Ja sie wpiąłem pod kable z radia z tego co pamietam to plus był na szaro-niebieskim kablu a minus na brązowym Oczywiście kratki mi sie podświetlają dopiero po włączeniu świateł, proponuje sobie zmierzyć miernikiem gdzie pojawia sie prąd po włączeniu świeteł.
No to u mnie chyba bedzie 00040 jak mam zexel kompressor to taki mi wychodzi.
Przekodowałem te klimatyzacje i działa recylkulacja włącza sie jak włącze klimatyzacje. Dzieki wielkie za pomoc.
Ostatnio zaczął mi migac wyswietlacz klimatronika przez ok 2-3min potem jest w porządku ale nie moge włączyc recylkulacji na Vagu mam takie błedy
600- Potencjometr w V68-G92 przekroczona wartość adaptacji
603 Potencjometr w V71-G113 przerwa lub zwarcie do plusa- BŁĄD SPORADYCZNY
Robiłem juz nastawy pierwotne ale dalej nic. Recylkulacje mam chyba na podciśnieniu z kolektora wykluczyłem juz elektrozawor ktory jest za schowkiem bo go wymieniłem. Prosze was o pomoc.
Dołącze sie do tematu żeby nie zakładac nowego A co jeśli z tego węzyka który wchodzi do tego cylinderka nie leci powietrze ani go nie zasysa??? A błąd mam Potencjometr V71- G113 przerwa lub zwarcie do plusa.
Mam problem z migającym klimatronikiem i to raczej nie zimne luty pomierzyłem chyba wszystkie i były dobre ale do pewności jeszcze je polutowałem i klimatronik dalej miga czy macie jakiejs pomysły co to jeszcze moze byc???