a mógłbyś jeszcze zrobić tak z Alutecami?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać. Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy) o! dzięki wielkie kolego. myślę że to jest dobry pomysł. na spokojnie zrobimy przymiarkę tylko najpierw muszę obniżyć samochód bo tak to lipa wyjdzie. myślę że po wakacjach jakoś się zgadamy a co powiecie na to? http://www.makwheels.it/EMP0000000016.asp
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
??? ale w jaki sposób zrobić przymiarkę?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
nie. to odpada. ori mi wogóle nie podchodzą. Piechol - to jest A3 więc zupełnie inaczej to wygląda. ale mi zrobiliście mętlik w głowie byłem prawie zdecydowany na TN6 ale teraz już sam nie wiem. czy jest taka opcja żebym mógł poprosić kogoś o wstawienie do mojej furki TN4 i TN6 na zawieszeniu - 30mm? nie jestem wogóle kumaty w photoshopie
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
ale mi się nie włącza ABS pytanie - czy wywalona poduszka skrzyni może dawać takie efekty???
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
czy jesteście może w stanie wywnioskować która z tych fur jest na 18" ? http://www.tomason.de/tn4_galeria.php?catid=42
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
szczerze to mi wogóle nie podchodzą te co dałeś w linku. chyba jednak się zdecyduję na tomasony tn6. te tn 4 kiepsko wyglądają w 18" http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42528.0.html;highlight=tn4
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
więc tak: 1- 19" na razie na pewno odpadają 2 - żadne ori mi nie podchodzą też się zastanawiałem nad tymi Tomasonami TN4 już kurczę zgłupiałem :gwizdanie: oczywiście furacz pójdzie w dół 30mm więc pewnie 18" zrobi robotę dodałem kolejną opcję w ankiecie także bardzo proszę o ponowne oddanie głosów
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
a jakie inne polecacie? to może zróbmy tak - najpierw głos na któreś z tych co pokazalem a potem ewentualnie jakaś propozycja nie przypuszczałem że wybór felg to taka rozkminka. załuję teraz ze nie wziąłem od razu 18"
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
siemka. doradzcie mi proszę bo juz mam mętlik w głowie. chcę zmienić na 18" felunek i nie wiem który ostatecznie wybrać. aktualnie mam Alutec Blade 17" i teraz pytanie czy kupić takie same w 18" czy może Tomason TN6? to jest aktualne zdjęcie a Tomasony ma kolega Paulo77 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_w_toku_fele_18_zawias_hr_3020mm-t36561.0.html
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
nic się nie wyjaśniło w tej materii. zacznę najpierw od zawieszenia. a co do tych amorków to dziwna sprawa? nigdy tego nawet nie brałem pod uwagę
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
no ja mam jakieś dziwne wrażenie że tak jak mówisz... może być to wina przekładni lub drążków. tarcze i klocki mam nowe ATE
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
wszystkie te felgi są podobne - no może poza ostatnimi. które byś nie wziął to w 19" będzie mega oczywiście ostra gleba do tego Tomason jak dla mnie to jest firma
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
paulo- patrzyłem już na Twoje wozidło i fela jest mega właśnie chodzi mi o te czarne szprychy, strasznie mi się to nie podoba, ale jak nic nie znajdę to na 100% biorę TN6 jakie laczki założyłeś na nie? 225? czy 235?
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
a ta toora to nie jest przypadkiem spółka polska która ostatnio upadła? http://www.wlochy.edu.pl/katalog,Wloskie-firmy-w-Polsce,Toora-Poland-SA,i116.html http://gielda.onet.pl/3,5414,spolki.html toż to jakaś lipa panowie bez przesady z tym koksem a wracając do tematu to tak jak mówiłem - żadna z tych felg toora nawet w połowie nie jest podobna do tomasona tn6? macie może jakieś inne propozycje, bo ja szukam i nie mogę znaleźć
-
[B6 AVF] Prośba o analizę - częsty notlauf i pompowanie turbo od 2500 RPM
najgorsze jest to, że jak wrzucam na wyższy bieg to jest przez chwilkę brak reakcji i dopiero za chwilkę samochód "ciągnie". taka jakby przesadnie duża turbodziura. to od tych kierownic?
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
:polew: :polew: :polew: :polew: