Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
dziękuję koledzy za rady, sprawdzę to w najblizszym czasie, w momencie gdy znikly hamulce pojawił sie błąd na fisie, musze zczytać co on oznaczał vagiem
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
ale sprawa wyglada jakby cały układ był zapowietrzony bo pedał nie trzyma cisnienia. moze pompa od absu sie zapowietrzyła, jak ja odpowietrzyc ?? bo przy zaciskach nie ma powietrza.
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
ale chlopacy w takim ukladzie jak jest teraz nie ma hamulców, tzn są ale takie jakby ich wogole nie bylo co poradzicie ?
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
Panowie wymieniał mi klocki taki pseudomechanik i po tym zabiegu jest miekki pedał od hamulca, probowałem odpowietrzac koła ale to nic nie daje, co mogło sie stać ?? czyżby zapowietrzyla sie pompa abs a jesli tak to jak ja odpowietrzyc?
-
[B5 1Z] Nowy licznik i VAG - różne przebiegi
vagiem nic nie ruszysz jesli chodzi o przebieg, albo programator albo vagtacho, musisz kolego zmodyfikowac eprom licznika, a powiedz skad miales pin do dokodowania kluczy?
-
[B5 1Z] Nowy licznik i VAG - różne przebiegi
zmieniłeś licznik sam i nie wiesz jak zmienić przebieg??
-
[B5 ADR] Moje logi - czyzby wypadek?
wywal błedy i zobacz które wrócą a pózniej nimi sie przejmuj
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
Jak "w czasie logów" ? Przecież ciśnienie mierzone jest ciągle takie samo (atmosferyczne) czyli tak jakby w ogóle turbina nie działała - pierwszy raz widzę takie coś także niech ktoś inny się wypowie - Spankuś z łaski swojej rzuć na to okiem. Poza tym przydałoby się zrobić inne logi, bo ten jeden to zdecydowanie za mało żeby cokolwiek ocenić. Wklej przy okazji dokładny błąd z VAGa. na moje oko to nie jest atmosferyczne nawet, za niskie. No wyobraź sobie, że jeżeli turbina nie pracuje, to w kolektorze tworzy się podciśnienie i jego wartość jest właśnie pokazywana przez MAP. nie zrozumiałes chyba kolego przesłania Zrozumiał, jako jedyny z Was Zawór upustowy jest otwarty a ECU dostaje prawidłową wartość. Nie wiem jak autor posta może twierdzić , że auto "jedzie", skoro widać że nie jedzie Kiedyś miałem w łapkach takiego 1Z`ta, który miał identyczne objawy - właściciel tez twierdził, że auto jedzie a mówiłem??
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
Jak "w czasie logów" ? Przecież ciśnienie mierzone jest ciągle takie samo (atmosferyczne) czyli tak jakby w ogóle turbina nie działała - pierwszy raz widzę takie coś także niech ktoś inny się wypowie - Spankuś z łaski swojej rzuć na to okiem. Poza tym przydałoby się zrobić inne logi, bo ten jeden to zdecydowanie za mało żeby cokolwiek ocenić. Wklej przy okazji dokładny błąd z VAGa. na moje oko to nie jest atmosferyczne nawet, za niskie. No wyobraź sobie, że jeżeli turbina nie pracuje, to w kolektorze tworzy się podciśnienie i jego wartość jest właśnie pokazywana przez MAP. nie zrozumiałes chyba kolego przesłania
-
[B5 AJM] Prośba o pomoc w analizie
I dlatego ja nie jezdze nigdy do ASO
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
kolego uaktywnij vaga do pełnej wersji i zczytaj kody bo tak to ch*nia skoro gasnie kontrolka od immo to pewnie nie przez to Ci nie zapala.
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów - nie mogę odpalić auta
napisz dokladnie na czym polegała twoja zabawa no i czy nie zgubiles pastylki od kluczyka? [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 13:25 _________________________________________________swoja droga zarzuc witaminke do vaga :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
skasuj bład bo moze sie cos zacieło i spróbuj jeszcze raz logi zrobić. bo to nie jest wiarygodne cisnienie doładowania skoro mówisz ze autko jedzie,
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
Jak "w czasie logów" ? Przecież ciśnienie mierzone jest ciągle takie samo (atmosferyczne) czyli tak jakby w ogóle turbina nie działała - pierwszy raz widzę takie coś także niech ktoś inny się wypowie - Spankuś z łaski swojej rzuć na to okiem. Poza tym przydałoby się zrobić inne logi, bo ten jeden to zdecydowanie za mało żeby cokolwiek ocenić. Wklej przy okazji dokładny błąd z VAGa. na moje oko to nie jest atmosferyczne nawet, za niskie. no mowie ze moze przyłapał notlauf w czasie logowania ale nie sadze zeby autor tematu tego nie zauwazył bo wtedy autko robi sie taki muł ze szok na moje oko czujnik doładowania sie przywiesił badz Ecu dostaje z jakiejś innej przyczyny bledy sygnał
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
no przecież jest napisane w pierwszym poście "turbina tłoczyć tłoczy bo samochód jezdzi normlanie" tłoczyć moze tłoczyć normalnie ale moze w czasie logów przyłapał notlauf, nie pamietasz?
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
kolego powinienes czuć czy turbo nie chodzi czy chodzi. jak chodzi to cos z czujnikiem doładowania w kolektorze dolotowym badz cos z ecu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - utrata mocy, wzrost zużycia paliwa
- kat wtrysku do korekty - zaluzje maja duzego laga - korekcje troche maja( autko ma troche km) - dawek nie rżnie mimo ze suszarka niedopompowuje - lmm jest git - na moje oko n75 powiedział "czeeeeeeeśśśśśśśśśśśćććććććć"
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
moze log robiłes na notlaufcie ?? zeby czas byla jakis ludzki to byloby cos widac ale przeciez jak wszedł na takie obroty podejrzewam w takim szybkim czasie to raczej notlauftu nie bylo, moze czujnik cisnienia poszedł sie je*bac
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
jak nic nie wyjdzie to wklej csv. na jakims uploadzie
-
[B5 AJM] Prośba o pomoc w analizie
na moje oko chcą Cie wydyndac
-
[B5 AEB] Jak VAG-COM zmienić Ilość paliwa na biegu jałowym?
to ze obroty spadaja przy skrecaniu kół na postoju to normalka, nie szukajcie dziury w całym
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
no i jakiego miałeś faworyta kolego ??
-
[B6 AVF] Jak w pełni korzystać z VAG-COM
zainstaluj vaga 208.1 PL tam w opcjach bedziesz mial napisane jakie dobre ustawienia są
-
[B6 AVF] Jak w pełni korzystać z VAG-COM
jaki kabel ?? com czy usb? jak com to czy stosujesz przejsciowke com----usb?? ja masz usb to w opcjach trzeba ustawic szykosc transmisji itp.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę błędu przepustnicy
zobacz właśnie tak jak kolega pisał czy linka nie jest naciągnięta