Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. W czwartek to ja w Pozku od rana będę.
  2. kolega @wojtsen chyba się tam wybierał ale miał przygodę w Czechach.
  3. Mi również, do następnego mam nadzieje że w większym gronie
  4. To gdzie tam dokladnie zajechać?
  5. Spóźnię się pewnie chwilę
  6. To tylko kilku będzie?
  7. ja na 100% nie wiem jeszcze, bo może goście będą u mnie.
  8. M1 może być bo mam blisko i łatwy dojazd
  9. tam zabytki będą, z epoki, syrenki, stare fiaty itd. z lat 60-70 ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ? 1. Arkadiush chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam
  10. http://www.aw.poznan.pl/imprezy2014/20140912-13zabytki/index.html ktoś się wybiera?
  11. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    sobota może być. Chyba że coś mi wypadnie bo to różnie.
  12. Tablica by się przydała jakaś nówka sztuka bo się wyróżnia taka już zmęczona czasem, na tle tego "nowego" przodu i ogólnie wypucowanego auta. Ja spis gratów do Webasta bym prosił, albo najlepiej jakiś opis z montażu, pewnie nie jeden by skorzystał.
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    o 18 to ja robotę kończę nieraz, a nawet dłużej siedzę jak trzeba, w sobotę to do 12 też w robocie i dłużej.
  14. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo. Teraz mam 19tki 255/35 na feldze 8,5J ale na zimę chcę 17tki 8J, to i opona będzie pewnie 225.
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy 18 to chyba już 245/40 tak jest chyba na drzwiach na naklejce.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    17tki, właśnie na drzwiach też jest 225/50R17. Do zimy jeszcze trochę, najpierw trzeba jakiś felunek jeszcze kupić.
  17. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A profil jaki wybieracie do tych 225?
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Właśnie jakiś spot może, albo jazda po Poznania
  19. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam 1BV ale mam 35 profil. ale nie wiem jakie ET jest.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a zaznaczyłeś je całe? Próbuj może coś właśnie nie tak.
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale ten pierwszy wklejasz czy te niżej co są 1,2,3,4,5 ponumerowane?
  22. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    próba fotki Patrz mi się udało, skopiowałem jeden z kodów niżej.
  23. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy oknie odpowiedzi masz "więcej opcji" i tam po kliknięciu jest opcja dodawania załączników
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Byłem w Sulechowie, na końcu przed domem jakieś 30 km wskoczyło na 6,4 l/100km ale to już "dziadkowo" jechałem, ale ogólne spalanie spadło w kompie na 7,8 a było 8. Cocco ale masz jedno napędówkę a ja
  25. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a no wlasnie - i tak podobnie palil moj diesel z q - czyli jednak nie jestem takim koslawym kierownikiem wlaśnie robie trase i mam 6,6 średnie, trasa normalnymi drogami. Jeszcze mam z 70 km do domu zobaczę czy spadnie jeszcze, na razie trzeba siebie nakarmić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.