Treść opublikowana przez dawidg2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W czwartek to ja w Pozku od rana będę.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
kolega @wojtsen chyba się tam wybierał ale miał przygodę w Czechach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi również, do następnego mam nadzieje że w większym gronie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To gdzie tam dokladnie zajechać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spóźnię się pewnie chwilę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To tylko kilku będzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na 100% nie wiem jeszcze, bo może goście będą u mnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
M1 może być bo mam blisko i łatwy dojazd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam zabytki będą, z epoki, syrenki, stare fiaty itd. z lat 60-70 ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ? 1. Arkadiush chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.aw.poznan.pl/imprezy2014/20140912-13zabytki/index.html ktoś się wybiera?
-
Spot Leszno
sobota może być. Chyba że coś mi wypadnie bo to różnie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tablica by się przydała jakaś nówka sztuka bo się wyróżnia taka już zmęczona czasem, na tle tego "nowego" przodu i ogólnie wypucowanego auta. Ja spis gratów do Webasta bym prosił, albo najlepiej jakiś opis z montażu, pewnie nie jeden by skorzystał.
-
Spot Leszno
o 18 to ja robotę kończę nieraz, a nawet dłużej siedzę jak trzeba, w sobotę to do 12 też w robocie i dłużej.
-
B8 TrOOOOp
Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo. Teraz mam 19tki 255/35 na feldze 8,5J ale na zimę chcę 17tki 8J, to i opona będzie pewnie 225.
-
B8 TrOOOOp
Przy 18 to chyba już 245/40 tak jest chyba na drzwiach na naklejce.
-
B8 TrOOOOp
17tki, właśnie na drzwiach też jest 225/50R17. Do zimy jeszcze trochę, najpierw trzeba jakiś felunek jeszcze kupić.
-
B8 TrOOOOp
A profil jaki wybieracie do tych 225?
-
Spot Leszno
Właśnie jakiś spot może, albo jazda po Poznania
-
B8 TrOOOOp
Ja mam 1BV ale mam 35 profil. ale nie wiem jakie ET jest.
-
B8 TrOOOOp
a zaznaczyłeś je całe? Próbuj może coś właśnie nie tak.
-
B8 TrOOOOp
Ale ten pierwszy wklejasz czy te niżej co są 1,2,3,4,5 ponumerowane?
-
B8 TrOOOOp
próba fotki Patrz mi się udało, skopiowałem jeden z kodów niżej.
-
B8 TrOOOOp
Przy oknie odpowiedzi masz "więcej opcji" i tam po kliknięciu jest opcja dodawania załączników
-
B8 TrOOOOp
Byłem w Sulechowie, na końcu przed domem jakieś 30 km wskoczyło na 6,4 l/100km ale to już "dziadkowo" jechałem, ale ogólne spalanie spadło w kompie na 7,8 a było 8. Cocco ale masz jedno napędówkę a ja
-
B8 TrOOOOp
a no wlasnie - i tak podobnie palil moj diesel z q - czyli jednak nie jestem takim koslawym kierownikiem wlaśnie robie trase i mam 6,6 średnie, trasa normalnymi drogami. Jeszcze mam z 70 km do domu zobaczę czy spadnie jeszcze, na razie trzeba siebie nakarmić