Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
odp żadnej nie dostałem wlasnie o to chodzi ze to loteria z przejsciowkami usb-->rs232 bo jak mialem komputer z com to ze wszystkim sie laczylo, a teraz nie laczy sie ze wszystkim, ze droga to wiem, ale sa takie za 250 zl ale sa takie tez a za 100 zł i tu pytanie czy te za 100 zł beda dobrze dzialac?
-
[B4] Prośba o analizę błędów
na ktoryms tam masz coolant temp
-
[ALL] Jaką tanią przejściówke pcmcia<--->rs232 żeby działała
Witam, chodzi o ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,22273.0.html juz wiem dlaczego mi sie nie łączyło. wszystko przez przejściówke usb<--->rs232 i wlasnie chce kupić przejściówke pcmcia<---->rs232 i tu moje pytanie jaką?? taką zeby przez nia interfejs łączył się ze wszystkimi modułami w samochodzie, ale jak wiemy zależy mi na tym zeby byla najtansza, bo nie mam duzo kasy moze jakies macie sprawdzone?? pozdrawiam
-
[A6 AJG] Szarpanie przy przełączaniu na gaz
Więc zacznij od porządnej regulacji, a listwy sprawdzi każdy (przynajmniej poważniejszy) warsztat gazowniczy. Vag nie wyrzuca błędów po jeździe na LPG? pojade do jakis gaziarzy, mam nadzieje ze beda sie znali. a vagiem nie moge sprawdzic bledow silnika bo nie moge sie polaczyc z silnikiem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,22273.0.html a do kolegi wyzej to u tych gosci bylem chyba z dziesiec razy i rece rozkladaja, ale mysle ze ich bezradnosc jest spowodowana brakiem doswiadczenia, firma to ADIS bialystok odradzam tych zlodzieji.
-
[A6 AJG] Kalibracja obrotomierza
ok, wezme sie za to jutro, ale dziwi mnie to dlaczego one zjechały? a jak rozkrece licznik to fizyczna kwestia ustawienia wskazówki bedzie ograniczała sie na popychaniu wskazówki np do góry ? i np jak ja popchne do góry to ona zostanie tak ?
-
[A6 AJG] Kalibracja obrotomierza
no i jak wejde w ten 17 adres to jak moge dokonywać kalibracji ? przepraszam ze zadaje tyle pytan ale ta leżaca wskazówka denerwuje a jeszcze nie dokonywalem takiej operacji
-
[A6 AJG] Kalibracja obrotomierza
mozesz napisać troszkę jaśniej?? gdzie moge znaleźć tą funkcję?
-
[A6 AJG] Kalibracja obrotomierza
Witam, Samochód Audi A6 2.4 V6 30V Avant 2000 r. automat. wczoraj zmieniałem plyn ukladu wspomagania i w tym samochodzie zeby dobrac sie do pompy musialem zdjac cewke i odlaczyc wszystkie przewody wysokiego napięcia, a zeby cały płyn uciekł z pompy to jak zdjalem przewody od wspomagania to trzeba pokrecic kierownica, i wsiadam krece a tu blokada, wiec przekreciłem stacyjke na zaplon i wydaje mi sie ze komputer zeswirował bo nie miał sygnalu z cewki a jak podejrzewam z niej obrotomierz odczytuje obroty silnika, i wydaje mi sie ze cos sie jemu pochrzaniło, slyszalem ze da sie vagiem wykalibrwac cos takiego tylko jak ??
-
[B5 AEB] 1.8T podpiecie vag-iem
w moim drugim samochodzie golfie mk4 po wyczyszczeniu przepustnicy i bez jej adaptacji znacznie falowały obroty i byly podwyzszone ok 1,5 tys
-
[B5 AEB] 1.8T podpiecie vag-iem
wariowanie obrotów na jałowym
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (tryb awaryjny)
z grupy trzynastej kolego to ja Ci powiem ze chyba wtryski leją ale dziwne ze wszystkie, czy to moze chodzi o kompresje.
-
[B6 AWX] Przepływomierz- logi
na dworze bylo -5 stopni, samochód trzymał 81 stopni cały czas, dobra ja zrobie jakby co 3, 8, 11 dynamicznie Wlasnie jesli chodzi o diagnoze diesli to dynamicznie ten wyzej wymienione bloki,czy jeszcze cos ?? a statycznie co warto sprawdzic oprócz bloku 000??
-
[B6 AWX] Przepływomierz- logi
to jak mam zrobic?? dynamicznie 3 blok 8 blok i 11 blok i wwalić tu wyniki ? te bloki sa najważniejsze zeby zdiagnozować przymulenie silnika?
-
[B6 AWX] Przepływomierz- logi
nie bede mial takiej mozliwosci na razie bo samochod mi uciekł, ale właściciel twiedzi ze mu nie idzie tak jak powinien, ze jest troche przymulony,[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 22:49 _________________________________________________podaje linki na ktorych wiecej widac. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd7c7a09f6b30375.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/772e36abec681ab5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4b9f7b2af952a5a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b337ecf3680588ba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25ee8001bddf923c.html
-
[B6 AWX] Przepływomierz- logi
http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_4_Zylinder_PD.html zasugerowałem sie ta strona silnik awx na kocu i dane dla bloku trzeciego sa podane tylko na jalowym wiec myslalem ze statycznie sie sprawdza tylko.postaram sie zaraz wrzucic logi dynamiczne dla 8 i 11 bloku[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 21:43 _________________________________________________oto logi, prosze o sprawdzenie i ocene stanu samochodu, i prosze zasugerowac jakie bloki mam sprawdzac dynamicznie a jakie statycznie.
-
[B4] Prośba o analizę błędów
oszukujacy czujnik temp moze podawac zly sygnal dla komputera silnika dotyczacego temp silnika i przez to komputer dobiera złą dawke paliwa
-
[B6 AWX] Przepływomierz- logi
witam, przebadałem dziś oba samochody audi a4 awx i octavia z silnikiem agr. w obu przypadkach przy logach statycznych (maf) przepływki dla audi pokazywało maf actual ok 450 mg/R gdzie normą jest 210-350mg/R a w octavi maf actual 485 mg/R gdzie norma jest 230-370mg/R. testy wykonywane na postoju,bez gazu, temp cieczy chlodzacej 80 sstopni, co moze byc przyczyna ze w obu przypadkach przepływomierz podaje za dużo. czy moze warunki atmosferyczne bo na dworze mam mróz.
-
[A6 AJG] Szarpanie przy przełączaniu na gaz
auto do dzis na benzynie chodzi dobrze, natomiast na gazie zawsze zle chodziło, a jak moge sprawdzic wydatek wtryskiwaczy?? w vagu pokaże?? bo benzynowe pokazuje ale czy gazowe pokaze
-
[A6 AJG] Szarpanie przy przełączaniu na gaz
Witam, Samochód taki jak w temacie, otóż problem wyglada nastepująco, gdy się jeździ na bebzynce to samochód chodzi jak ta "lala" :bigok: ,zero problemów, natomiast podczas jazdy na gazie, przy gwałtownym przyciśnieciu gazu samochód zaczyna poszarpywać, dzieje się to samo po puszczepiu gazu do końca, filtry, swiece wymienione, nie mam pojecia co to moze byc. prosze o pomoc. Oznaczenia silnika dokładnie nie znam, jutro jak bede przy samochodzie to podam, a instalacja gazowa to "reg" sekwencja. * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (poprawiam już kolejny Twój wątek) - lukaszr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Łukasz i jestem uzależniony, oczywiście od samochodu Audi A6 2.4 V6 30V Avant automat 2000r