Treść opublikowana przez Bartek85
-
Naprawa zatartych wycieraczek
mi się zatarły po raz drugi te wycieraczki. rozebrałem wszystko i podstawą według mnie jest ten o-ring, który po prostu puszcza wodę. dałem więc grubszy o-ring, a na dole trzpienia wyjąłem jedną z podkładek ( i tak są dwie). mój ojciec mówi że te o-ringi pochodzą od wylewki 0,5 cala. tzn. kranu i pasują idealnie
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
tak jak powiedziałem. na razie daje sobie spokój. dzięki za odzew
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ps. autko po sofcie jeździ naprawdę super - polecam. no i git
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
to że zrobiłeś chipsa to duży plus jak najbardziej jestem za. chodzi mi o to że nie można powiedzieć "olej to" bo to coś musi być do jasnej ciasnej nie jest tak jak wyjedziesz z fabryki. chyba kręcimy się w kółko panowie
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
po to masz gwarancję człowieku. poza tym robi to profesjonalna firma a nie jakiś Zenek w garażu. Ori też może przeciekać po jakimś czasie. sterowanie tak jak mówiłem - mechaniczne. nie chcę ciągnąć żadnych instalacji. na razie odpuszczę temat. może w przyszłym roku. jedyne co mi nie daje spokoju to jakby taka B6 wyglądała z odsuniętym szyberkiem
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
na programach to może i on się zna, ale na mechanice z tego co widzę to nie za bardzo. życzę Ci żeby po tym programie i olaniu tematu nie rozleciała Ci się suszara :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
nie wiem co to za mania z tym ori. wszystko co nie ori to ble. ale nie ważne :gwizdanie: bardziej chodziło mi o opinie techniczne. czy to jest duża ingerencja w konstrukcję pojazdu?
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
jakieś uzasadnienie?
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
może i tak, ale ja biorę pod uwagę tylko mechaniczny. nie chcę się bawić w elektrykę. mogą być później same problemy.
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
właśnie taki chcę sobie wstawić. firmy Webasto. tutaj jest link do zakładu który to robi. chodzi mi o to czy ktoś kiedyś robił takiego moda? no i jak to będzie się prezentowało? http://www.skylark.pl/Szyberdachy-31k.html
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
witam. czy mysleliscie moze nad takim rozwiązaniem? jak to może być ze szczelnością? chodzi mi o uchylno przesuwany dach sterowany mechanicznie. nie chcę się bawić w elektryke
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
to jest na 100% turbina. u mnie dźwięk znika jak odłaczę ten przewód od gruszki turbiny. tyle tylko że za chwilę turbo łapie notlaufa i muszę z powrotem założyć ten przewód
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
kolego. możesz rozwinąć ten wątek, bo z tego co się orientuję to zawór G71 znajduje się w ECU. wiesz o co chodzi? trochę więcej informacji co i jak?
-
[B6 AVF] Dziwna praca lewarka
k.... mam to samo na zimno spoko , zagrzeje sie to jakby kija w gęstą smołę wszadzić . Jaky sie coś pod wpływem temp. rozszerzało . plis help mi bo już nie wiem ococho dowiadywałem się u kolegi LUKASZR i powiedział że to kwestia cięgien między skrzynią a lewarkiem
-
[B6 AVF] Jakiej firmy zawór EGR ?
a Wahler to syf?
-
[B6 AVF] Jak wymienić olej w skrzyni manualnej 6-cio biegowej HCF ?
To wina układu cięgien między drążkiem a skrzynią - ja miałem to samo i przy okazji wymiany sprzęgła i dwumasa zostało wszystko wymienione i chodzi pięknie. te cięgna się wymienia czy tylko smaruje? bo mam tak samo. a nie ma to nic wspólnego z dociskiem?
-
[B6 AVF] Dziwna praca lewarka
a mi się wydaje że to już docisk sprzęgła pada. też tak mam. jakie przebiegi macie?
-
[B6 AVF] Poziom płynu wspomagania po całej nocy
dziękuję bardzo za odpowiedz
-
[B6 AVF] Poziom płynu wspomagania po całej nocy
witam serdecznie. mam takie pytanie odnośnie płynu wspomagania. dzisiaj po całej nocy sprawdziłem poziom i jest w połowie między max a min. normalnie podczas pracy, zgaszeniu rozgrzanego silnika i odczekaniu kilku minut poziom jest na max. czy to jest normalne? ten płyn zwiększ swoją objętość podczas pracy? który wynik jest miarodajny? po całej nocy czy po odczekaniu kilku minut?
-
[B6 AVF] Sprężyny -50/-30
ciężko znaleźć taki zawias od sline. w takim razie kupię -30/-30 weitec. tak chyba jeszcze ujdzie?
-
[B6 AVF] Sprężyny -50/-30
dzięki za wypowiedzi odnośnie komfortu. zdaję sobie sprawę że będzie trochę twardziej ale mi to nie przeszkadza. chodzi mi tylko o to czy to nie jest za nisko do jazdy po mieście. -50 to już jednak jest trochę w dół. pilnie poszukuję zdjęcia takiego auta
-
[B6 AVF] Sprężyny -50/-30
koła mam 225/45 R17 macie może jakieś zdjęcia takego obniżenia?
-
[B6 AVF] Sprężyny -50/-30
witam. czy może ktoś mi poradzić czy takie obniżenie jest rozsądne czy raczej przód będzie za nisko? macie może gdzieś jakieś zdjęcia takiego obniżenia? pozdrawiam
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych sprężynach ?
powiem wam szczerze że od s- line jak dla mnie jest jeszcze trochę za wysoko
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych sprężynach ?
http://www.allegro.pl/item555087417_audi_a4_avant_2001r_sportowe_sprezyny_30mm.html warto to wziąść? patrzyłem jeszcze na Weitec ale kosztują prawie 900 zł. to lekka przesada