Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] Notlauf
popieram kolegę wyżej, gdybać można i wymieniać wszystko po kolei ale po co ??
-
[B5 AHU] Blad 00575
ja Ci powiem tylko tyle ze masz duże niedoładowanie, turbinka słabo dmucha, bardzo słabo, Przeleć cału dolot od turbiny prze intercooler az po kolektor ssacy i sprawdz czy nie ma nieszczelności bo to wygląda na dziurę jak to inni koledzy z tego forum mowią jak stodoła
-
[B5 AHU] Blad 00575
nie pakuj kasy w bloto tylko dawaj logi
-
[B5 AFN] Jak się pozbyć tego błedu??
znajduje się obok chłodnicy klimatyzacji :gwizdanie: google i 20 sec EDIT: Przełącznik F129 wyłącznik ciśnieniowy układu klimatyzacji - jeśli spadnie ciśnienie w układzie to wyłącznik zabezpiecza przed pracą sprężarki na sucho.... (znajduje się obok chłodnicy klimatyzacji
-
[B5 AJM] Prośba o analizę pierwszyc logów
kierowniczki zapuściłeś w sadzy musisz pomasować samochód prawą nogą, ale czasem nie pomaga.
-
[B5 AJM] Pytanie o kod 18258 i sprawdzanie poduszek
zmiana ustawieć powinna załatwić sprawe klimy. musisz zmianic ustawienia w vagu i ustawienia porty w menadżerze urzadzen
-
[B5 1Z] logi (auto czasem rwie, czasem niedomaga)
bo widac to w logach .... blok 010 ... a dokładniej na ostatniej pozycji ma być 100(wtedy pedał jest w podłodze)
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Prosba o analize logow - mała zmiana
z tego co tu wstawiłes naprawde niewiele mozna powiedziec, a próbkowanie to bida, -lmm mozna wyczyscic - jak logujesz to nie trzymasz gazu w podłodze -samochod niedogrzany badz termostat -w korekcjach pierwszy cylinder daje lekko o sobie znac ale tym sie nie przejmuj - po następne dziwna metoda robienia logów :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Pytanie o kod 18258 i sprawdzanie poduszek
jeśli chodzi o skanowanie airbag to taka wzmianka istnieje. We have had a number of reports of Air Bag Warning Lights staying on permanently after scanning with VAG-COM. The Air Bag Controller shows DTC number 65535, indicating an internal error which cannot be cleared. This problem seems to be limited to airbag controllers with the part number 6Q0-909-605-A. There are a number of different "Index" or "color-code" variations of this controller and not all of them are affected, but we haven't got a definitive list of which ones are which. If you have a 2000-2001 Golf, Jetta/Bora, Beetle, or a similar SEAT or Skoda model, you should physically inspect the airbag controller and look at the part number. If it is not 6Q0-909-605-A, then it should be safe to scan. The part number is both the numbers as well as the letters. So, if it is 6Q0-909-605-F, then it should be safe to scan. If it is 6Q0-909-605-A, then it is at risk of this problem -- Please avoid scanning the airbag controller in these cars, unless you are prepared to buy a new one!
-
[B5 1Z] logi (auto czasem rwie, czasem niedomaga)
bo bał się żeby go nie ponosiło
-
korekta licznika
vagtacho usb koszt 300 zl i wszystko idze po kablu przez obd, a jak wieksza jazda to wylut i programator
-
[B5 ADR] to co vag pokazał mi na spocie swidnickim
ja bym skasował wszystkie i patrzył które wrócą bo jak wiemy ecu zapisuje błedy z poprzedniego wieku
-
[B5 AFN] prosze o analize
mysle ze moze cos z rozrzadem, ale pamietaj ze po kazdej wymianie rozrzadu ustawia sie kat wtrysku.
-
[VAG] Kupiłem VAG szukam kogoś z 3miasta .POMOCY !!! :)
fizycznie wy kalibruj
-
[B5 ADR]Prośba o analize błędów
sprawdz kostke i przewody od przepustnicy bo cos ewidentnie nie lączy.
-
[B5 ADR] logi na vag311
programik sciagniesz ze stronki ross techu
-
[B5 AJL] prawidłowe wartości logów
bez pratyki ani doswiadczenia nie opanujesz tego, chyba ze znajdziesz dobrego nauczyciela co na zywo wytlumaczy
-
[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h
ej ale to sa bloki pomiarowe a nie BS, wiec trzeba przygazować zeby pokazywało mniej, ale u kolegi jest pewnie zaslepiony.
-
[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h
wartosc wymagana nie zalezy od lmm tylko od mapy wez wyjmij wogole lmm i odpal i bedzie, a przynajmniej powinno byc tyle samo w poz 2
-
[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h
EGR wyglada na zaslepiony
-
[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h
chip tuning kosmitów
-
[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h
ale dlaczego 850 jest wymaganego ?? przecież powinno być ok 250. przeciez samochod stoi na wolnych
-
[B5 AFB] Prosze o diagnoze błędów ...
17925 4605 P1517 Hauptrelais=>-J271 elektrischer Fehler im Stromkreis.
-
(B5 1Z) Logi - analiza + temat przepływówka
z tym sie nie zgodze, niech doprowadzi cisnienie do normy i wtedy dopiero mierzy przepływke, moze ją w miedzy czasie przeczyścic jeszcze Zgadzam się. Nie spojrzałem na 011. nunu master
-
[B5 ADR] Jak odczytać 007 z ENGINE 001 ?
kolego tam jest opisana TDI diagnostyka, ty masz benzynke wiec w innym bloku szukaj BTW to sie nazywa Coolant Temp