Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. popieram kolegę wyżej, gdybać można i wymieniać wszystko po kolei ale po co ??
  2. ja Ci powiem tylko tyle ze masz duże niedoładowanie, turbinka słabo dmucha, bardzo słabo, Przeleć cału dolot od turbiny prze intercooler az po kolektor ssacy i sprawdz czy nie ma nieszczelności bo to wygląda na dziurę jak to inni koledzy z tego forum mowią jak stodoła
  3. nie pakuj kasy w bloto tylko dawaj logi
  4. znajduje się obok chłodnicy klimatyzacji :gwizdanie: google i 20 sec EDIT: Przełącznik F129 wyłącznik ciśnieniowy układu klimatyzacji - jeśli spadnie ciśnienie w układzie to wyłącznik zabezpiecza przed pracą sprężarki na sucho.... (znajduje się obok chłodnicy klimatyzacji
  5. kierowniczki zapuściłeś w sadzy musisz pomasować samochód prawą nogą, ale czasem nie pomaga.
  6. zmiana ustawieć powinna załatwić sprawe klimy. musisz zmianic ustawienia w vagu i ustawienia porty w menadżerze urzadzen
  7. bo widac to w logach .... blok 010 ... a dokładniej na ostatniej pozycji ma być 100(wtedy pedał jest w podłodze)
  8. z tego co tu wstawiłes naprawde niewiele mozna powiedziec, a próbkowanie to bida, -lmm mozna wyczyscic - jak logujesz to nie trzymasz gazu w podłodze -samochod niedogrzany badz termostat -w korekcjach pierwszy cylinder daje lekko o sobie znac ale tym sie nie przejmuj - po następne dziwna metoda robienia logów :gwizdanie:
  9. jeśli chodzi o skanowanie airbag to taka wzmianka istnieje. We have had a number of reports of Air Bag Warning Lights staying on permanently after scanning with VAG-COM. The Air Bag Controller shows DTC number 65535, indicating an internal error which cannot be cleared. This problem seems to be limited to airbag controllers with the part number 6Q0-909-605-A. There are a number of different "Index" or "color-code" variations of this controller and not all of them are affected, but we haven't got a definitive list of which ones are which. If you have a 2000-2001 Golf, Jetta/Bora, Beetle, or a similar SEAT or Skoda model, you should physically inspect the airbag controller and look at the part number. If it is not 6Q0-909-605-A, then it should be safe to scan. The part number is both the numbers as well as the letters. So, if it is 6Q0-909-605-F, then it should be safe to scan. If it is 6Q0-909-605-A, then it is at risk of this problem -- Please avoid scanning the airbag controller in these cars, unless you are prepared to buy a new one!
  10. vagtacho usb koszt 300 zl i wszystko idze po kablu przez obd, a jak wieksza jazda to wylut i programator
  11. ja bym skasował wszystkie i patrzył które wrócą bo jak wiemy ecu zapisuje błedy z poprzedniego wieku
  12. mysle ze moze cos z rozrzadem, ale pamietaj ze po kazdej wymianie rozrzadu ustawia sie kat wtrysku.
  13. sprawdz kostke i przewody od przepustnicy bo cos ewidentnie nie lączy.
  14. programik sciagniesz ze stronki ross techu
  15. bez pratyki ani doswiadczenia nie opanujesz tego, chyba ze znajdziesz dobrego nauczyciela co na zywo wytlumaczy
  16. ej ale to sa bloki pomiarowe a nie BS, wiec trzeba przygazować zeby pokazywało mniej, ale u kolegi jest pewnie zaslepiony.
  17. wartosc wymagana nie zalezy od lmm tylko od mapy wez wyjmij wogole lmm i odpal i bedzie, a przynajmniej powinno byc tyle samo w poz 2
  18. ale dlaczego 850 jest wymaganego ?? przecież powinno być ok 250. przeciez samochod stoi na wolnych
  19. 17925 4605 P1517 Hauptrelais=>-J271 elektrischer Fehler im Stromkreis.
  20. z tym sie nie zgodze, niech doprowadzi cisnienie do normy i wtedy dopiero mierzy przepływke, moze ją w miedzy czasie przeczyścic jeszcze Zgadzam się. Nie spojrzałem na 011. nunu master
  21. kolego tam jest opisana TDI diagnostyka, ty masz benzynke wiec w innym bloku szukaj BTW to sie nazywa Coolant Temp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.